STARŠÍ: Sparta ČKD Kutná Hora - FC Olympia Hradec 1:3 (1:2). Branky Olympie: 13. Bezvoda, 26. Havelka, 48. Janč. FC Olympia: Kubát – Ježek, Prokopec, Pavlas, Mašek – Bezvoda, Janč, Hůlka, Linhart – Javůrek (76. Janata), Havelka (80. Jarotek)

Pavel Vohralík, trenér Olympie: „Přestože se nám z technických důvodů již podruhé nepodařilo nastoupit v optimální sestavě, na našem výkonu to nebylo znát. Hráči se znovu drželi stanovené taktiky. Navíc přidali obětavost a kolektivní výkon. Díky tomu jsme překonali nepříznivé okolnosti a získali tři body. Týmu za výkon a přístup k zápasu děkuji.“


FC Slovan Liberec B – FK RMSK Nový Bydžov 4:0 (1:0).
Nový Bydžov: Malý – Táborský, Žalman, Podolník, Komárek – Václavek (75. Labík), Krois, Kolínek (70. Machačný), Hamák – Karanský, Voldán.

Jaroslav Matějka, trenér Bydžova: „Na rychlém povrchu jsme úplně vyhořeli. Že se nepovede pár přihrávek, se dá pochopit. Ale že se jich nepovede devět z deseti, je neuvěřitelné. Naše výhoda nakonec byla, když pokažená přihrávka směřovala do autu a ne na kopačku soupeře. Druhým bodem zlomu byly obrovské individuální chyby. Takové množství na jeden zápas je až k neuvěření. Snad jsme si je do konce sezony všechny vybrali a na tento zápas bude nakonec nejlepší rychle zapomenout.“


MLADŠÍ: Sparta ČKD Kutná Hora – FC Olympia Hradec 1:2 (0:1).
Branky Olympie: 14. Sýkora, 73. Charvát. FC Olympia: Soldán – Kotouček, Sýkora, Dlask, Drašnar – Řehounek, Haupt, Dušek, Nypl – Mindek (65.Halamka), Tnka (41.Charvát).

Milan Koblížek, trenér Olympie: „Nepodali jsme nijak oslnivý výkon. Stále se potýkáme s množstvím nevynucených chyb. Začátek nám vyšel, ale domácí podržel vynikající brankář. Ve druhém poločase jsme dlouho tahali za kratší konec, ale v závěru se kluci vyburcovali a střídající Halamka s Charvátem zařídili plný bodový zisk. Snad nám výhra pomůže k větší herní pohodě.“


FC Slovan Liberec B – FK RMSK Nový Bydžov 1:1 (1:1).
Branka Bydžova: 12. Petřík. Nový Bydžov: Špičák – Vincour, Janďourek, Vytlačil, Řada – Labík, Bubeník (71. Malina), Machačný, Švec (45. Rejfek) – Petřík (59. Václavík), Tlustý.

Milan Hamáček, trenér Bydžova: „Začátek se našemu celku povedl a po Petříkově brance jsme mohli ještě zvýšit. Domácí se poté více dostávali do hry a nádhernou střelou vyrovnali. Ve druhé části Liberec získal územní převahu, na našich hráčích byla vidět únava ze sobotních zápasů. Bod z tohoto utkání bereme, všichni hráči zaslouží absolutorium za bojovnost. Tým podal kvalitnější výkon než v úvodním utkání s Jabloncem.“ (ško, ill)