I. liga dorostu: Mladá Boleslav – FC Hradec Králové 2:1 (0:0). Branka HK: 88. z pen. Vágner. Hradec: Ordelt – Knap, Vyšehrad (85. P. Drozd), Václavek, Hlavsa – Trubač, Hrabar (75. Šejvl) – Habrman (60. Heger), Zdržálek, Zbudil – Dočekal.

Václav Pišta, asistent trenéra Hradce: „První čtvrthodina moc krásy nenabídla. Hra se odbývala mezi vápny, k vidění byly nepřesnosti a souboje. V 17. minutě nastřelili domácí břevno. Do přestávky si vypracovali ještě dvě gólovky, které zneškodnil Ordelt. Druhý poločas byl vyrovnaný, ale my jsme v 55. minutě darovali Středočechům vedení. Po chybném vyběhnutí brankáře nebyl pro útočníka problém poslat míč do sítě. Aby toho nebylo málo, o chvíli později po zbytečném faulu Vyšehrada domácí z penalty zvýšili. My také kopali pokutový kop, ale Daněk ho Zdržálkovi chytil. V závěru byl ve vápně faulován Zdržálek a Vágner se z penalty již nemýlil. Máme problém se střílením gólů a vůbec se dostat do šance. Toto byl asi náš nejhorší výkon na jaře. Další utkání sehrajeme v sobotu 31. května, kdy od 11 hodin hostíme na Bavlně Bohemians."