I. liga dorostu U19 - 29. kolo: Pardubice – FC Hradec 4:2 (1:0). Branky: 14. a 65. Huf, 50. z pen. Kovář, 80. Řehák – 68. Miker, 83. Vyšehrad. Hradec: Stejskal – Hrabar, Vyšehrad, Václavek, Dědeček (80. Sluka) – Zorvan, Brokeš (35. Miker) – Zdržálek (46. Hynek), Breda, Habrman – Novák (80. Šejvl).

Ivo Gregovský, trenér Hradce: „První poločas většina hráčů zůstala v kabině, protože náš přístup a nasazení bylo nulové a katastrofální. K tomu jsme zkazili každý míč, co se k nám dostal. Jednogólové manko bylo ještě milostivé. Druhou půli jsme chtěli být aktivnější a skóre otočit. Hloupá penalta nám vše zkomplikovala a třetí branka po další chybě v defenzivě prakticky rozhodla. V závěrečné dvacetiminutovce jsme dvakrát skórovali, ale soupeř také, proto to bylo na zisk bodů velmi málo. Můžeme být rádi, že jsme dohráli bez vyloučených, protože některé naše zákroky byly za hranicí. Hráči by si rychle měli uvědomit, koho reprezentují a o co směrem ke své budoucnosti hrají."

Mladí „votroci" po výprasku zabrali doma

Hradec Králové - Fotbalisté FC Hradec Králové U14 mají za sebou další dva zápasy v České lize starších žáků.

Sparta Praha – FC Hradec 7:0 (4:0). Hradec: Vaníček (55. Czeszewski) – Kott (36. Krotil), Koval, Poláček, F. Zámečník – Šaněk, Kejř, Balog, Semerák – Řezáč (51. Franc), Kosař.

FC Hradec – České Budějovice 3:2 (3:0). Branky HK: 15. a 16. Kosař, 31. Řezáč. Hradec: Vaníček – Šaněk, Koval, Poláček, F. Zámečník – Zbořil, Kejř, Balog (56. Krotil), Semerák (52. P. Zámečník, 68. Pulkrábek) – Řezáč (48. Vošlajer), Kosař (60. Franc).