Libišany – Roudnice 4:2 (3:1). Branky Roudnice: Kmoníček, Jak. Krejcar. Roudnice: Tomek (46. Žák) – Bárta (46. Milan Klapka), Mikan, T. Kučera, Svatoň – Jak. Krejcar, Pejchal, Z. Kučera, T. Krejcar – Kmoníček, Melichar.

Vladislav Koudelka, trenér Roudnice: „Bylo to naše první přípravné utkání na jarní mistrovskou sezonu. Mrzí mě, že řada hráčů z áčka k zápasu neodcestovala a věnovala se jiným zálibám. Sestava tak byla hodně kombinovaná. Myslím si ale, že hráči béčka určitě nezklamali. Bude záležet pouze na nich, jak si v přípravném období povedou. Měli jsme určitě uhrát lepší výsledek, ale i tak zápas splnil účel."

Wroclaw – FC Hradec U17 2:2 (1:1). Branky HK: Habrman, Strasser. Hradec: Blažek – Knap, Strasser, Fogl, Dědeček – Nešický, Breda (41. Brokeš), Novák (41. Dzurko) – Jeníček (61. Novák), Hynek, Habrman.

Aleš Majer, trenér FC Hradec: „Hráli jsme s velice kvalitním soupeřem, moc takových u nás nepotkáme. Sice jsme si dokázali vytvořit gólové šance, ale zdálo se mi, že domácí fotbalisté byli přece jen o trošku lepší. Na druhou stranu je pravdou, že oba inkasované góly byly z pokutových kopů. Konečná remíza odpovídá průběhu hry."

Wroclaw – FC Hradec U19 2:2 (2:2). Branky HK: Korčák, Heger. Hradec: Ordelt – Hlavsa, Vyšehrad, P. Drozd (46. Václavek), D. Drozd – Šejvl, Hrabar, Heger, Vágner, Zbudil – Korčák (46. Trubač).

Václav Pišta, asistent trenéra FC Hradec Králové: „Na velice náročném terénu, který ztěžoval oběma týmům pohyb a kombinaci, jsme sehráli velmi dobré utkání. Konečná remíza je spravedlivá. Soupeř šel do vedení z pokutového kopu, ale my jsme dokázali rychle odpovědět a zásluhou Korčáka a Hegera se dostali do vedení. Wroclaw vyrovnala ve 45. minutě opět z přísné penalty. Druhý poločas už tolik šancí nenabídl, oba celky se soustředily především na pozornou defenzivu a hlavně nechtěly neinkasovat. To se podařilo, ale každopádně to pro nás byla velmi dobrá příprava."

Nový Hradec – Vysoká 3:5 (0:1). Branky Nového HK: Zákravský 2, Přiklopil. Nový HK: Sedláček – Páter, Vopálka, Kotouček – Lang, Jarotek, Kolář, M. Jindra – Zákravský, David, Lukášek. Střídali: Baloun, Přiklopil, Osvald.

Zdeněk Karanský, trenér Nového Hradce: „Obě mužstva nehrála v kompletních sestavách. Přesto byl kvalitní především druhý poločas, kdy se hrálo nahoru dolů. Šance se rodily na obou stranách, ale hosté byli nakonec produktivnější v koncovce a proto se mohli radovat z vítězství."   (js)