Nejlepší hráči absolutního pořadí se dále mohou těšit na zajímavé ceny od Fotbalové asociace České republiky. Stejně tak vítězové jednotlivých kol, kteří navíc obdrží sázenky Fortuna v hodnotě 100 korun.

Jako druhý se této odměny dočká soutěžící se startovním číslem HK0082 JAROSLAV MACHAČ z Chlumce nad Cidlinou (vítěze prosíme, aby se ozval na tel. 602 576 209), jenž stejně jako další dva hráči trefil ve 2. kole 8 výsledků. O vítězi rozhodla Supertrefa, tedy přesný počet vstřelených gólů.

Ke 14 získaným bodům nejlepší soutěžící přidali 2 bonusové za vyplněný číselný kód otištěný v tisku.

Již zaregistrovaní hráči mohou od dalšího dějství sázet i pomocí internetu (www.denik.cz/tipliga).

Výsledky tipovaných zápasů 2. kola:
1. SK Převýšov – FK Králův Dvůr (ČFL) 1:1 0
2. FK Kratonohy – FK Kolín (divize C) 1:1 0
3. Lázně Bělohrad – Slavia Hradec Králové (KP) 2:4 2
4. SK Roudnice – SK Třebechovice (I. A třída) 4:1 1
5. Dolní Kalná – Spartak Kobylice (I. B třída – A) 2:1 1
6. Předměřice – Police nad Metují (I. B třída – B) 2:1 1
7. TJ Sokol Stěžery – TJ Sokol Dohalice (OP) 3:0 1
8. Lhota pod Libčany – Jiskra Prasek (III. třída) 10:1 1
9. Sokol Hořiněves – Slavia Libřice (IV. třída – A) 1:2 2
10. SK Klamoš – Sokol Červeněves B (IV. třída – B) 5:2 1

Supertrefa (přesný počet branek) 45

V čele pelotonu se osamostatnil bydžovský Pípa

Průběžné pořadí po 2. kole:

LIGA MISTRŮ (1. – 7. místo)
HK0031 Jiří Pípa, Nový Bydžov 13 29
HK0093 Zdeněk Kříž, Převýšov 16 26
HK0020 Alois Dejl, Jičín 13 26
HK0026 Lenka Hlaváčková, Nový Bydžov 13 26
HK0144 Martin Hopko, Sendražice 10 26
HK0098 Jitka Kvasničková, Puchlovice 10 26
HK0084 Petr Kloz II, Chlumec n. C. 8 24

EVROPSKÁ LIGA (8. – 25. místo)
HK0082 Jaroslav Machač, Chlumec n. C. 16 23
HK0024 Eleanor Geletičová, Nový Bydžov 13 23
HK0112 Zdeněk Kostka, Hradec Králové 13 23
HK0143 Jan Motyka, Kunčice 13 23
HK0152 Patrik Špaček, Lochenice 13 23
HK0053 Jiří Zima, Sloupno 13 23
HK0120 Jiří Dvořák, Skřivany 10 23
HK0015 Filip Firbacher, Chlumec n. C. 10 23
HK0023 Amálka Geletičová, Nový Bydžov 10 23
HK0155 Kateřina Hofmanová, Černilov 10 23
HK0181 Roman Hýsek, Hradec Králové 10 23
HK0151 Ladislav Jandera, Hradec Králové 10 23
HK0033 Zdeněk Munzar, Podoliby 10 23
HK0060 Lenka Taichmanová, Prasek 10 23
HK0032 Josef Hybler, Poděbrady 7 23
HK0065 Roman Kupka, Polánky n. O. 7 23
HK0068 Daniel Machač, Hradec Králové 7 23
HK0008 Miroslav Matuška, Třesovice 7 23

I. LIGA (26. – 48. místo)
HK0102 Lenka Michálková, Hradec Králové 13 20
HK0126 Martin Navrátil, Hradec Králové 13 20
HK0123 Jiří Brzák, Urbanice 10 20
HK0125 Zdeňka Dusová, Sendražice 10 20
HK0130 Ivan Dušek, Hradec Králové 10 20
HK0021 Vlasta Hyblerová, Poděbrady 10 20
HK0118 Ondřej Jansa, Olešnice 10 20
HK0070 Dana Machačová, Hradec Králové 10 20
HK0101 Veronika Pacholová, Chlumec n. C. 10 20
HK0106 Karel Přibyl, Hradec Králové 10 20
HK0040 Josef Štayr, Prasek 10 20
HK0170 Jan Štembera, Hradec Králové 10 20
HK0182 Jitka Štemberová, Hradec Králové 10 20
HK0080 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 7 20
HK0014 Martin Firbacher, Chlumec n. C. 7 20
HK0059 Bohumil Hladík, Nový Bydžov 7 20
HK0086 Marie Hyršlová, Ohnišťany 7 20
HK0003 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje 7 20
HK0018 Josef Pozler, Podoliby 7 20
HK0019 Olina Pozlerová, Podoliby 7 20
HK0029 Pavel Purma, Sloupno 7 20
HK0042 Zdeněk Purma, Křičov 7 20
HK0174 Václav Tarantík ml., Smiřice 7 20

II. LIGA (49. – 88. místo)
HK0050 Vladimír Hradecký, Nový Bydžov 14 18
HK0078 Aneta Doležalová, Chlumec n. C. 8 18
HK0161 František Chvojka ml., Roudnice 8 18
HK0159 Jaroslav Pavel, Hradec Králové 8 18
HK0136 Michal Portych, Hradec Králové 8 18
HK0051 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 8 18
HK0167 Petr Vyleťal, Obědovice 8 18
HK0071 František Hnik st., Lužany n. T. 5 18
HK0076 Eliška Klozová, Chlumec n. C. 5 18
HK0039 Kristýna Štayrová, Prasek 16 17
HK0142 Serafín Motyka, Kunčice 13 17
HK0088 Václav Pilnáček, Jaroměř 13 17
HK0016 Stanislav Vízek, Nový Bydžov 13 17
HK0162 Monika Žáková, Hradec Králové 13 17
HK0124 Jaroslav Brzák, Hradec Králové 10 17
HK0054 Luboš Chlad, Kosičky 10 17
HK0127 Jiří Kotek, Černilov 10 17
HK0092 Vojtěch Kříž, Převýšov 10 17
HK0173 František Mádlo, Lhota p. L. 10 17
HK0113 Petr Matějka, Stěžery 10 17
HK0006 Václav Moník, Ráby 10 17
HK0105 Michal Přibyl, Borohrádek 10 17
HK0129 Miloš Uher, Hořice 10 17
HK0075 Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C. 7 17
HK0079 Miroslav Buřič st., Chlumec n. C. 7 17
HK0122 Petra Galová, Urbanice 7 17
HK0056 Radek Chlad, Kosičky 7 17
HK0069 Roman Machač, Hradec Králové 7 17
HK0172 Václav Polívka, Hradec Králové 7 17
HK0135 Marcela Sehnoutková, Hradec Králové 7 17
HK0153 Miroslav Špaček, Vlčkovice 7 17
HK0010 Vlastimil Šustr, Nový Bydžov 7 17
HK0171 Václav Tarantík, Smiřice 7 17
HK0175 Blanka Tarantíková, Smiřice 7 17
HK0063 Milan Vilímský, Nechanice 7 17
HK0166 Roman Žák, Hradec Králové 7 17
HK0165 Petr Želiezko, Hradec Králové 7 17
HK0111 Jiří Kelnar, Chlumec n. C. 4 17
HK0179 Vladimír Racek, Hradec Králové 4 17
HK0145 Michal Šulc, Černilov 4 17

ČFL (89. – 123. místo)
HK0074 Milada Bílková, Praskačka 8 15
HK0160 František Chvojka st., Roudnice 8 15
HK0168 František Zolman, Lhota p. L. 8 15
HK0022 Petr Voženílek, Lhota p. L. 5 15
HK0027 Miloslav Kořínek, Nový Bydžov 2 15
HK0034 Vlastimil Kout, Nový Bydžov 2 15
HK0131 Alena Sejtková, Hradec Králové 2 15
HK0046 Marcel Gabriel, Vinary 13 14
HK0055 Renata Chladová, Kosičky 13 14
HK0156 Václav Hlavatý, Vrchovnice 10 14
HK0061 Jaromír Jelínek, Myštěves 10 14
HK0066 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 7 14
HK0044 Vlastimil Gabriel, Vinary 7 14
HK0146 Jan Koun, Hradec Králové 7 14
HK0097 Tomáš Kozák, Hradec Králové 7 14
HK0081 Zdena Lajtochová, Chlumec n. C. 7 14
HK0176 Miroslav Musil, Střezetice 7 14
HK0115 Marcel Pilař, Hradec Králové 7 14
HK0117 Markéta Pilařová, Hradec Králové 7 14
HK0001 Miloš Plecháček ml., Skřivany 7 14
HK0099 Jitka Podrazilová, Puchlovice 7 14
HK0100 Lenka Přibylová, Hradec Králové 7 14
HK0048 Josef Taichman, Prasek 7 14
HK0009 Pavel Tomšík, Nový Bydžov 7 14
HK0052 Eva Zimová, Sloupno 7 14
HK0114 Ladislav Firbacher, Chlumec n. C. 4 14
HK0121 Jaroslav Jetmar, Hradec Králové 4 14
HK0085 Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby 4 14
HK0047 Jaroslav Synek, Humburky 4 14
HK0150 Martin Šmied, Smržov 4 14
HK0049 Martin Taichman, Prasek 4 14
HK0128 Jakub Uher, Hořice 4 14
HK0138 Stanislav Urban, Předměřice 4 14
HK0140 Josef Urban ml., Předměřice 4 14
HK0164 Kamil Žák, Hradec Králové 4 14

DIVIZE (124. – 150. místo)
HK0189 Martina Pelikánová, Převýšov 13 13
HK0064 Josef Fischer, Petrovice n. O. 0 13
HK0072 František Hnik ml., Lužany n. T. 5 12
HK0083 Petr Kloz, Chlumec n. C. 5 12
HK0077 Aleš Doležal, Chlumec n. C. 2 12
HK0036 Petr Mikas, Nový Bydžov 2 12
HK0035 Josef Nevrlý, Nový Bydžov 2 12
HK0108 Pavel Pilař, Převýšov 2 12
HK0041 Pavlína Purmová, Křičov 2 12
HK0132 Zdeněk Sejtko, Hradec Králové 2 12
HK0158 Petr Vacek, Hradec Králové 13 11
HK0087 Bohumil Hyršl, Ohnišťany 10 11
HK0134 Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Králové 10 11
HK0007 Zdena Čermáková, Skřivany 7 11
HK0104 Tomáš Přibyl, Chlumec n. C. 7 11
HK0103 Kateřina Přibylová, Hradec Králové 7 11
HK0178 Otto Vodák, Hradec Králové 7 11
HK0116 Pavel Zlesák, Pardubice 7 11
HK0183 Josef Kopecký, Lhota p. L. 4 11
HK0095 Miloslava Kozáková, Hradec Králové 4 11
HK0005 Marie Moníková, Ráby 4 11
HK0002 Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje 4 11
HK0133 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Králové 4 11
HK0012 Pavel Syřiště, Ohnišťany 4 11
HK0057 Eduard Důbrava, Petrovice 1 11
HK0067 Milan Řehák, Libotov 1 11
HK0058 Jana Šrytrová, Petrovice 1 11

KRAJSKÝ PŘEBOR (151. – 175. místo)
HK0192 Vladimír Hubený, Převýšov 10 10
HK0185 Renata Munzarová, Sloupno 10 10
HK0194 Jana Saidlová, Syrovátka 10 10
HK0195 Pavlína Sejtková, Hradec Králové 10 10
HK0147 Monika Cílková, Hradec Králové 0 10
HK0090 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. 0 10
HK0107 Pavel Pilař ml., Převýšov 0 10
HK0011 Václav Vrba, Ohnišťany 0 10
HK0109 Václav Pilař, Lovčice 8 9
HK0137 Václav Portych, Hradec Králové 8 9
HK0025 Petra Geletičová, Nový Bydžov 2 9
HK0028 Zlata Joštová, Zdechovice 2 9
HK0030 Naďa Zimová, Prasek 2 9
HK0141 Václav Vaněk, Hradec Králové 10 8
HK0163 Kamila Žáková, Hradec Králové 10 8
HK0119 Michal Jansa, Olešnice 7 8
HK0177 Petr Koza, Hradec Králové 7 8
HK0096 Michal Kozák, Hradec Králové 7 8
HK0180 Jana Kozová, Hradec Králové 7 8
HK0139 Josef Urban st., Předměřice 7 8
HK0073 Jan Bílek, Praskačka 4 8
HK0094 Miloslav Kozák, Hradec Králové 4 8
HK0091 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 4 8
HK0062 Libuše Vízková, Nový Bydžov 4 8
HK0045 Marcela Gabrielová, Vinary 1 8

I. A TŘÍDA (176. – 192. místo)
HK0188 Vladislava Andrysíková, Převýšov 7 7
HK0190 Josef Hubený, Převýšov 7 7
HK0191 Pavel Hubený, Převýšov 7 7
HK0187 Jakub Pilař, Převýšov 7 7
HK0193 Martin Saidl, Syrovátka 7 7
HK0038 Ladislava Dušková, Prasek 0 7
HK0004 Kamil Plecháček, Velké Koloděje 1 5
HK0017 Jaroslav Novotný, Podoliby -2 5
HK0184 Václav Kuchař, Hradec Králové 4 4
HK0186 Zbyněk Pánek, Nový Bydžov 4 4
HK0148 Martin Cílek, Hradec Králové 0 4
HK0149 Petr Cílek, Hradec Králové 0 4
HK0169 Miroslav Országh, Mžany 2 3
HK0157 Petr Mašek, Čeperka -1 3
HK0037 Karel Dušek, Prasek 0 1
HK0013 Jiří Syřiště, Ohnišťany 0 1
HK0110 Václav Pilař, Převýšov -1 0

„PRALESNÍ" LIGA (193. – 195. místo)
HK0089 Jaroslava Hanušová, Lužany n. T. 0 -2
HK0043 Michal Chlad, Kosičky -5 -4
HK0154 Ladislav Hofman, Černilov 7 -11

Sběrná místa Fortuna Tip ligy
1. Hradecký deník (Kladská 17, 500 03 Hradec Králové),
2. sázková kancelář Fortuna Hradec Králové (Pospíšilova ulice),
3. Tabák Vízek Nový Bydžov (u bowlingu, ulice Československé armády).
Uzávěrka za dané kolo je vždy v pátek v 16 hodin.

Vlastimil Gabriel z Vinar (2. místo).Zdroj: Deník/ Petr TomešVe Vinarech se slavilo 2. místo
Jediným soutěžícím z hradeckého okresu, který se v krajské zimní hokejové Tip lize umístil mezi třemi nejlepšími (zároveň i oceněnými), byl Vlastimil Gabriel. Tipér z Vinar skončil v celkovém pořadí na 2. místě, za což byl odměněn balíčkem od pivovaru Tambor a tričkem s podpisem olympijského vítěze z Nagana Milana Hejduka od firmy Hejduk Sport.  (Foto: Deník/Petr Tomeš)