Pro mnohé trochu překvapivě opouštíte mužstvo lídra krajského přeboru. Co stálo za vaším odchodem z Kuklen?
(dlouze přemýšlí) Stála za tím nabídka ze Živanic.

Můžete to rozvést?
(opět se trochu zasekne) Jde o vyšší soutěž a živanický tým má větší ambice.

Nedávno jste v hodnocení podzimní části z pohledu Olympie prohlásil, že chcete na jaře naplnit postupový cíl. Kvůli čemu jste se po necelých třech týdnech rozhodl u hradeckého týmu nepokračovat?
V současnosti je to pro mne takové blbé téma. Šlo o sportovní hodnocení po podzimu. Myslím si, že priority klubu zůstanou stejné, ovšem to není v současné době otázkou pro mne.

Takže neřeknete, proč jste u hradeckého mužstva nezůstal?
Protože jsem dostal jinou nabídku.

Dobře. Pojďme tedy k Živanicím. S jakými úkoly tam přicházíte?
Prvořadě se nejdříve musím seznámit s kádrem, ale úkol mám jednoznačný, a tím jsou lepší výsledky, než měl mančaft doposud. Chci zároveň připravit kluky tak, aby na ně chodilo více diváků.

Máte divizní celek alespoň trochu zmapovaný? Viděl jste jej tuto sezonu v akci?
Ano. Byl jsem se na něj podívat. Na nějaké zápasy jsem do Živanic chodil, ale jen náhodně. Rozhodně tedy tým nějakým způsobem zmapovaný ještě nemám.

Přesto, myslíte si, že kádr bude v cestě za lepšími výsledky potřeba hodně doplnit?
To si zatím netroufnu říct. Doplnění se bude jistě v této fázi dělat spíše kolektivně.

Chtěl byste v případně posílení i někoho z Olympie?
(lehce se zasměje) I nadále mám k Olympii srdeční vazbu. Zatím jsem vůbec ani neuvažoval, že bych ji, jak se říká, nějakým způsobem vybrakoval nebo někoho z jejího mužstva oslovoval. Ještě jsem nepřemýšlel ani hráčích z jiných mančaftů. Domnívám se, že by to bylo nefér vůči těm, kteří teď v Živanicích působí. Je tam podle mého silný kádr. Musím však nejdřív zjistit, jak na tom jsou jednotliví kluci, a pak se můžeme bavit o nějakých posilách.