Ve skupině A Skřivany doma těsně podlehly Starým Bukům. „Na našem výkonu se dost zásadně podepsal páteční Majáles,“ řekl po sobotním mači skřivanský trenér Jiří Suchánek.

Hradecká Lokomotiva ve šlágru kola bez problémů porazila královédvorskou rezervu, která nastoupila v devíti lidech a navíc se jí jeden hráč v první půli zranil.

Smiřice v zápase týmů z opačných pólů tabulky sehrály vyrovnanou partii s favorizovaným Miletínem, ale selhaly v koncovce a tak odešly poraženy.

„Nepál“ prohrával ve 36. minutě s Dolní Kalnou 0:1, jenže za minutu vyrovnal Jaroslav Vaníček a stejný hráč po změně stran dovršil hattrick, kterým zajistil domácím tři body.

Ve skupině B zaznamenal hattrick také Jiří Brokeš. Malšovický střelec pomohl svému týmu k důležitému vítězství 5:1 v záchranářském duelu na trávníku posledního Vamberku.

Z tříbodového zisku se radovaly i Třebechovice, které si na svém stadionu poradily s houževnatým mužstvem Českého Meziříčí. Výkon ve druhém poločase měl ale k ideálu daleko.

Ostudu si uřízly Předměřice, které před svými fandy inkasovaly devět gólů od střelecky disponované České Skalice. „Omlouváme se divákům za hrůzostrašný výsledek. Sice jsme nastoupili bez pěti hráčů základní sestavy, ale to neomlouvá naše hrubé chyby,“ uvedl Martin Pšenička, vedoucí předměřického týmu.

Skřivany - Staré Buky 0:1

Skřivany: R. Hrubeš – Pošík (46. Postolka), Kofránek, Žalman, Kulich – Čapek (78. Zima), Tauchman, Brzek, D. Hrubeš – Schubert, Vysuček.

Lokomotiva Hradec - Dvůr Králové B 4:0

Loko: Beránek – Mi. Zvolánek, Schejbal, P. Drozd, Ji. Javůrek (22. Šubrt) – Filipi, Horák, Hůlka, Barcic – Rosulek (56. Vostrovský), D. Drozd (70. Pára).

Smiřice - Miletín 0:2

Smiřice: Hottmar – Konrád, Korenčík, M. Mochan (59. Morávek), Čížek – Havlíček, Koza, J. Mochan, Zemek (49. Matějček) – Jaborník, Smrček (70. Škarytka).

Nepolisy - Dolní Kalná 3:1

Nepolisy: Marko – Tichý (88. Marek), Spejchal, M. Batelka, Masák – Šustr, Doseděl ml. (79. R. Hanuš), Tlustý, J. Batelka – Vaníček, Doseděl st.

Předměřice n. L. - Česká Skalice 1:9

Předměřice: Samek – L. Ponikelský, Hronek, Paizker, Jiroušek (54. Mrkvička) – Bouček (66. Žoch), T. Ponikelský, Strakatý, Zeman (59. Satranský) – Polanský, Frank.

Třebechovice p. O. - České Meziříčí 3:1

Třebechovice: Cejnar – Voltr (78. Kouba), M. Vích, Šreibr (71. D. Vích), R. Bíl – Věříš (68. Hájek), M. Bíl, Lochman (46. Soukup), Dědeček – Želízko, Bušák.

Vamberk - Malšovice 1:5

Malšovice: Špás – Luňák, Krejčí, Franc, Etflaiš – Libřický, Jareš, Brokeš (78. Blažko), Dušánek (85. Ninger) – Soukup, Papík (46. Blažek).