Krajský přebor

Chlumec – Dobruška 1:0

Petr Průcha, trenér Chlumce nad Cidlinou: „Vítězství se rodilo těžce, ale přesto si myslím, že body jsme získali zaslouženě. Nedali jsme spoustu šancí včetně penalty a když už jsme gól vstřelili, tak jako bychom se báli zvítězit. Ale zaplaťpánbůh povedlo se a my po ubojované výhře získali chuť do další práce."

I. A třída

Sobotka – Nepolisy 1:0

Nepolisy: Marko – Tomáš Marek, Zámečník, Chaloupka, Ullmann (83. R. Matys) – Jindřich Hanuš, Tomáš Hanuš, Tlustý, D. Šustr – Jan Lihan (46. Radek Hanuš), Lukáš Pánek.

Milan Havlík, vedoucí mužstva Nepolis: „Dvakrát břevno, jednou tyč, tentokrát jsme neměli štěstí, to stálo naopak na straně domácích. Na druhou stranu zahodili několik brejků při našem tlaku ve druhém poločase. Poděkování za pomoc patří hráčům našeho béčka. Pochvalu zaslouží trio rozhodčích."

Nový Hradec – Trutnov B 2:0

Nový Hradec Králové: Šebesta – Kotouček, Linder, Páter, Lang – Sajvera (74. Jiří Bendig), Lukáš Jarotek (80. Kašpar), Šmíd, Vik, Jaroslav Jindra – Gejza Bendig (58. Neppl).

Ondřej Kolář, trenér Nového Hradce Králové: „Družstvo Trutnova se skládá převážně z mladých hráčů, tak jsme vsadili po celé utkání na konsolidovaný blok a větší zkušenost našich hráčů. V prvním poločase se z šancí na obou stranách ujala pouze gólová akce Bendiga. Na začátku druhé půle se nám podařilo z nacvičené standardní situace odskočit na 2:0. Po zbytek zápasu jsme soupeře nepustili do žádné větší šance a vítězství si pohlídali. Pochvalu zaslouží trojice rozhodčích."

I. B třída - skupina A

Kobylice – Dvůr Kr. B 3:1

Kobylice: L. Novotný – Khol (46. Klzo), Filip Vincour (19. Trutnovský), Pavel Dvořák, Hejcman – L. Říha (80. Dařbujan), Jar. Vávra, Šoufek, Petr Klimt – T. Havlíček (43. Filip Marek), Roman Brzek.

Libor Tobišek, trenér Kobylic: „Naše zasloužené vítězství jen 3:1 a mnoho neproměněných šancí dělilo soupeře od debaklu."