Trutnov - Letohrad 4:2

Miloš Dvořák, trenér MFK Trutnov: „Těžký zápas se šťastným koncem. Myslím, že utkání bylo svou úrovní hodně vysoko. Obě mužstva do něj vnesla velkou kvalitu. Hrálo se nahoru dolu. Byly vidět hezké akce i góly. Hrálo se důrazně. Závěr byl hodně přemotivovaný, ale i to k fotbalu patří. Podle mě měl ten zápas všechno. Byla tam i taková ta zarputilost, co nám schází venku. Chtěli jsme vyhrát, a tak jsme za tím také tvrdě šli."

František Dvořák, trenér FK Letohrad: „Prohospodařili jsme první poločas. Domácí byli jasně lepší, předčili nás ve všech herních činnostech. Ve druhé půli se nám rychle podařilo vyrovnat, ale nepokrytý roh rozhodl o tom, že všechny body zůstanou doma. Čtvrtá branka už byla do otevřené obrany a nic neřešila. Domácí vyhráli zaslouženě, pro výhru udělali naprosto všechno. Ukázali nám, jak se bojuje o body."

Živanice - Dvůr Králové 4:0

Milan Ujec, trenér TJ Sokol Živanice: „K vidění byl oboustranně zodpovědný výkon. Soupeře jsme do velké šance nepustili, svoje brankové příležitosti proměnili a zaslouženě vyhráli o čtyři góly."

Pavel Matějka, trenér TJ Dvůr Králové: „Na hřišti silného protivníka jsme nezachytili úvod zápasu a mezi 17. a 21. minutou inkasovali dvě branky. To rozhodlo. Domácí byli herně i kombinačně lepším mužstvem, my jsme se jim ve hře nedokázali vyrovnat a sportovně musíme uznat, že byl soupeř lepší a po zásluze vyhrál. Nyní je třeba se připravit na další utkání proti Litoli, které pro nás bude velice důležité."

Olympia Hradec - Jaroměř 4:0

Michal Lesák, trenér FC Olympia Hradec Králové: „Vyhráli jsme zcela zaslouženě. Povedl se nám začátek, kdy jsme brzy vstřelili gól. I nadále jsme však hráli aktivně a po celý první poločas jsme byli lepším týmem. Také ve druhé půli jsme hráli povedený zápas. Soupeře jsme po celých devadesát minut nepustili do žádné situace, z níž by ohrozil naši branku. Proto musím kluky pochválit, že k duelu přistoupili tak, jak měli. Rád bych, aby hráči navázali na tento výkon i v dalších zápasech."

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: „Domácí na hřišti od prvních minut dominovali a ukázali svou vysokou kvalitu. Nezbývá nic jiného, než pogratulovat soupeři k vítězství a připravit se na další zápasy."

Jablonec n. J. - Ústí n. O. 2:1

Vladimír Chudý, trenér TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: „Utkání jsme nezvládli, protože zejména v první půli jsme byli horším týmem. Jablonec byl lepší a aktivnější. My jsme působili zakřiknutě a po zásluze domácí vyhráli první poločas. Do druhé půle jsme udělali několik změn hlavně co se týče taktických věcí. Podařilo se nám zlepšit výkon, vyrovnali jsme, ale pak jsme opět neuhlídali jednu akci Jablonce. Byť do konce ještě nějaká šance byla, tak už se nám vyrovnat nepodařilo."

Suchdol - Vysoké Mýto 3:0

Roman Oliva, trenér SK Vysoké Mýto: „Zápas dvou rozdílných poločasů. V první půli jsme se nedokázali přizpůsobit malému a hrbolatému hřišti, a také standardním situacím. Nakonec jsme dostali gól po naší hrubé chybě. Ve druhé půli jsme po vystřídání byli hodně aktivní, soupeře jsme dostali pod tlak, jenže ještě před tím jsme inkasovali druhý gól. Následně jsme trefili tyč, neproměnili dvě čisté vyložené šance a v závěru jsme dostali třetí branku, čímž bylo po zápase."

Hvězdy kola divize C
1. Martin Kosař (Olympia HK): Dvacetiletý záložník vstřelil 
v první půlhodině dva góly a položil základ k vysokému vítězství nad Jaroměří (4:0).

2. Zdeněk Tauchman (Trutnov): Talentovaný mladík na podzim střelecky září, trefil se ve všech dosavadních domácích zápasech. Tentokrát stejně jako před týdnem dal dva góly.

3. Lukáš Polák (Živanice): Zápas se Dvorem Králové mu sedl. Otevřel skóre a pak angličanem o břevno vstřelil třetí gól.