Kdy a kolik branek jste nejvíce vsítil v jednom střetnutí?
Myslím, že nejvíce gólů jsem dal v dorostu – čtyři. V mužích to byl hattrick, minulou sezonu proti Ohnišťanům, kdy jsme vyhráli 3:0.

Vaše dvě trefy výrazně pomohly k výhře nad Kosičkami B. V jakém časovém sledu góly padly a jak jste se prosazoval?
První gól padl ve 39. minutě, kdy po chybě domácích na půli hřiště Petr Klimt vybojoval míč a nahrál na Tomáše Tryznu. Ten mě našel na hranici vápna, kde jsem si balon posunul na levačku a vypálil do středu brány. Míč prolétl brankáři mezi nohama. U druhé branky jsem prostrčil míč mezi obránci na Tomáše, který se štěstím překonal gólmana. Třetí branka padla po přihrávce Tomáše Tryzny, míč jsem si zpracoval na vápně, obešel posledního hráče a levačkou ho uklidil k pravé tyči.

Měl jste i další šance?
V první půli jsem utíkal po levé straně a střílel na vzdálenější tyč, ale brankář míč vyrazil. Před poločasem jsem kopal trestný kop z vápna, bohužel míč trefil jen hráče ve zdi. Ve druhé půli jsem šel asi dvakrát, ale nedokázal jsem se prosadit přes posledního hráče.

Jaká atmosféra byla v kabině po první půli, kdy jste vedli 1:0?
Atmosféra byla skvělá. Trenér nás nabádal, ať nepolevíme a nedostaneme zkraje druhé půle zbytečný gól. Věděli jsme, že musíme ještě nějakou branku přidat a dotáhnout náš poslední podzimní zápas do vítězného konce.

A po zápase?
Po utkání bylo co oslavovat. Čtvrtá výhra v řadě a zatím dobré třetí místo v tabulce.

Přibližte vaši kariéru.
S fotbalem jsem začal v sedmi letech, žáky i dorost jsem odehrál v Kunčicích. V mé poslední sezoně v dorostu za Kunčice jsme dokázali postoupit. Poté v Boharyni jsme též slavili postup do 3. třídy.

Jaké jsou vaše fotbalové cíle?
Nekladu si velké cíle. Fotbal hraji hlavně pro zábavu. Snad si jen přeji, aby mi to dál střílelo za Boharyni a abych pomohl k dobrým výsledkům.

Kam byste čtenáře pozval na fotbal o víkendu?
Čtenáře bych určitě pozval v neděli k obrazovkám, aby fandili českému národnímu týmu proti Islandu v Plzni.