Nové Město - Černilov B 1:4

Domácím se nedařilo, a tak 3 body putovaly do Černilova. Fakta - branky: Maček - J. Hrubý, P. Fibiger, Králík, Jukl, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:2, diváci: 30, rozhodčí Vízek z Nového Bydžova. Nové Město: Vlk - Kopřiva, Hajský, P. Midloch, M. Midloch - Labík, Morávek, Matys (46. Maček) - Bendásek (84. Brzák), Šťastný, Steklý. Černilov B: Němec - R. Fibiger (64. Holeček), J. Hrubý, P. Fibiger, Šolc - Králík, Hofman (84. Foglar), Jukl - Schwarzer, Veselovský, P. Hrubý.

Libřice - Sendražice 2:3

Domácí předvedli slabý výkon a hostům vystřílel 3 body hattrickem Hlavatý.

Fakta - branky: Kovačevitý, Reich - Hlavatý 3, ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 0:2, diváci: 40, rozhodčí Doubrava z Hradce. Libřice: Kosina - Mildner, Štrajt, Marek, Hlušička (60. Javůrek) - Ličman (60. Reich), Kovačevitý, Kotland, Říha - Plíška, Pleskot. Sendražice: Veselý - Procházka, Hošek, Holman, Sobolík - Hlavatý, Lekeš, Šmolka, Hanuš (70. Svoboda) - Charous, Pejcha.

Mal. Lhota - Dobřenice 6:0

V utkání měli domácí velkou herní převahu, kterou vyjádřili i brankami.

Fakta - branky: Slivka, Mulač z pen., Sedliský, Filipi, Kutnar, Mulač, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 3:0, diváci: 30, rozhodčí Kincl z Neznášova. Malšova Lhota: Křičenský - Rücker, Slivka, Ďurech, Scháněl (46. Kutnar) - Hochmann, Mulač, Moder (46. Filipi) - Baják, Sedliský (60. Královský), Marek. Dobřenice: Hájek - Vrchota, Moravec, Špalek, Rohlík - Císař, Drápal, Pavelka, Štajer - Chlapek, Plíšek.

Dolany - Předměřice B 1:3

Ve vyrovnaném utkání hosté na rozdíl od dolanských hráčů své šance využili.

Fakta - branky: Pádr - Bartoněk z pen., Mareš, Modrý, ŽK 3:1, ČK 0:0, PK 1:1 (nedal Kořínek), poločas 1:2, diváci: 50, rozhodčí Zavázal z Hradce. Dolany: Stehlík - Vondra, Kořínek, r, Duben, Záliš - Brož (55. Semanišin). Předměřice B: Vích (46. Ponikelský) - Modrý, Bartoněk, Mareš, Hopko - Polák, Jiroušek, Zapletal, Dostál - Petráček, Koóš (55. Šťastný).

Lovčice - Prasek 4:2

Domácí se prosadili až ve druhé půli.

Fakta - branky: M. Kafka 2, M. Chára, O. Koubek - V. Brett, D. Hrubeš, ŽK 3:2, ČK 0:1 (5. brankař R. Hrubeš), PK 0:0, poločas 1:2, diváci: 150, rozhodčí Konhefr z Městce Králové.

Lovčice: Appl - Pšenička, Drozem (17. Hála, 46. Hošek), O. Koubek, J. Havlíček (46. M. Kafka) - P. Chára, M. Havlíček, L. Volejník, Kupka - M. Chára, Myška.

Prasek: R. Hrubeš - Ludvík (78. Klouzek), Svatoň, Kubík, Šedivý - M. Brett, Štayr, P. Brett, D. Hrubeš - Kloz, V. Brett (78. Myška).

Kobylice B - Skřivany 3:2

Domácí otočili výsledek díky velké bojovnosti ve druhé půli.

Fakta - branky: 35. a 46. Černý, 60. Štefan z pen. - 17. Brož, 23. Bužík, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 1:2, diváci: 160, rozhodčí Špráchal ze Všestar.

Kobylice B: Soldán - Hejcman, T. Ornst, Drábek, T. Novotný (90. + 1. Šenk) - Černý, Khol, M. Ornst - Zálabský, Štefan, P. Novotný (90. Wolf).

Skřivany: Emanovský - Pekárek, Pulec, Staněk, Smutný (46. Ondra) - Šimák, Bužík, Horák - Brož, Pošík, Šustr.

Kosičky B - Lhota p. L. B 0:4

Domácí sice měli mírnou převahu, ale do černého stříleli pouze hosté.

Fakta - branky: Margolien 2, Švarc, Peroutka, ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 60, rozhodčí Šolc (Rada a Vencl OFS Rychnov).

Kosičky B: Hanuš - Šanda, Špás, Hron, Volf - Gottwald, Šmidrkal, Schovanec - Pšenička, Volejník (46. Midloch), Novák.

Lhota p. L. B: Zirnsák - Pithart, Mádlo, Čížek, Hynek - Pavlis, Švarc, Pultar´- Jiruška, Peroutka, Margolien.