Kádr posílila hned čtveřice hráčů. Haris Harba a Asim Zec z Balkánu, na Slovensku byl uloven útočník Dušan Uškovič a po angažmá v Senici kývl na nabídku ,,votroků" zkušený záložník Tomáš Strnad.

A jak vidí nové tváře v týmu kouč Jiří Plíšek?

Haris Harba

,,Kluk, který má v sobě věci, jež můžou mužstvu pomoci. Zdobí ho patřičná kreativita při řešení finální fáze. Je velmi skromný a pracovitý. On sám možná ani nedoufal, že by ho někdo mohl oslovit a vytáhnout do české ligy. Velký fotbal hraje teprve poslední tři roky. Před tím se věnoval malému fotbalu. To je věc velmi zajímavá a může být pozitivní v tom, že je neopotřebovaný. Má v sobě velký náboj. Chce na sobě pracovat a zlepšovat se. Touha někam se dostat je obrovská. Navíc studuje vysokou školu. Jde o zajímavou práci s člověkem, který ví, co chce a umí se k tomu postavit. Potenciál už ukázal, ale je potřeba mít na zřeteli, že se jednalo pouze o přípravu. Stále na něho dobíhají adaptační věci, vše musí mít přirozený vývoj. Očekávat, že bude od prvního zápasu nejlepší na hřišti, by bylo super, ale taky se může stát, že se chvilku bude hledat. Musí přijít na to, jak se liga hraje."

Dušan Uškovič

,,Další z hráčů, který by nám měl posílit útočnou fázi. Bude zdatným doplňkem pro Pavla Dvořáka, který k sobě potřebuje mít konkurenci. Dušan góly dávat umí. Bohužel měl manka v tréninkové činnosti. Na tom bude muset ještě zapracovat. Jinak je zajímavým typem do kombinace,  má potřebnou skromnost a pokoru, což je pro tým velmi důležité."

Tomáš Strnad

,,Přinesl něco, co týmu chybělo. Je to rváč, bojovník. Kluk, z něhož vyzařuje správná energie. Takovéto hráče potřebujeme. Je důležité na hřišti ukázat, že tam jsme a nikoho se nelekneme. Tomáš tohle v sobě má. Navíc už má také dost zkušeností, což rozhodně není zanedbatelný fakt."

Asim Zec

,,Je to ještě dorostenec, možná i trochu dítě. Když to nadnesu, tak přišel z vesnice do velkého světa. Pro něho je tohle všechno jedna velká univerzita. Jiný život, fotbalové zázemí a tak dále. My si tady stěžujeme, jaký máme stadion, ale pro něho je to stadion, na kterém je šťastný, že na něm vůbec může hrát. Asim je o práci do budoucnosti. Má v sobě velmi zajímavé vlastnosti, které je potřeba rozvíjet. Spoustu věcí se ale musí naučit a přetavit je v návyky. To je o nás, abychom si s ním dali práci. Pokud se to podaří, může z něho vyrůst velmi zajímavý hráč."