VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Firbacher se přiblížil celkovému prvenství

Hradec Králové - Šest plechovek Gambrinusu vyhrála Krátká.

13.6.2018
SDÍLEJ:

Tip liga - Ilustrační snímek.Foto: DENÍK

Vítězkou 12. kola jarní fotbalové Tip ligy je Jaroslava Krátká z Hradce Králové (startovní číslo HK 0167), jež získala 16 bodů a navíc byla blíže Supertrefě. Získává šest plechovkových piv Gambrinus. Úspěšnou tipérku prosíme, aby se ozvala na tel. 602 576 209.

Tipované duely 12. dějství

1. Převýšov – Ústí n. O. (1:0) 1
2. Kratonohy – Mšeno (2:1) 1
3. Slavia HK – Libčany (2:1) 1
4. Třebeš – N. Bydžov (2:1) 1
5. Roudnice – Kratonohy B (2:3) 2
6. Loko HK – Skřivany (11:0) 1
7. Malšovice – Častolovice (2:2) 0
8. Lhota p. L. – Kosičky (2:3) 2
9. Kosičky B – Lovčice (3:3) 0
10. Dobřenice – Klamoš (1:1) 0

Supertrefa: Celkem padlo 43 gólů.

Průběžné pořadí

Pořadí po 12. kole - jednotlivci:

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
HK0043 Martin Firbacher, Chlumec 7 94
HK0198 Roman Lochman, Třebechovice 7 88
HK0023 Lenka Taichmanová, Prasek 7 88
HK0177 Jaroslava Bičišťová, HK 4 88
HK0195 Tomáš Vak, HK 4 88
HK0048 Václav Polívka, HK 10 85
HK0153 Milan Řehák, M. Libotov 7 85
HK0107 Ivan Dušek, HK 10 83
HK0097 Martin Hopko, Sendražice 10 82
HK0160 Aneta Koucká, Poděbrady 10 82
HK0001 František Zolman, Lhota p. L. 10 82

EVROPSKÁ LIGA (12. – 32. místo)
HK0131 Petra Doležalová, Chlumec 7 82
HK0128 Petr Kloz, Chlumec 4 82
HK0127 Eliška Klozová, Chlumec 4 82
HK0045 Jiří Kelnar, Chlumec 1 82
HK0012 Stanislav Vízek, N. Bydžov 1 82
HK0079 Monika Cílková, HK 7 80
HK0046 Miroslav Matuška, Třesovice 4 79
HK0003 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 4 79
HK0191 Martin Morávek, Hořice -5 79
HK0075 Michal Portych, HK 7 77
HK0071 Ladislav Hofman, Černilov 7 76
HK0193 František Hrabal, HK 7 76
HK0178 Martin Šafařík, Nechanice 7 76
HK0184 František Kocman, Kopidlno 1 76
HK0176 Přemysl Bičiště, HK 7 73
HK0041 Filip Firbacher, Chlumec 7 73
HK0069 Jaroslav Sehnoutka st., HK 7 73
HK0093 Jan Hanuš, HK 4 73
HK0122 František Chvojka ml., Roudnice 1 73
HK0076 Zdeněk Kříž, Převýšov 1 73
HK0016 Petr Voženílek, Lhota p. L. 1 73

I. LIGA (33. – 54. místo)
HK0155 Jaroslav Brzák, HK 7 70
HK0042 Ladislav Firbacher, Chlumec 7 70
HK0166 Jan Krátký, HK 7 70
HK0057 Jiří Brzák, Urbanice 4 70
HK0008 Renata Chladová, Kosičky 4 70
HK0179 Erick Kwaike, HK 4 70
HK0169 Karel Novák, Třebechovice 4 70
HK0032 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 4 70
HK0214 Jitka Kvasničková, Puchlovice 1 70
HK0065 Petr Mašek, Čeperka 11 69
HK0059 Miroslav Špaček, Vlčkovice 7 69
HK0081 Petr Cílek, HK 4 69
HK0064 Michal Šulc, Černilov 4 69
HK0102 Monika Žáková, HK 0 69
HK0167 Jaroslava Krátká, HK 16 67
HK0189 Adam Brambora, HK 10 67
HK0022 Josef Taichman, Prasek 7 67
HK0078 Jiří Dvořák, Skřivany 4 67
HK0092 Jaroslav Hanuš st., HK 4 67
HK0017 Martin Šimek, N. Bydžov 4 67
HK0083 Patrik Špaček, Lochenice 4 67
HK0165 Ondřej Krátký, HK 1 67

FNL (55. – 81. místo)
HK0027 Pavlína Šoltysová, N. Bydžov 7 66
HK0070 Marcela Sehnoutková, HK 7 65
HK0203 Zdeněk Kostka, HK 10 64
HK0009 Luboš Chlad, Kosičky 4 64
HK0067 Václav Modrý, Sendražice 1 64
HK0002 Petr Vyleťal, Lhota p. L. 0 64
HK0216 Jan Horák, Dobruška 7 63
HK0014 Pavel Syřiště, Ohnišťany 1 63
HK0052 Josef Dvořák, Třebechovice 7 62
HK0077 Vojtěch Kříž, Převýšov 4 62
HK0068 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 4 62
HK0007 Radek Chlad, Kosičky -2 62
HK0187 Radek Kohout, N. Bydžov 10 61
HK0130 Aleš Doležal, Chlumec 7 61
HK0058 Petra Galová, Urbanice 7 61
HK0109 Růžena Kotková, Černilov 7 61
HK0157 Roman Puškula, Sezemice 7 61
HK0159 Oldřich Široký, V. Veselí 7 61
HK0047 Petr Bydžovský, N. Bydžov 4 61
HK0108 Jiří Kotek, Černilov 4 61
HK0088 Bohuš Nosek, Solnice 4 61
HK0125 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 4 61
HK0181 Leona Havlová, Třebechovice 1 61
HK0200 Přemysl Kubánek, HK 1 61
HK0163 Martin Miler, Jaroměř 1 61
HK0172 Roman Pokorný, Stěžery 1 61
HK0190 Kamil Brambora, HK -2 61

ČFL (82. – 110. místo)
HK0044 Iva Hlaváčová, Chlumec 7 60
HK0061 Aleš Daněk, Černilov 7 59
HK0204 Petr Matějka, Stěžery 7 59
HK0080 Martin Cílek, HK 4 59
HK0202 Josef Kopecký, Lhota p. L. -1 59
HK0194 Denisa Šůnová, Chlumec 10 58
HK0129 Aneta Doležalová, Chlumec 7 58
HK0056 Jaroslav Jetmar, HK 4 58
HK0196 Viola Lochmanová, Třebechovice 4 58
HK0066 František Mádlo, Lhota p. L. 4 58
HK0011 Josef Nevrlý, N. Bydžov 4 58
HK0111 Kuba Plas, HK 4 58
HK0040 Sebastien Plecháček, Skřivany 4 58
HK0110 Petr Želiezko, HK 4 58
HK0053 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 4 57
HK0024 Jiří Zima, Sloupno 0 57
HK0072 Kateřina Hofmanová, Černilov 4 56
HK0113 Pavel Jaroslav, HK 4 56
HK0201 Marie Kubánková, HK 13 55
HK0037 Petra Bakešová, Pardubice 10 55
HK0188 Marcela Kohoutová, N. Bydžov 10 55
HK0105 Pavlína Sejtková, HK 7 55
HK0170 Tadeáš Šmíd, Třebechovice 7 55
HK0060 Lukáš Daněk, Černilov 4 55
HK0116 Michal Kekelák, HK 4 55
HK0104 Alena Sejtková, HK 4 55
HK0115 Petr Vacek, HK 4 55
HK0141 Jiří Bičiště, HK 1 55
HK0137 Tomáš Kozák, HK 1 55

DIVIZE (111. – 139. místo)
HK0224 Jan Bednář, HK 10 54
HK0025 Eva Zimová, Sloupno 0 54
HK0199 Radim Formánek, HK 7 53
HK0074 Václav Portych, HK 13 52
HK0164 Žaneta Kopáčová, N. Bydžov 7 52
HK0134 Miroslav Buřič st., Chlumec 4 52
HK0089 Monika Hádková, HK 4 52
HK0112 Ondra Plas, HK 4 52
HK0103 Roman Hýsek, HK 1 52
HK0182 Martina Ondráčková, Stěžery 1 52
HK0084 Václav Tarantík, Smiřice 1 52
HK0015 Jiří Syřiště, Ohnišťany 5 51
HK0063 Václav Plíva, Černilov -1 51
HK0218 Marie Kadečková, HK 10 50
HK0082 Vlastimil Krejčí, Polánky 0 50
HK0094 Marek Horáček, HK 7 49
HK0140 Michal Kozák, HK 7 49
HK0156 Kamil Krejčí, Běleč 7 49
HK0132 Jaroslav Machač, Chlumec 7 49
HK0212 Johanka Hanušová, HK 4 49
HK0051 František Hnik ml., Lužany 4 49
HK0050 František Hnik st., Lužany 4 49
HK0133 Zdena Lajtochová, Chlumec 4 49
HK0197 Eva Lochmanová, HK 4 49
HK0209 Míla Nevrlá, N. Bydžov 4 49
HK0049 Romana Hniková, Lužany 1 49
HK0138 Miloslav Kozák, HK 1 49
HK0192 David Prokop, HK 1 49
HK0175 Aneta Bičišťová, HK -2 49

KRAJSKÝ PŘEBOR (140. – 165. místo)
HK0208 Karel Dušek, Prasek 0 48
HK0231 Anet Matysová, Nepolisy 10 47
HK0217 Jan Kadečka, HK 4 47
HK0168 Jindřich Hora, HK 7 46
HK0147 Kateřina Přibylová, HK 7 46
HK0038 Zdena Čermáková, Skřivany 4 46
HK0096 Josef Horáček, HK 4 46
HK0143 Oldřich Turek, HK 4 46
HK0211 Milan Vilímský, Nechanice 4 46
HK0036 Václav Moník, Ráby 1 46
HK0118 Marcel Pilař, HK 1 46
HK0013 Pavel Tomšík, N. Bydžov 1 46
HK0119 Jakub Uher, Hořice 0 46
HK0139 Miloslava Kozáková, HK -2 46
HK0173 Dagmar Horová, Kolín -5 46
HK0106 Zdeněk Sejtko, HK 10 45
HK0026 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 4 45
HK0117 David Pavlíček, HK 4 44
HK0062 František Dědek, Černilov 7 43
HK0136 Marie Buřičová, Chlumec 4 43
HK0020 Vlastimil Gabriel, Vinary 4 43
HK0215 Jitka Podrazilová, HK 4 43
HK0085 Václav Tarantík ml., Smiřice 4 43
HK0154 Zdeňka Dusová, Sendražice 1 43
HK0183 Pavlína Zbořilová, HK 1 43
HK0005 Kristýna Štayrová, Prasek 0 43

I. A TŘÍDA (166. – 194. místo)
HK0206 Ladislava Dušková, Prasek 0 42
HK0004 Josef Štayr, Prasek 0 42
HK0099 Roman Žák, HK 0 42
HK0100 Kamil Žák, HK 0 42
HK0101 Kamila Žáková, HK 0 42
HK0230 Nicol Matysová, Nepolisy 7 41
HK0205 Ondřej Bydžovský, Ohnišťany 4 41
HK0243 František Krejčí, N. Bydžov 10 40
HK0144 Karel Přibyl, HK 10 40
HK0210 Eduard Důbrava, Petrovice 4 40
HK0035 Marie Moníková, Ráby 4 40
HK0151 Ladislav Hanuš, Lužany 1 40
HK0180 Pavel Hradecký, HK 1 40
HK0034 Kamil Plecháček, V. Koloděje -2 40
HK0219 Tomáš Kadečka, Pardubice 1 38
HK0091 Jaroslav Hanuš ml., HK 16 37
HK0162 Adam Lelek, Třebechovice 7 37
HK0031 Miloš Plecháček ml., Skřivany 7 37
HK0021 Martin Taichman, Prasek 7 37
HK0086 Blanka Tarantíková, Smiřice 7 37
HK0161 Pavel Koucký, Poděbrady 4 37
HK0148 Lenka Michálková, Praha 4 37
HK0186 Robert Sýkora, N. Bydžov 4 37
HK0039 Anna Jiroutová, Slepotice -2 37
HK0054 Vratislav Pokorný, HK 7 36
HK0123 Serafín Motyka, Kunčice 0 36
HK0234 David Maňo, Fořt 13 35
HK0095 Josef Horáček st., HK 1 35
HK0150 Jaroslava Hanušová, Lužany -2 35

I. B TŘÍDA (195. – 220. místo)
HK0185 Jana Sýkorová, N. Bydžov 10 34
HK0145 Michal Přibyl, Borohrádek 4 34
HK0237 Pavel Tomšík ml., N. Bydžov 4 34
HK0213 Jan Hanuš ml., HK 1 34
HK0158 Jan Musil, Praha 1 34
HK0120 Miloš Uher, Hořice 0 34
HK0227 Štěpánka Senecká, N. Bydžov 7 33
HK0222 Tomáš Balatka, HK 1 33
HK0029 Bohumil Hyršl, Ohnišťany 0 33
HK0124 Jan Motyka, Kunčice 0 33
HK0019 Anna Mülerová, Smidary 7 31
HK0087 Anna Hanušová, HK 4 31
HK0241 Dagmar Krejčová, N. Bydžov 4 31
HK0174 Vlastimil Rákos, Hnanice 1 31
HK0246 Eliška Morávková, Robousy 10 30
HK0073 Vladimír Racek, HK 0 30
HK0146 Tomáš Přibyl, Chlumec 4 28
HK0090 Marie Hanušová, HK 1 28
HK0242 Dagmar Krejčová st., N. Bydžov 1 28
HK0281 Adam Mikulka, N. Bydžov 10 27
HK0250 Ludmila Čablová, Nepolisy 7 27
HK0263 Pavel Mikulka, N. Bydžov 4 27
HK0247 Tadeáš Tomšík, N. Bydžov 4 27
HK0235 Patrik Tomšík, N. Bydžov 4 26
HK0228 Vlaďka Matysová, Nepolisy -2 26
HK0171 Marika Pokorná, Stěžery 1 25

OKRESNÍ PŘEBOR (221. – 247. místo)
HK0253 Krista Plachá, Zásada 7 24
HK0259 Tomáš Vavřička, Rokycany 7 24
HK0279 Libuše Kleplová, Petrovice 4 24
HK0272 Zuzana Krejčová, St. Bydžov 4 24
HK0221 Leona Balatková, HK 1 24
HK0257 Jiří Vavřička, Rokycany 1 24
HK0121 Jaroslav Rychetský, Černilov 0 24
HK0006 Martin Štayr, Prasek 0 24
HK0290 Matěj Pšenička, N. Bydžov 13 23
HK0236 Vojta Tomšík, N. Bydžov 10 23
HK0239 Michaela Vízková, N. Bydžov 5 23
HK0229 Martin Matys, Nepolisy 4 23
HK0220 Monika Kadečková, Pardubice -2 23
HK0240 Libuše Vízková, N. Bydžov 4 22
HK0033 Miloš Plecháček st., V. Koloděje -2 22
HK0267 Martin Klepl, N. Bydžov 7 21
HK0258 Martina Vavřičková, Rokycany 7 21
HK0262 Petr Mikulka, N. Bydžov 4 21
HK0135 Miroslav Buřič ml., Chlumec -2 19
HK0010 Michal Chlad, Kosičky 10 18
HK0252 Václav Vejdělek, Lánov 7 18
HK0276 Miroslav Ondrušek, Loukonosy 4 18
HK0278 Anna Ondrušková, Loukonosy 4 18
HK0248 Katka Tomšíková, N. Bydžov 4 18
HK0271 Miroslav Krejčí, St. Bydžov 1 18
HK0261 Milan Vlček, Mirošov 1 18
HK0269 Adéla Kleplová, N. Bydžov -2 18

III. TŘÍDA (248. – 274. místo)
HK0285 Aneta Nosková, HK 10 17
HK0283 Jana Nosková, HK 7 17
HK0287 Jaroslava Mrákotová, HK 4 17
HK0284 Tomáš Nosek ml., HK 4 17
HK0289 Dana Pšeničková, N. Bydžov 4 17
HK0245 Radka Morávková, N. Bydžov 4 16
HK0244 Adéla Šustrová, N. Bydžov 4 16
HK0142 Jaroslav Žiška, HK 4 16
HK0255 Helena Plachá, Zásada 2 16
HK0149 Veronika Pacholová, Chlumec 1 16
HK0264 Jolana Mikulková, N. Bydžov 7 15
HK0254 Ludmila Plachá, Zásada 7 15
HK0260 Hana Vlčková, Mirošov 7 15
HK0251 Jana Šafaříková, Lánov 4 15
HK0280 Milan Klepl, Petrovice 1 15
HK0270 Monika Kleplová, Petrovice 1 15
HK0273 Václav Krejčí, St. Bydžov 1 15
HK0274 Miroslav Krejčí, Lužec 1 15
HK0030 Marie Hyršlová, Ohnišťany 0 15
HK0226 Tomáš Novák, N. Bydžov 1 14
HK0256 Anna Dumková, Zásada 4 12
HK0249 Alena Tomšíková, N. Bydžov 4 12
HK0223 Jaroslav Balatka, Třebechovice -2 12
HK0275 Jana Krejčová, Lužec -5 12
HK0282 Tomáš Nosek, HK 4 11
HK0233 Natálie Machová, Fořt 1 11
HK0207 Karel Dušek ml., Prasek 0 11

IV. TŘÍDA (275. – 301. místo)
HK0292 Martin Balatka, Zásada 10 10
HK0297 Marie Šindelářová, Zásada 10 10
HK0238 Pavel Vízek, N. Bydžov 4 10
HK0266 Lucie Mikulková, Kozojídky 1 9
HK0277 Lucie Ondrušková, Loukonosy 1 9
HK0293 Věra Balatková, Zásada 7 7
HK0299 Milan Klíma, Vrchlabí 7 7
HK0295 Jaroslava Krejčí, Zásada 7 7
HK0294 Josef Krejčí, Zásada 7 7
HK0301 Radim Šafařík, Vrchlabí 7 7
HK0265 Vojta Mikulka, Kozojídky 4 6
HK0098 Jiří Běloušek, HK 0 6
HK0126 Pavel Mlateček, HK 0 6
HK0055 Michal Pokorný, HK 0 6
HK0225 Žaneta Nováková, N. Bydžov -5 6
HK0152 Bohumil Rulf, HK 0 5
HK0300 Vlasta Vejdělková, Lánov 4 4
HK0114 Ivo Šroler, HK 0 3
HK0268 Jana Kleplová, N. Bydžov -2 3
HK0232 Marcela Machová, Fořt 1 2
HK0286 Josef Mrákota, HK -2 2
HK0288 Jan Pšenička, N. Bydžov -2 2
HK0291 Karel Balatka, Zásada 1 1
HK0298 Alena Klímová, Vrchlabí 1 1
HK0296 Jolana Krejčí, Zásada 1 1
HK0018 Václav Vrba, Ohnišťany 0 -3
HK0028 Ladislav Šoltys, N. Bydžov 1 -6

Pořadí po 12. kole - družstva:
1. místo
Fíra team 21 237
2. místo
Rychlá rota 12 219
3. místo
Sokolíci Lhota p. L. 10 214
4. místo
Ledničky 6 196
5. místo
Taichmanovi 21 192
6. místo
PVT klub 6 186
7. – 8. místo
Kotva 15 177
Wotrok A 24 177
9. místo
Železní hadi 12 168
10. místo
Bosna 10 163
11. místo
Kozáci 9 153
12. místo
FC Lužany 9 147
13. místo
Ferona 10 9 145
14. místo
Wotrok B 9 141
15. místo
T.T.I.Team 21 138
16. místo
FC Koloděje 0 132
17. místo
Akaka 12 130
18. místo
Romanž 0 126
19. místo
Monk Team 3 123
20. místo
Sony Team 9 117
21. místo
Wotrok C 9 114
22. místo
Jiskra Prasek „D“ 0 109
23. místo
Berani 12 105
24. místo
Přibyl family 18 102
25. místo
FC Kobylky team 0 101
26. místo
Fanynky 12 99

Autor: Petr Tomeš

13.6.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič ostatních speciálních 45 000 Kč

Řídící pracovníci stavebního provozu VÝROBNÍ ŘEDITEL/-KA. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 45000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: VÝROBNÍ ŘEDITEL/-KA, - PP na dobu určitou 1 rok poté na neurčito, nástup 1.7.2018, místo pracoviště: Hradec Králové - Plačice, Praha, - Náplň práce: řízení výroby, zodpovědnost za efektivitu výroby, ekonomický přehled nad zakázkami a celkovou výrobou, strategické plánování, plnění výrobních cílů, zavádění nových produktů, spolupráce a komunikace s investory, řešení problémů, pravidelný reporting vedení společnosti, motivace a vedení lidí, - Požadujeme: SŠ, VŠ vzdělání technického směru, praxe v oboru min. 5 let, praxe na vedoucí pozici min. 3 roky, znalost v oboru technická činnost v dopravě výhodou, znalost anglického jazyka výhodou, schopnost pracovat samostatně i v týmu, komplexní myšlení, vyjednávací schopnosti, komunikativnost, výborné organizační a prezentační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, průbojnost, flexibilitu a odolnost vůči stresu a zátěži, řidičský průkaz sk. B, - Nabízíme: platové podmínky od 45.000,- Kč, zázemí stabilní, úspěšné a stále se rozvíjející společnosti, přátelské pracovní prostředí, možnost seberealizace a uplatnění svých zkušeností a znalostí, příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji, služební auto, notebook, mobilní telefon, odměny a další benefity, čtvrtletní odměny, - V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na e-mail personalni@silverton.cz. Pracoviště: Silverton s.r.o. - vlčkovická, hradec králové, Vlčkovická, č.p. 224, 500 04 Hradec Králové 4. Informace: Zuzana Hoferková, .

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 73 Kč

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech Úklid - prac. Hradec Králové. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 73.2 kč, mzda max. 80 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště: Gočárova třída č.p. 1653/56, Hradec Králové., Informace o pracovním místě: provádění úklidu ve společných prostorách. Klasický úklid společných prostor a kanceláří, zametení, vytření podlahových ploch, běžné úklidové práce., Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle par. 80 zák. č. 435/2004 Sb. (OZP), Kontakt: 723 612 506, prace@forcorp.cz. První kontakt POUZE telefonicky! Nechodit na pracoviště!. Pracoviště: Forcorp group spol. s r.o. - prac. gočárova třída 1653, 500 02 hradec králové, Gočárova třída, č.p. 1653, 500 02 Hradec Králové 2. Informace: Renáta Marková, +420 723 612 506.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 20 000 Kč

Prodavači drobného zboží, klenotů, nábytku a bytových doplňků PRODEJCE/-KYNĚ NÁBYTKU. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: PRODEJCE/-KYNĚ NÁBYTKU, - PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody, - Vítána: praxe na obddobné pozici, - Nabízíme: stravenky, - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky, - V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: vedouci.hradec@asko.net. Pracoviště: Asko-nábytek, spol. s r.o. - hk, Rašínova třída, č.p. 1669, 500 02 Hradec Králové 2. Informace: Bendlová, Vojtko, +420 734 411 087.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 22 000 Kč

Svářeči SVÁŘEČ/-KA KOVŮ - PŘÍPRAVÁŘ/-KA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 24000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: SVÁŘEČ/-KA KOVŮ - PŘÍPRAVÁŘ/-KA, - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, - Požadujeme: SOU - vyučení ve strojírenském oboru, , praxe v kovovýrobě, platné svářečské oprávnění, samostatnost, spolehlivost, - Nabízíme: podnikové stravování, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, , 5 týdnů dovolené, příplatky za práci ve ztíženém pracovním prostředí, příplatky za práci v nočních a odpoledních směnách, možnost dalšího odborného vzdělávání, práce v přátelském kolektivu, - V případě zájmu životopisy zasílejte na e-mail: zslezakova@kovarna.cz. Pracoviště: Kovárna a.s., Za Škodovkou, č.p. 893, 500 04 Hradec Králové 4. Informace: Slezáková Zuzana, +420 725 168 203.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Archiv přesouvá 3,5 tisíce metrů archiválií. Ušetří skoro milion

Archiv přesouvá 3,5 tisíce metrů archiválií. Ušetří skoro milion

Ilustrační obrázek

Pro děti s dobrým vysvědčením bude aquacentrum zadarmo

Hradecký kros. Běžecký závod je už příští neděli

Hradec Králové - Příští neděli 24. června se na Biřičce v Hradci Králové uskuteční již 33. ročník Hradeckého krosu. Běžecký závod na deset kilometrů, který je určen pro různé věkové kategorie, je součástí populárního seriálu Velké ceny východních Čech v bězích.

Část Hradečnice se kvůli opravě do půlky července uzavře

Hradec Králové - V pondělí 18. června se hradecké technické služby vrhnou na opravu oblíbené lesní stezky Hradečnice.

Univerzita oslavila sto let republiky velkolepým videomappingem

Hradec Králové - Sto let republiky si v sobotu spolu s Hradečany připomněla Univerzita Hradec Králové.

Rozhlas v Hradci oslavil 95. narozeniny se známými tvářemi

Hradec Králové - Český rozhlas pořádal v sobotu v Hradci Králové oslavu svých 95. narozenin.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT