VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fortuna liga: Dančuk jde do čela

Hradec Králové - Po čtvrtém kole podzimní fotbalové Fortuna ligy, v níž registrujeme celkem 385 hráčů (298 mužů a 87 žen), se do čela pořadí propracoval s náskokem tří bodů Jaroslav Dančuk ze Sendraži

3.9.2008
SDÍLEJ:

Fortuna Liga Foto: Archiv

Čtvrté kolo se stalo kořistí Urbana


c. O vítězi uplynulého kola musela rozhodnout až správná trefa, neboť hned dvacet nejlepších tipérů získalo 14 bodů. Vítězem čtvrtého kola se tak stal Josef Urban starší z Předměřic nad Labem (startovní číslo HK0246).

Úspěšný soutěžící získává tričko pro vítěze kola a volnou sázenku Fortuny v hodnotě 100 korun. Prosíme vítěze čtvrtého kola Fortuna ligy Josefa Urbana staršího, aby kontaktoval sportovní redakci Hradeckého deníku na telefonním čísle 495 800 898.

Výsledky 4. kola: 1. FC Vysočina Jihlava – FC Hradec Králové (1:1) 0, 2. SK Převýšov – RMSK Cidlina Nový Bydžov (2:0) 1, 3. TJ Sokol Lhota pod Libčany – FC Nový Hradec Králové (2:1) 1, 4. SK Bystřian Kunčice – FK Chlumec nad Cidlinou (2:1) 1, 5. RMSK Cidlina Nový Bydžov B – SK Libčany (3:4) 2, 6. SK Čechie Hlušice – TJ Spartak Kosičky (7:1) 1, 7. SK Třebechovice pod Orebem – TJ Lokomotiva Hradec (6:0) 1, 8. Nepolisy – Myštěves (1:1) 0, 9. Červeněves – Probluz (1:5) 2, 10. Skřivany – Libřice (2:3) 2. Supertrefa: v deseti zápasech padlo celkem 44 branek. (re)

I. LIGA (1. – 11. místo)
HK0288Jaroslav Dančuk, Sendražice1447
HK0044Roman Žák, Hradec Králové1444
HK0290Ondřej Dus, Sendražice1144
HK0204Serafín Motyka, Kunčice1144
HK0273Michal Pražák, Kunčice1144
HK0195Václav Tarantík, Smiřice1144
HK0003Jiří Hroneš, Nepasice1441
HK0156Ladislav Jandera, Hradec Králové1441
HK0025Ladislav Šanda ml., Chudeřice1441
HK0294Roman Škaloud, Hradec Králové1441
HK0053Aleš Kupka, Opočno1141

II. LIGA (12. – 50. místo)
HK0261Miroslav Musil, Střezetice1141
HK0200Josef Novák, Mžany1141
HK0329Josef Kopecký, Lhota pod Libčany841
HK0317Roman Machač, Hradec Králové841
HK0178Josef Podrazil, Puchlovice841
HK0038Jiří Syřiště, Ohnišťany841
HK0074Michaela Vízková, Nový Bydžov841
HK0328Miroslav Černý, Hradec Králové1438
HK0163Jan Hanuš, Hradec Králové1438
HK0168František Zolman, Lhota pod Libčany1438
HK0291Zdeňka Dančuková, Sendražice1138
HK0257Josef Hubený, Převýšov1138
HK0285Pavel Jaroslav, Hradec Králové1138
HK0252Zdeněk Kříž, Převýšov1138
HK0005Luboš Radoň, Blešno1138
HK0076Pavel Vízek, Nový Bydžov1138
HK0068Katka Vlčková, Nový Bydžov1138
HK0188Miloslav Bednařík, Hradec Králové838
HK0179Dagmar Dvořáková, Hradec Králové838
HK0058Jan Hojný, Hradec Králové838
HK0103František Kraj st., Hradec Králové838
HK0189Tomáš Pešava, Třebechovice p. O.838
HK0307Kateřina Přibylová, Hradec Králové838
HK0320Petr Skřivan st., Lhota pod Libčany838
HK0293Hana Škaloudová, Hradec Králové538
HK0310Andrea Chabadová, Hradec Králové1136
HK0207Dana Dostálová, Pohřebačka1435
HK0199Roman Novák, Mžany1435
HK0174Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Král.1435
HK0166Zděněk Zvolánek, Hradec Králové1435
HK0214Ivan Březka, Hradec Králové1135
HK0313Ivan Černík, Hradec Králové1135
HK0099Josef Haltuf, Zadražany1135
HK0315Jiří Kábr, Hradec Králové1135
HK0020Miloslav Kozák, Hradec Králové1135
HK0206Jan Motyka, Kunčice1135
HK0272Markéta Pražáková, Hradec Králové1135
HK0159Vojtěch Přibyl, Třebechovice p. O.1135
HK0027Ivana Malá, Třebovětice835

ČFL (51. – 95. místo)
HK0250Petr Pilař ml., Převýšov835
HK0185Václav Polívka, Hradec Králové835
HK0004Jan Radoň, Blešno835
HK0007Patrik Špaček, Lochenice835
HK0279Jan Štembera, Hradec Králové835
HK0121Květoslav Kvasnička, Kunčice535
HK0118Zdeněk Sejtko, Hradec Králové535
HK0190Petr Škop, Hradec Králové235
HK0309Tomáš Chabada, Hradec Králové1133
HK0337Martin Tomáš, Hradec Králové1133
HK0171Zdeněk Borovička, Libčany1132
HK0073Jiří Dvořák, Skřivany1132
HK0192Václav Tarantík ml., Smiřice1132
HK0126Milan Vilímský, Nechanice1132
HK0249Pavel Bahník, Třebechovice p. O.832
HK0113Josef Ficenec, Dobruška832
HK0270Miroslav Havrda, Hradec Králové832
HK0014Ladislav Hofman, Černilov832
HK0256Pavel Hubený, Převýšov832
HK0296Jiří Janík, Hradec Králové832
HK0247Ladislav Konrád, Předměřice n. L.832
HK0298Martin Navrátil, Všestary832
HK0297Marcela Nováková, Hradec Králové832
HK0184Jiří Polívka, Hradec Králové832
HK0319Emil Šrámek, Lhota pod Libčany832
HK0244Stanislav Urban st., Předměřice n. L.832
HK0289Jakub Dus, Sendražice532
HK0065Ladislav Myška, Nepolisy532
HK0233Václav Pilař, Hořice532
HK0142Stanislav Zanespal, Hradec Králové532
HK0172Roman Zloch, Hradec Králové532
HK0219Marcela Erbsová, Hradec Králové232
HK0355Jiří Banetka, Hradec Králové1430
HK0186Michal Višňák, Hradec Králové1430
HK0366Jiří Bureš, Hradec Králové1130
HK0308Jiří Chabada, Hradec Králové830
HK0336Lenka Tomášová, Hradec Králové830
HK0136Hana Bílková, Libčany1429
HK0157Monika Přibylová, Třebechovice p. O.1429
HK0002Roman Hýsek, Hradec Králové1129
HK0064Sebastian Kóré, Hradec Králové1129
HK0039Filip Matějka, Ohnišťany1129
HK0158Šimon Přibyl, Třebechovice p. O.1129
HK0144Miroslav Říha, Hradec Králové1129
HK0055Jiří Spěšný, Roudnice1129

DIVIZE (96. – 145. místo)
HK0208Jiří Svoboda, Kolín1129
HK0215Luděk Trojan, Hradec Králové1129
HK0282Petr Voženílek st., Lhota pod Libčany1129
HK0105Jiří Zima st., Kosičky1129
HK0104Eva Zimová, Kosičky1129
HK0045Monika Žáková, Hradec Králové1129
HK0167Michal Bena, Hradec Králové829
HK0162Monika Hádková, Hradec Králové829
HK0114Lenka Hofmanová, Dobruška829
HK0202Marie Konečná, Hradec Králové829
HK0134Tomáš Labík, Písek829
HK0225Miroslav Moc, Rozběřice829
HK0321František Němeček, Hradec Králové829
HK0096Olina Pozlerová, Podoliby829
HK0305Karel Přibyl, Hradec Králové829
HK0043Hynek Strnad, Dohalice829
HK0032Josef Taichman, Prasek829
HK0268Oldřich Turek, Hradec králové829
HK0145Otto Žítek, Plotiště nad Labem829
HK0287Jaroslav Brzák, Hradec Králové529
HK0120Lukáš Kvasnička, Puchlovice529
HK0122Jitka Kvasničková, Puchlovice529
HK0143Michal Novák, Hvozdnice529
HK0299Václav Zachař, Hradec Králové529
HK0217Jaroslav Erbs, Hradec Králové229
HK0152Martin Chalupa, Kratonohy229
HK0216Karolína Kastnerová, Hradec Králové229
HK0124Zdena Lajtochová, Chlumec n. C.229
HK0102Karel Miškář, Dohalice229
HK0009Marcel Pilař, Hradec Králové229
HK0318Petr Skřivan ml., Lhota pod Libčany229
HK0362Jan Bílek, Praskačka1127
HK0259Ladislav Mahr, Převýšov1127
HK0367Hana Burešová, Hradec Králové527
HK0295Zdeněk Jeřábek, Hradec Králové1426
HK0246Josef Urban st., Předměřice n. Lab.1426
HK0221Jiří Bičiště, Hradec Králové1126
HK0041Josef Dvořák, Třebechovice p. O.1126
HK0013Ondřej Hofman, Černilov1126
HK0322Marta Němečková, Hradec Králové1126
HK0082Jiří Vojtěch, Nový Bydžov1126
HK0095Jana Zimová, Prasek1126
HK0024Jisef Buřič, Chlumec nad Cidlinou826
HK0161Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové826
HK0115František Hnik, Lužany826
HK0148Hana Chalupová, Kratonohy826
HK0170Jan Klíma, Hradec Králové826
HK0057Vojtěch Kunčar, Libčany826
HK0089Jaroslav Novotný, Podoliby826
HK0224Petr Bakeš, Hradec Králové526

KRAJSKÝ PŘEBOR (146. – 190. místo)
HK0228Jan Bičiště, Hradec Králové526
HK0111Milan Brandejs, Lovčice526
HK0023Miroslav Buřič, Chlumec nad Cidlinou526
HK0131Vratislav Dušek, Sendražice526
HK0128Václava Dušková, Sendražice526
HK0218Lukáš Erbs, Hradec Králové526
HK0177Lubomír Houfek, Hradec Králové526
HK0071Oldřich Jelínek, Sloupno526
HK0077Antonín Kloz, Skřivany526
HK0026Jiří Malý, Třebovětice526
HK0311Petr Mašek, Hradec králové526
HK0203Olga Motyková, Kunčice526
HK0267Michal Portych, Hradec Králové526
HK0130Jakub Šimůnek, Předměřice n. Lab.526
HK0129Barbora Šimůnková, Předměřice n. L.526
HK0006Miroslav Špaček, Lochenice526
HK0061Miloš Uher, Hořice526
HK0075Stanislav Vízek, Nový Bydžov526
HK0022Mmarie Buřičová, Chlumec nad Cidl.226
HK0149Petr Korol, Trutnov226
HK0132Karel Medlík, Hořice226
HK0030Pavel Novotný, Nepolisy226
HK0325Tomáš Kulhánek, Hradec Králové1124
HK0358Václav Pilnáček, Jaroměř1124
HK0349Jaroslava Rejvoldová, Plotiště824
HK0344Nikola Vondrušová, Starý Bydžov824
HK0347Petr Všetečka, Předměřice824
HK0364Nikola Andrysíková, Převýšov524
HK0084Vlastimil Gabriel, Vinary1423
HK0048Eva Doušová, Skochovice1123
HK0197Josef Štayr, Prasek1123
HK0054František Dušek, Holohlavy823
HK0222Zdeňka Mlatečková, Hradec Králové823
HK0062Jakub Uher, Hořice823
HK0283Petr Voženílek ml., Lhota pod Libčany823
HK0090Karel Zima, Prasek823
HK0258Vladimír Dolenský, Převýšov523
HK0239Eduard Důbrava, Petrovice523
HK0042Zdeněk Dvořák st., Třebechovice p. O.523
HK0112Petr Ficenec, Chábory523
HK0176Jiří Haleš, Hradec Králové523
HK0150Roman Chalupa, Kratonohy523
HK0109Radek Chlad, Kosičky523
HK0125Jaroslav Machač, Chlumec nad Cidl.523
HK0153Alena Minaříková, Mělník523

I. A TŘÍDA (191. – 230. místo)
HK0049Marie Mrkosová, Holohlavy523
HK0242Erik Pařízek, Starý Bydžov523
HK0243Martin Pařízek, Starý Bydžov523
HK0080Radek Rychtera, Skřivany523
HK0284Blanka Samková, Hradec Králové523
HK0036Ladislav Šoltys, Ohnišťany523
HK0106Jiří Zima ml., Kosičky523
HK0229Zuzana Bičišťová, Hradec Králové223
HK0220Ondřej Erbs, Hradec Králové223
HK0164Jaroslav Hanuš, Hradec Králové223
HK0278Ladislav Havránek, Hradec Králové223
HK0028Bohumil Novotný, Nepolisy223
HK0031Pavlík Novotný, Nepolisy223
HK0181Martin Stloukal, Hradec Králové223
HK0087Milan Stránský st., Barchov223
HK0193Vlastimil Suchomel, Hradec Králové223
HK0276Nikola Tvrdková, Hradec Králové223
HK0254Vladimír Hubený, Převýšov-123
HK0029Marie Novotná, Nepolisy-123
HK0304Tomáš Přibyl, Borohrádek-123
HK0059Lubomír Rak, Hradec Králové-123
HK0381Radka Kvasničková, Hradec Králové222
HK0050Vladimír Hradecký, Zábědov821
HK0368Josef Müller, Hradec Králové821
HK0333Richard Schejbal, Hradec Králové821
HK0354Jan Kulda, Hradec Králové521
HK0335Jan Mahelka, Hradec Králové521
HK0327Jaroslav Novotný, Hradec Králové521
HK0301Jiří Brych, Hradec Králové221
HK0067Tomáš Hanuš, Nový Bydžov221
HK0070Zbyněk Pánek, Nový Bydžov221
HK0271Anna Špryňarová, Hradec Králové021
HK0175Otto Vodák, Hradec Králové-121
HK0314Hana Černíková, Hradec Králové820
HK0286Zdeňka Dusová, Sendražice820
HK0019Miloslava Kozáková, Hradec Králové820
HK0133Petra Sychrová, Hořice820
HK0060Vladimír Syrůček, Hradec Králové820
HK0260Pavel Špás, Chlumec nad Cidlinou820
HK0280Jitka Štemberová, Hradec Králové820

I. B TŘÍDA (231. – 275. místo)
HK0248Stanislav Urban, Předměřice n. Lab.820
HK0123Radek Beneš, Puchlovice520
HK0269Marie Havrdová, Hradec Králové520
HK0205Bohuslav Konečný, Hradec Králové520
HK0213Petr Minařík, Probluz520
HK0236Pavel Pilař, Převýšov520
HK0160Michal Přibyl, Třebechovice p. O.520
HK0119Radek Sejtko, Hradec Králové520
HK0086Milan Stránský, Barchov520
HK0127Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby520
HK0231Pavel Urban, Chlumec nad Cidlinou520
HK0245Josef Urban ml., Předměřice n. Lab.520
HK0240Martin Grossman, Třebechovice p. O.220
HK0201Jan Havlík, Hradec Králové220
HK0306Michal Přibyl, Borohrádek220
HK0141Josef Stránský, Libčany220
HK0037Pavel Šoltys, Ohnišťany220
HK0281Roman Štembera, Horní Jelení220
HK0237Žaneta Zimová, Lodín220
HK0223Václav Klapka, Hradec Králové-120
HK0069Jozef Kralovič, Olešnice-120
HK0047Kamila Žáková, Hradec Králové-420
HK0262Miroslav Klučka, Hradec Králové-720
HK0373Radek Zima st., Prasek1119
HK0375Matěj Zima, Prasek819
HK0374Radek Zima ml., Prasek819
HK0377Alžběta Beránková, Hradec Králové519
HK0334Milan Havelka, Blešno019
HK0353Láďa Koudelka, Roudnice1118
HK0332Johanka Hanušová, Hradec Králové818
HK0341Milan Čapek, Podoliby518
HK0255David Hubený, Převýšov518
HK0346Václav Vondruš, Starý Bydžov518
HK0147Petr Cílek, Hradec Králové218
HK0331Jan Hanuš ml., Hradec Králové218
HK0300Jan Polák, Neděliště218
HK0370Bohumil Rulf, Malšova Lhota218
HK0001Luboš Široký, Hradec Králové018
HK0180Josef Černý, Jílovice1117
HK0230Libor Semirád, Hradec Králové1117
HK0012Kateřina Hofmanová, Černilov817
HK0312Hana Kábrová, Hradec Králové817
HK0094Josef Pozler, Podoliby817
HK0016Jiří Šulc, Praha817
HK0092Naďa Zimová, Prasek817

OKRESNÍ PŘEBOR (276. – 325. místo)
HK0275David Havránek, Hradec Králové517
HK0108Luboš Chlad, Kosičky517
HK0093Zdeněk Munzar, Podoliby517
HK0292Jiří Samek, Hradec Králové517
HK0324Oldřich Školník, Hradec Králové517
HK0169František Klíma, Hradec Králové217
HK0323Michal Novotný, Hradec Králové217
HK0234Václav Pilař, Převýšov217
HK0051Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby217
HK0033Lenka Taichmanová, Prasek217
HK0155Daniela Truhlářová, Hradec Králové217
HK0232Petr Urban, Chlumec nad Cidlinou217
HK0151Lubomír Chalupa, Kratonohy-117
HK0107Renata Chladová, Kosičky-117
HK0194Blanka Tarantíková, Smiřice-117
HK0253Tomáš Votava, Převýšov-117
HK0137Jiří Bílek st., Libčany-417
HK0378Jiří Beránek, Hradec Králové816
HK0372Jiří Vrba, Hradec Králové516
HK0365František Mádlo, Lhota p. L.815
HK0302Eva Brychová, Hradec Králové515
HK0098Josef Dúcký, Králíky515
HK0187Pavel Klempíř, Osičky515
HK0361Petr Valenta, Hradec Králové515
HK0052Jiřina Bořilová, Měník215
HK0263Martina Černá, Hradec Králové215
HK0265Jiří Černý, Hradec Králové215
HK0040Svatoslav Kleňhar, Ohnišťany215
HK0266Vlastimil Urban, Hradec Králové215
HK0264Miluše Urbanová, Hradec Králové215
HK0348Petr Želiezko, Hradec Králové215
HK0063Petr Veselý, Chlumec nad Cidlinou015
HK0360Marcel Tuček, Stěžery-115
HK0035Filip Gernat, Ohnišťany814
HK0101Petr Novotný, Chlumec nad Cidlinou514
HK0277Zdena Havránková, Hradec Králové214
HK0083Martin Lochman, Nový Bydžov214
HK0154Leoš Truhlář, Hradec Králové214
HK0110Michal Chlad, Kosičky-114
HK0116Alena Sejtková, Hradec Králové-114
HK0017Michal Šulc, Černilov-114
HK0056Jindřich Tér, Zachrašťany-114
HK0117Pavlína Sejtková, Hradec Králové-414
HK0376Zdeněk Chalupa, Ohnišťany813
HK0371Petr Vodička, Lhota p. L.513
HK0210Markéta Hrubá, Libčany013
HK0212Zdena Lajdarová, Hradec Králové013
HK0339Jiří Komár, Hradec Králové812
HK0326Jan Kulhánek, Hradec Králové212
HK0343Vašek Vondruš, Starý Bydžov212

BARÁŽ (326. – 355. místo)
HK0345Katka Vondrušová, Starý Bydžov-112
HK0330Ana-Marie Hanušová, Hradec Králové-412
HK0079Karel Dušek, Prasek511
HK0146Jaroslava Žítková, Plotiště n. Lab.511
HK0078Karel Dušek ml., Prasek211
HK0274Václav Portych, Hradec Králové-111
HK0303Lenka Přibylová, Hradec Králové-111
HK0008Petr Svoboda, Hradec Králové-111
HK0238Dagmar Zimová, Lodín-111
HK0046Kamil Žák, Hradec Králové-111
HK0209Michaela Hrubá, Libčany010
HK0010Miroslav Koutník, Lhota pod Libčany010
HK0011Michaela Koutníková, Lhota pod Libč.010
HK0338Jaroslav Špryňar, Hradec Králové010
HK0097Michal Dúcký, Kobylice29
HK0382Josef Hrdlička, Hradec Králové88
HK0235Pavel Pilař ml., Převýšov58
HK0191Jana Škopová, Hradec Králové28
HK0251Martin Pilař, Převýšov08
HK0226Vladimír Klapka, Hradec Králové-18
HK0241Miroslav Kořínek, Starý Bydžov-18
HK0072František Marek, Nový Bydžov-18
HK0091Lukáš Koudelka, Nový Bydžov-48
HK0379Blanka Podlipná, Hradec Králové27
HK0066Roman Kupka, Třebechovice p. O.07
HK0356Jakub Banetka, Hradec Králové26
HK0021Jiří Bílek ml., Libčany06
HK0363Vladislava Andrysíková, Převýšov-16
HK0342Ondřej Pařízek, Starý Bydžov-46
HK0135Jan Labík, Písek85

NEREGISTROVANÍ (356. – 385. místo)
HK0015Petra Šulcová, Černilov55
HK0227Václav Klapka st., Hradec Králové25
HK0085Martin Stránský, Barchov25
HK0100Tomáš Brixí, Hradec Králové05
HK0138Milan Dostál, Trutnov05
HK0350Josef Kundrt, Hradec Králové05
HK0173Roman Višňák, Hradec Králové05
HK0081Alena Lochmanová, Nový Bydžov-15
HK0018Iveta Šulcová, Černilov-45
HK0211Josef Lajdar, Hradec Králové04
HK0140Martin Cílek, Hradec Králové-13
HK0340Ladislava Dušková, Prasek-13
HK0359Hana Bílková ml., Libčany-43
HK0088Marcel Gabriel, Vinary22
HK0352Miroslav Černohlávek, Boharyně02
HK0369Gustav Deutsch, Roudnička02
HK0139Božena Dostálová, Hradec Králové02
HK0351Martin Vodička, Sadová02
HK0183Petr Koza, Hradec Králové01
HK0357Martin Hopko, Sendražice-11
HK0380Ota Podlipný, Hradec Králové-11
HK0165Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Král.20
HK0196Jan Kopeček, Vysoká nad Labem0-1
HK0198Martin Kopeček, Vysoká nad Labem0-1
HK0383Josef Horáček, Hradec Králové-1-1
HK0384Vladimír Koza, Hradec Králové-1-1
HK0385Václav Kuchař, Hradec Králové-1-1
HK0182Jana Kozová, Hradec Králové0-2
HK0034Jiří Gernat, Ohnišťany2-4
HK0316Daniel Machač, Hradec Králové-4-4

3.9.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Obsluha zemních a příbuzných 18 000 Kč Obsluha zemních a příbuzných strojů OBSLUHA KOLOVÉHO NAKLADAČE. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: OBSLUHA KOLOVÉHO NAKLADAČE, - PP na dobu 1 rok, nástup možný ihned, 2-směnný provoz, - Náplň práce: zajišťování doplňování písků, odvoz neshodných výrobků, péče o stroj, - Požadujeme: min. výuční list, platný ŘP sk. C, profesní průkaz na kolové nakladače, pracovitost, vytrvalost, flexibilitu, dobrý zdravotní stav, - Nabízíme: výkonostní složka až 9000 Kč, zázemí stabilní firmy, náborový příspěvek 15000 Kč,vyšší příplatky za noční a víkendové směny, speciální příplatek za odpolední směny, dopravné, příplatek za odpracované směny, závodní stravování, výhody od O2 family, - V případě zájmu kontaktujte: Nedrda Pavel, e-mail: nedrda@best.info, nebo se stavte osobně na uvedenou adresu. Pracoviště: Best, a.s. - výrobní závod lučice, 503 51 Chlumec nad Cidlinou. Informace: Pavel Nedrda, . Ostatní - Třídiči odpadů PŘEJÍMAČ/-KA MATERIÁLU, 112 Kč Třídiči odpadů PŘEJÍMAČ/-KA MATERIÁLU, VYKUPOVAČ/-KA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 112 kč, mzda max. 112 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PŘEJÍMAČ/-KA MATERIÁLU, VYKUPOVAČ/-KA, - PP nebo DPČ na dobu neurčitou, nástup možný ihned , - Náplň práce: přejímka materiálu, třídění materiálu, příprava materiálu k expedici, obsluha VZV, manipulace s materiálem, vykládka a nakládka vozidel, komunikace se zákazníky, - Požadujeme: vyučení, zodpovědnost, flexibilita, průkaz na VZV výhodou, komunikační schopnosti, samostatnost, - Nabízíme: o zajímavé a různorodé zaměstnání ve stabilní společnosti, zajímavé finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené, dotované obědy / stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dětskou rekreaci a další, - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky bez praxe, - V případě zájmu kontaktujte: Novotná Hana, tel.: 606 790 093, e-mail: novotna@kovosrot.eu. Pracoviště: Kovošrot group cz a.s. -, Vážní, č.p. 857, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: Hana Novotná, +420 606 790 093. Obchod - Obchod Nákupčí 35 000 Kč Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií) OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 35000 kč, mzda max. 55000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ, - PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1.10.2018, - Požadujeme: - vzdělání: VŠ, technické obory elektrotechniky, strojírenství a chemickotechnologický obor se zaměřením na automatizaci, praxi v oboru min. 1 rok, komunikativnost, asertivní vystupování, ochotu cestovat, samostatnost, ŘP sk. B, znalost cizího jazyka výhodou, - Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené, součást mzdy je obchodní provize, - V případě zájmu nás kontaktujtte e-mailem: ate@ate.cz, - řidičský průkaz sk. B, - znalost cizího jazyka výhodou. Pracoviště: Ate spol. s r.o. [786], Ječná, č.p. 510, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: Lucie Pelová, +420 607 279 861,495 402 211. Výroba - Výroba Obsluha strojů 22 000 Kč Obsluha zařízení na tepelné zpracování kovů OBSLUHA ZAŘÍZENÍ NA TEPELNÉ ZPRACOVÁNÍ VÝKOVKŮ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: OBSLUHA ZAŘÍZENÍ NA TEPELNÉ ZPRACOVÁNÍ VÝKOVKŮ , - PP na dobu neurčitou, třísměnný provoz, nástup možný ihned, - Pracovní náplň: obsluha plynových a elektrických pecí, fyzicky náročnější práce, - Požadujeme: SOU strojírenského zaměření, nevyučené zájemce o tuto pozici zaškolíme, praxe v příbuzném oboru vítána , - Nabízíme: podnikové stravování, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění; 5 týdnů dovolené; příplatky za práci ve ztíženém pracovním prostředí; příplatky za práci v nočních a odpoledních směnách; možnost dalšího odborného vzdělávání; práce v přátelském kolektivu, - Životopisy zasílejte na e-mail: zslezakova@kovarna.cz. Pracoviště: Kovárna a.s. [157], Za Škodovkou, č.p. 893, 500 04 Hradec Králové 4. Informace: Zuzana Slezáková, +420 725 168 203.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Hokejová extraliga: Mountfield HK - HC Olomouc.

Hradec vítá Smoleňáka, fantoma jarního play off

Ilustrační foto

Hrdina týdne v kraji: 5 gólů! Hašek táhne Solnici

AKTUALIZOVÁNO
-

Trutnovský turnaj vyhrál poprvé Ružomberok, Hradec porazil o bod

Východní Čechy, Trutnov - Basketbalistky MBK Ružomberok vyhrály 19. ročník mezinárodního turnaje O pohár města Trutnova. Pro slovenského vicemistra to byl premiérový triumf v trutnovském turnaji, v němž patří k nejčastějším účastníkům.

Hokejbalisté Pardubic ovládli derby s Hradcem

Východní Čechy - Prestižní derby v hokejbalové extralize vyhrály Pardubice, které díky rychlému nástupu doma porazily Hradec Králové 4:2.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 9 8 0 1 22:4 24
2. AC Sparta Praha 9 7 2 0 19:5 23
3. FC Viktoria Plzeň 9 7 0 2 14:9 21
4. FC Fastav Zlín 9 6 1 2 16:7 19
5. FC Baník Ostrava 9 6 1 2 14:5 19
6. FK Jablonec 9 4 1 4 14:10 13
7. FK Mladá Boleslav 9 4 1 4 22:20 13
8. Bohemians Praha 1905 9 3 2 4 10:12 11
9. 1. FK Příbram 9 3 2 4 14:18 11
10. FC Slovan Liberec 9 2 4 3 9:12 10
11. MFK Karviná 9 3 0 6 14:19 9
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT