VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fortuna liga: Radoň získal náskok šesti bodů

Královéhradecko - Průběžné pořadí ve čtenářské tipovací soutěži

10.9.2008
SDÍLEJ:

Fortuna Liga Foto: Archiv

I. LIGA (1.. – 11. místo)
HK0005 Luboš Radoň, Blešno1755
HK0003 Jiří Hroneš, Nepasice849
HK0329Josef Kopecký, Lhota pod Libčany849
HK0053Aleš Kupka, Opočno849
HK0294Roman Škaloud, Hradec Králové849
HK0290 Ondřej Dus, Sendražice549
HK0273Michal Pražák, Kunčice549
HK0288 Jaroslav Dančuk, Sendražice249
HK0027Ivana Malá, Třebovětice1146
HK0004 Jan Radoň, Blešno1146
HK0103František Kraj st., Hradec Králové846

II. LIGA (12. – 50. místo)
HK0320Petr Skřivan st., Lhota pod Libč.846
HK0076Pavel Vízek, Nový Bydžov846
HK0068 Katka Vlčková, Nový Bydžov846
HK0317Roman Machač, Hradec Králové546
HK0038 Jiří Syřiště, Ohnišťany546
HK0025Ladislav Šanda ml., Chudeřice546
HK0195Václav Tarantík, Smiřice246
HK0044 Roman Žák, Hradec Králové246
HK0310Andrea Chabadová, Hradec Král.844
HK0204 Serafín Motyka, Kunčice044
HK0144Miroslav Říha, Hradec Králové1443
HK0318Petr Skřivan ml., Lhota p. L.1443
HK0073Jiří Dvořák, Skřivany1143
HK0065 Ladislav Myška, Nepolisy1143
HK0319Emil Šrámek, Lhota pod Libčany1143
HK0313Ivan Černík, Hradec Králové843
HK0185Václav Polívka, Hradec Králové843
HK0159Vojtěch Přibyl, Třebechovice p. O.843
HK0174Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Kr.843
HK0328Miroslav Černý, Hradec Králové543
HK0179Dagmar Dvořáková, Hradec Král.543
HK0163Jan Hanuš, Hradec Králové543
HK0252Zdeněk Kříž, Převýšov543
HK0307Kateřina Přibylová, Hradec Král.543
HK0168František Zolman, Lhota p. L.543
HK0156Ladislav Jandera, Hradec Králové243
HK0178Josef Podrazil, Puchlovice243
HK0309Tomáš Chabada, Hradec Králové841
HK0261Miroslav Musil, Střezetice041
HK0157Monika Přibylová, Třebechovice1140
HK0270Miroslav Havrda, Hradec Králové840
HK0296Jiří Janík, Hradec Králové840
HK0247Ladislav Konrád, Předměřice n. L.840
HK0297Marcela Nováková, Hradec Král.840
HK0214Ivan Březka, Hradec Králové540
HK0099 Josef Haltuf, Zadražany540
HK0315Jiří Kábr, Hradec Králové540
HK0250Petr Pilař ml., Převýšov540
HK0272Markéta Pražáková, Hradec Král.540

ČFL (51. – 95. místo)
HK0118Zdeněk Sejtko, Hradec Králové540
HK0007Patrik Špaček, Lochenice540
HK0188Miloslav Bednařík, Hradec Králové240
HK0291Zdeňka Dančuková, Sendražice240
HK0257Josef Hubený, Převýšov240
HK0293Hana Škaloudová, Hradec Králové240
HK0200 Josef Novák, Mžany-140
HK0074Michaela Vízková, Nový Bydžov-140
HK0308 Jiří Chabada, Hradec Králové838
HK0336Lenka Tomášová, Hradec Králové838
HK0337Martin Tomáš, Hradec Králové538
HK0106Jiří Zima ml., Kosičky1437
HK0224Petr Bakeš, Hradec Králové1137
HK0111Milan Brandejs, Lovčice1137
HK0023Miroslav Buřič, Chlumec n. C.1137
HK0131Vratislav Dušek, Sendražice1137
HK0128Václava Dušková, Sendražice1137
HK0130Jakub Šimůnek, Předměřice1137
HK0129Barbora Šimůnková, Předměřice1137
HK0006 Miroslav Špaček, Lochenice1137
HK0114Lenka Hofmanová, Dobruška837
HK0216Karolína Kastnerová, Hradec Král.837
HK0158Šimon Přibyl, Třebechovice p. O.837
HK0282Petr Voženílek st., Lhota p. L.837
HK0105Jiří Zima st., Kosičky837
HK0113Josef Ficenec, Dobruška537
HK0014Ladislav Hofman, Černilov537
HK0256Pavel Hubený, Převýšov537
HK0142Stanislav Zanespal, Hradec Král.537
HK0020 Miloslav Kozák, Hradec Králové237
HK0199Roman Novák, Mžany237
HK0166Zděněk Zvolánek, Hradec Král.237
HK0058 Jan Hojný, Hradec Králové-137
HK0285Pavel Jaroslav, Hradec Králové-137
HK0189Tomáš Pešava, Třebechovice p. O.-137
HK0050 Vladimír Hradecký, Zábědov1435
HK0186Michal Višňák, Hradec Králové535
HK0207Dana Dostálová, Pohřebačka035
HK0121Květoslav Kvasnička, Kunčice035
HK0206 Jan Motyka, Kunčice035
HK0190Petr Škop, Hradec Králové035
HK0279Jan Štembera, Hradec Králové035
HK0161Jaroslav Hanuš st., Hradec Král.834
HK0115František Hnik, Lužany834
HK0295Zdeněk Jeřábek, Hradec Králové834

DIVIZE (96. – 145. místo)
HK0170Jan Klíma, Malšova Lhota834
HK0132Karel Medlík, Hořice834
HK0030 Pavel Novotný, Nepolisy834
HK0167Michal Bena, Hradec Králové534
HK0152Martin Chalupa, Kratonohy534
HK0202Marie Konečná, Hradec Králové534
HK0124Zdena Lajtochová, Chlumec n. C.534
HK0102Karel Miškář, Dohalice534
HK0009 Marcel Pilař, Hradec Králové534
HK0096 Olina Pozlerová, Podoliby534
HK0055Jiří Spěšný, Roudnice534
HK0268Oldřich Turek, Hradec králové534
HK0299Václav Zachař, Hradec Králové534
HK0249Pavel Bahník, Třebechovice p. O.234
HK0171Zdeněk Borovička, Libčany234
HK0289Jakub Dus, Sendražice234
HK0219Marcela Erbsová, Hradec Králové234
HK0298Martin Navrátil, Všestary234
HK0233Václav Pilař, Hořice234
HK0192Václav Tarantík ml., Smiřice234
HK0244 Stanislav Urban st., Předměřice234
HK0172Roman Zloch, Hradec Králové234
HK0301Jiří Brych, Hradec Králové1132
HK0355Jiří Banetka, Hradec Králové232
HK0366Jiří Bureš, Hradec Králové232
HK0184Jiří Polívka, Hradec Králové032
HK0042 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice831
HK0084 Vlastimil Gabriel, Vinary831
HK0029 Marie Novotná, Nepolisy831
HK0028 Bohumil Novotný, Nepolisy831
HK0031Pavlík Novotný, Nepolisy831
HK0059 Lubomír Rak, Hradec Králové831
HK0062 Jakub Uher, Hořice831
HK0221Jiří Bičiště, Hradec Králové531
HK0218Lukáš Erbs, Hradec Králové531
HK0013Ondřej Hofman, Černilov531
HK0071Oldřich Jelínek, Sloupno531
HK0089 Jaroslav Novotný, Podoliby531
HK0267Michal Portych, Hradec Králové531
HK0082 Jiří Vojtěch, Nový Bydžov531
HK0095 Jana Zimová, Prasek531
HK0287Jaroslav Brzák, Hradec Králové231
HK0217Jaroslav Erbs, Hradec Králové231
HK0162Monika Hádková, Hradec Králové231
HK0002 Roman Hýsek, Hradec Králové231
HK0143Michal Novák, Hvozdnice231
HK0305Karel Přibyl, Hradec Králové231
HK0043Hynek Strnad, Dohalice231
HK0208 Jiří Svoboda, Kolín231
HK0032Josef Taichman, Prasek231

KRAJSKÝ PŘEBOR (146. – 190. místo)
HK0215Luděk Trojan, Hradec Králové231
HK0145Otto Žítek, Plotiště nad Labem231
HK0126Milan Vilímský, Nechanice-131
HK0372Jiří Vrba, Hradec Králové1430
HK0381Radka Kvasničková, Hradec Král.830
HK0368Josef Müller, Hradec Králové829
HK0325Tomáš Kulhánek, Hradec Králové529
HK0358Václav Pilnáček, Jaroměř529
HK0349Jaroslava Rejvoldová, Plotiště529
HK0259Ladislav Mahr, Převýšov229
HK0120Lukáš Kvasnička, Puchlovice029
HK0122Jitka Kvasničková, Puchlovice029
HK0051Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby1128
HK0269Marie Havrdová, Hradec Králové828
HK0037Pavel Šoltys, Ohnišťany828
HK0245Josef Urban ml., Předměřice n. L.828
HK0176Jiří Haleš, Hradec Králové528
HK0164Jaroslav Hanuš, Hradec Králové528
HK0278Ladislav Havránek, Hradec Králové528
HK0153Alena Minaříková, Mělník528
HK0222Zdeňka Mlatečková, Hradec Král.528
HK0197Josef Štayr, Prasek528
HK0276Nikola Tvrdková, Hradec Králové528
HK0283Petr Voženílek ml., Lhota p. L.528
HK0228Jan Bičiště, Hradec Králové228
HK0024 Jisef Buřič, Chlumec nad Cidlinou228
HK0177Lubomír Houfek, Hradec Králové228
HK0077Antonín Kloz, Skřivany228
HK0026 Jiří Malý, Třebovětice228
HK0322Marta Němečková, Hradec Král.228
HK0061Miloš Uher, Hořice228
HK0246Josef Urban st., Předměřice n. L.228
HK0136Hana Bílková, Libčany-128
HK0064 Sebastian Kóré, Hradec Králové-128
HK0134Tomáš Labík, Písek-128
HK0039Filip Matějka, Ohnišťany-128
HK0225Miroslav Moc, Rozběřice-128
HK0321František Němeček, Hradec Králové-128
HK0104Eva Zimová, Kosičky-128
HK0045 Monika Žáková, Hradec Králové-128
HK0377Alžběta Beránková, Hradec Král.827
HK0370Bohumil Rulf, Malšova Lhota826
HK0354Jan Kulda, Hradec Králové526
HK0335Jan Mahelka, Hradec Králové526
HK0070Zbyněk Pánek, Nový Bydžov526

I. A TŘÍDA (191. – 230. místo)
HK0333Richard Schejbal, Hradec Králové526
HK0347Petr Všetečka, Předměřice226
HK0311Petr Mašek, Hradec králové026
HK0203Olga Motyková, Kunčice026
HK0367Hana Burešová, Hradec Králové-126
HK0110Michal Chlad, Kosičky1125
HK0093Zdeněk Munzar, Podoliby825
HK0094 Josef Pozler, Podoliby825
HK0092 Naďa Zimová, Prasek825
HK0123Radek Beneš, Puchlovice525
HK0314Hana Černíková, Hradec Králové525
HK0201Jan Havlík, Hradec Králové525
HK0262Miroslav Klučka, Hradec Králové525
HK0213Petr Minařík, Probluz525
HK0236Pavel Pilař, Převýšov525
HK0160Michal Přibyl, Třebechovice p. O.525
HK0306Michal Přibyl, Borohrádek525
HK0231Pavel Urban, Chlumec nad Cidl.525
HK0248 Stanislav Urban, Předměřice n. L.525
HK0229Zuzana Bičišťová, Hradec Králové225
HK0258Vladimír Dolenský, Převýšov225
HK0048 Eva Doušová, Skochovice225
HK0239Eduard Důbrava, Petrovice225
HK0054 František Dušek, Holohlavy225
HK0112Petr Ficenec, Chábory225
HK0254Vladimír Hubený, Převýšov225
HK0150Roman Chalupa, Kratonohy225
HK0049 Marie Mrkosová, Holohlavy225
HK0242Erik Pařízek, Starý Bydžov225
HK0243Martin Pařízek, Starý Bydžov225
HK0284 Blanka Samková, Hradec Králové225
HK0087Milan Stránský st., Barchov225
HK0193Vlastimil Suchomel, Hradec Král.225
HK0090 Karel Zima, Prasek225
HK0041Josef Dvořák, Třebechovice p. O.-125
HK0148Hana Chalupová, Kratonohy-125
HK0149Petr Korol, Trutnov-125
HK0334Milan Havelka, Blešno524
HK0375Matěj Zima, Prasek524
HK0374Radek Zima ml., Prasek524

I. B TŘÍDA (231. – 275. místo)
HK0373Radek Zima st., Prasek524
HK0344Nikola Vondrušová, Starý Bydžov024
HK0147Petr Cílek, Hradec Králové523
HK0341Milan Čapek, Podoliby523
HK0332Johanka Hanušová, Hradec Král.523
HK0353Láďa Koudelka, Roudnice523
HK0067Tomáš Hanuš, Nový Bydžov223
HK0080 Radek Rychtera, Skřivany023
HK0362Jan Bílek, Praskačka-423
HK0056 Jindřich Tér, Zachrašťany822
HK0275David Havránek, Hradec Králové522
HK0012Kateřina Hofmanová, Černilov522
HK0151Lubomír Chalupa, Kratonohy522
HK0169František Klíma, Hradec Králové522
HK0033Lenka Taichmanová, Prasek522
HK0194Blanka Tarantíková, Smiřice522
HK0286Zdeňka Dusová, Sendražice222
HK0205Bohuslav Konečný, Hradec Král.222
HK0141Josef Stránský, Libčany222
HK0133Petra Sychrová, Hořice222
HK0060 Vladimír Syrůček, Hradec Králové222
HK0260 Pavel Špás, Chlumec nad Cidlinou222
HK0047Kamila Žáková, Hradec Králové222
HK0220Ondřej Erbs, Hradec Králové-122
HK0109Radek Chlad, Kosičky-122
HK0125Jaroslav Machač, Chlumec n. C.-122
HK0181Martin Stloukal, Hradec Králové-122
HK0036Ladislav Šoltys, Ohnišťany-122
HK0022Mmarie Buřičová, Chlumec n. C.-422
HK0057Vojtěch Kunčar, Libčany-422
HK0075Stanislav Vízek, Nový Bydžov-422
HK0376Zdeněk Chalupa, Ohnišťany821
HK0271Anna Špryňarová, Hradec Králové021
HK0052Jiřina Bořilová, Měník520
HK0263Martina Černá, Hradec Králové520
HK0265Jiří Černý, Hradec Králové520
HK0266Vlastimil Urban, Hradec Králové520
HK0264Miluše Urbanová, Hradec Králové520
HK0063Petr Veselý, Chlumec nad Cidlinou520
HK0348Petr Želiezko, Hradec Králové520
HK0331Jan Hanuš ml., Hradec Králové220
HK0255David Hubený, Převýšov220
HK0281Roman Štembera, Horní Jelení020
HK0280 Jitka Štemberová, Hradec Králové020
HK0327Jaroslav Novotný, Hradec Králové-120

OKRESNÍ PŘEBOR (276. – 325. místo)
HK0175Otto Vodák, Hradec Králové-120
HK0364Nikola Andrysíková, Převýšov-420
HK0277Zdena Havránková, Hradec Král.519
HK0101Petr Novotný, Chlumec nad Cidl.519
HK0116Alena Sejtková, Hradec Králové519
HK0017Michal Šulc, Černilov519
HK0137Jiří Bílek st., Libčany219
HK0107Renata Chladová, Kosičky219
HK0312Hana Kábrová, Hradec Králové219
HK0230Libor Semirád, Hradec Králové219
HK0016Jiří Šulc, Praha219
HK0232Petr Urban, Chlumec nad Cidlinou219
HK0253Tomáš Votava, Převýšov219
HK0240 Martin Grossman, Třebechovice-119
HK0223Václav Klapka, Hradec Králové-119
HK0019Miloslava Kozáková, Hradec Král.-119
HK0119Radek Sejtko, Hradec Králové-119
HK0127Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby-119
HK0237Žaneta Zimová, Lodín-119
HK0304Tomáš Přibyl, Borohrádek-419
HK0371Petr Vodička, Lhota p. L.518
HK0300 Jan Polák, Neděliště018
HK0001Luboš Široký, Hradec Králové018
HK0346Václav Vondruš, Starý Bydžov018
HK0330Ana-Marie Hanušová, Hradec Král.517
HK0302Eva Brychová, Hradec Králové217
HK0187Pavel Klempíř, Osičky217
HK0040 Svatoslav Kleňhar, Ohnišťany217
HK0361Petr Valenta, Hradec Králové217
HK0180Josef Černý, Jílovice017
HK0323Michal Novotný, Hradec Králové017
HK0324Oldřich Školník, Hradec Králové017
HK0155Daniela Truhlářová, Hradec Král.017
HK0117Pavlína Sejtková, Hradec Králové216
HK0108Luboš Chlad, Kosičky-116
HK0234Václav Pilař, Převýšov-116
HK0292Jiří Samek, Hradec Králové-116
HK0069 Jozef Kralovič, Olešnice-416
HK0086 Milan Stránský, Barchov-416
HK0098 Josef Dúcký, Králíky015
HK0365František Mádlo, Lhota p. L.015
HK0378Jiří Beránek, Hradec Králové-115
HK0356Jakub Banetka, Hradec Králové814
HK0339Jiří Komár, Hradec Králové214
HK0326Jan Kulhánek, Hradec Králové214
HK0154Leoš Truhlář, Hradec Králové014
HK0360Marcel Tuček, Stěžery-114
HK0135Jan Labík, Písek813
HK0081Alena Lochmanová, Nový Bydžov813
HK0015Petra Šulcová, Černilov813

BARÁŽ (326. – 355. místo)
HK0072František Marek, Nový Bydžov513
HK0235Pavel Pilař ml., Převýšov513
HK0078Karel Dušek ml., Prasek213
HK0008 Petr Svoboda, Hradec Králové213
HK0238Dagmar Zimová, Lodín213
HK0210Markéta Hrubá, Libčany013
HK0212Zdena Lajdarová, Hradec Králové013
HK0035Filip Gernat, Ohnišťany-113
HK0083 Martin Lochman, Nový Bydžov-113
HK0343Vašek Vondruš, Starý Bydžov012
HK0345Katka Vondrušová, Starý Bydžov012
HK0209 Michaela Hrubá, Libčany010
HK0010Miroslav Koutník, Lhota p. L.010
HK0011Michaela Koutníková, Lhota p. L.010
HK0338Jaroslav Špryňar, Hradec Králové010
HK0079Karel Dušek, Prasek-110
HK0274Václav Portych, Hradec Králové-110
HK0146Jaroslava Žítková, Plotiště n. L.-110
HK0357Martin Hopko, Sendražice89
HK0097Michal Dúcký, Kobylice09
HK0165Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Kr.88
HK0140Martin Cílek, Hradec Králové58
HK0342Ondřej Pařízek, Starý Bydžov28
HK0382Josef Hrdlička, Hradec Králové08
HK0251Martin Pilař, Převýšov08
HK0191Jana Škopová, Hradec Králové08
HK0066 Roman Kupka, Třebechovice p. O.07
HK0226Vladimír Klapka, Hradec Králové-17
HK0241Miroslav Kořínek, Starý Bydžov-17
HK0091Lukáš Koudelka, Nový Bydžov-17

NEREGISTROVANÍ (356. – 386. místo)
HK0303Lenka Přibylová, Hradec Králové-47
HK0046 Kamil Žák, Hradec Králové-47
HK0386Josef Horáček, Hradec Králové55
HK0340Ladislava Dušková, Prasek25
HK0100Tomáš Brixí, Hradec Králové05
HK0138Milan Dostál, Trutnov05
HK0350Josef Kundrt, Hradec Králové05
HK0173Roman Višňák, Hradec Králové05
HK0363Vladislava Andrysíková, Převýšov-15
HK0385Václav Kuchař, Hradec Králové54
HK0088 Marcel Gabriel, Vinary24
HK0211Josef Lajdar, Hradec Králové04
HK0227Václav Klapka st., Hradec Králové-14
HK0085 Martin Stránský, Barchov-14
HK0018Iveta Šulcová, Černilov-14
HK0183Petr Koza, Hradec Králové23
HK0379Blanka Podlipná, Hradec Králové-43
HK0352Miroslav Černohlávek, Boharyně02
HK0369Gustav Deutsch, Roudnička02
HK0139Božena Dostálová, Hradec Král.02
HK0351Martin Vodička, Sadová02
HK0359Hana Bílková ml., Libčany-12
HK0021Jiří Bílek ml., Libčany-42
HK0034Jiří Gernat, Ohnišťany51
HK0383Josef Horáček, Hradec Králové21
HK0182Jana Kozová, Hradec Králové20
HK0198Martin Kopeček, Vysoká nad Lab.0-1
HK0196Jan Kopeček, Vysoká nad Labem0-1
HK0384Vladimír Koza, Hradec Králové0-1
HK0380 Ota Podlipný, Hradec Králové-4-3
HK0316Daniel Machač, Hradec Králové-7-11

10.9.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 28 000 Kč Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel ŘIDIČ/-KA DODÁVKOVÉHO VOZIDLA FRIGO. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 28000 kč, mzda max. 38000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ŘIDIČ/-KA DODÁVKOVÉHO VOZIDLA FRIGO, - PP na dobu neurčitou, nástup dohodou, jízdy v rámci ČR + EU, - Požadujeme: ŘP sk. B (C výhodou), základy AJ/NJ, - Nabízíme: příspěvek na penzijní připojištění, zvláštní prémie, - V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: kopeckyrodo@seznam.cz, příp. volejte na tel.: 602 467 464 (p. Kopecký). Pracoviště: Interm spedition s.r.o., Štefánikova, č.p. 325, 500 11 Hradec Králové 11. Informace: Roman Kopecký, +420 495 271 825,602 467 464. Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 6 400 Kč Pomocníci v kuchyni OBSLUHA KANTÝNY - VYHRAZENO PRO OZP. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 6400 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: OBSLUHA KANTÝNY - VYHRAZENO PRO OZP, - PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned, zkrácený úvazek min. 20 hodin týdně, po zaučení zvýšení výdělku, - Náplň práce: obsluha kiosku - příprava nápojů, studené kuchyně, pomocné práce v kuchyni, úklid kiosku , - Požadujeme: min. základní vzdělání, - Po zapracování bmožnost zvýšení mzdy, - Pozice je vyhrazena pro OZP., - Prosím životopisy zasílejte předem na e-mailovou adresu: ludmila.balcar@seznam.cz. Pracoviště: Ludmila balcarová_, Wonkova, č.p. 1142, 500 02 Hradec Králové 2. Informace: Ludmila Balcarová, +420 774 989 125. Zdravotnictví - Pečovatel/pečovatelka 27 800 Kč Hledáme nové kolegy na pozici pracovník/pracovnice v sociálních službách Základní popis činnosti: zácvik zkušenými kolegy , výkon přímé obslužné péče o klienty (osobní hygiena, koupání, výměny inkontinenčních pomůcek, podání jídla, péče o lůžko a osobní věci, oblékání, vstávání a uléhání na lůžko, polohování, vysazování, pobyt na vzduchu, aktivizační činnosti, manipulace s prádlem atd.) spolupráce na individuálním plánování péče o klienta nebo přímé plánování péče, dodržování vnitřních předpisů s důrazem na důstojnost klientů a ochranu majetku zřizovatele . Pracovní režim: dvousměnný provoz (střídání 12hodinových denních a nočních směn) nebo jednosměnný provoz (pouze denní 12hodinové směny nebo pouze noční 12hodinové směny). Stavebnictví - Stavebnictví Stavební inženýr 150 Kč Stavební inženýři výstavby inženýrských děl STAVBYVEDOUCÍ. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 150 kč, mzda max. 160 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: STAVBYVEDOUCÍ, - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned , - Požadujeme: řidičský průkaz. skupina B, praxi v oboru výstavby plynovodů, příp. jiných inženýrských sítí, znalost problematiky provádění zemních prací při realizaci inženýrských sítí, znalost práce na PC, osvědčení revizního technika - vítáno, příp. autorizace ČKAIT - technologická zařízení staveb - vítáno, - Nabízíme: příspěvek na stravování, mobilní telefon, osobní automobil, měsíční odměny do výše 3 000,- Kč/měsíc, paušál za odpracovanou směnu 100,- Kč/den, možnost profesního růstu, - V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky či e-mailem: neuman@ermo.cz, tel. 495 591 680, kontaktní osoba: Neuman Robert. Pracoviště: Ermo, spol. s r.o., Na Střezině, č.p. 694, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: Robert Neuman, +420 495 591 680.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Šlágr kola opanoval lídr z Libčan

Fotbalová FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: FC Hradec Králové - FK Viktoria Žižkov.
14

Dělník už se naučil nadávat

Proč do Hradce? Je to láska

Hradec Králové /ROZHOVOR/ - V minulé sezoně válel v play off jako nikdo jiný. Hokejista Radek Smoleňák je zpět v Mountfieldu.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 9 8 0 1 22:4 24
2. AC Sparta Praha 9 7 2 0 19:5 23
3. FC Viktoria Plzeň 9 7 0 2 14:9 21
4. FC Fastav Zlín 9 6 1 2 16:7 19
5. FC Baník Ostrava 9 6 1 2 14:5 19
6. FK Jablonec 9 4 1 4 14:10 13
7. FK Mladá Boleslav 9 4 1 4 22:20 13
8. Bohemians Praha 1905 9 3 2 4 10:12 11
9. 1. FK Příbram 9 3 2 4 14:18 11
10. FC Slovan Liberec 9 2 4 3 9:12 10
11. MFK Karviná 9 3 0 6 14:19 9
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT