Hned v úvodním kole se do ní zapojilo 183 hráčů, kteří v jarní části budou soupeřit o cenu, jíž bude originální dres českého národního týmu podepsaný hvězdami reprezentace.

Nejlepší hráči absolutního pořadí se dále mohou těšit na zajímavé ceny od Fotbalové asociace ČR. Stejně tak vítězové jednotlivých kol, kteří navíc obdrží sázenky Fortuna v hodnotě 100 Kč.

Jako první se této odměny dočká soutěžící se startovním číslem HK00O8 Miroslav Matuška z Třesovic, jenž stejně jako dalších 7 hráčů trefil v 1. kole 8 výsledků. O vítězi rozhodla Supertrefa, tedy přesný počet vstřelených gólů.

Ke 14 získaným bodům nejlepší soutěžící přidali 2 bonusové za správně odevzdaný speciální číselný kód otištěný na kuponu v tisku. Jelikož se na úvod tipovalo pouze s pomocí originálního kuponu, připsali si tyto body všichni účastníci.

Již zaregistrovaní hráči mohou od druhého dějství sázet i pomocí internetu (www.denik.cz/tipliga).

Výsledky tipovaných zápasů 1. kola:
1. Olympia Hradec Králové – Slavoj Vyšehrad (ČFL) 5:1 1
2. FK Hořovicko – SK Převýšov (ČFL) 1:2 2
3. FK Kratonohy – FK Pardubice B (divize C) 1:2 2
4. TJ Červený Kostelec – SK Libčany (KP) 0:0 0
5. RMSK Cidlina Nový Bydžov – SK Jičín (KP) 3:1 1
6. Nový Hradec Králové – Sokol Třebeš (I. A třída) 1:0 1
7. Třebechovice pod Orebem – Nepolisy (I. A třída) 2:2 0
8. Chlumec nad Cidlinou B – Kocbeře (I. B třída A) 3:1 1
9. Sokol Myštěves – Slavia Hradec Králové B (OP) 2:0 1
10. Ohnišťany – Nový Hradec Králové B (III. třída) 3:2 1

Supertrefa (přesný počet branek) 32

O vedoucí příčku se dělí osmička soutěžících

Výsledková listina po 1. kole:

LIGA MISTRŮ (1. – 8. místo)
HK0144 Martin Hopko, Sendražice 16 16
HK0032 Josef Hybler, Poděbrady 16 16
HK0084 Petr Kloz II, Chlumec n. C. 16 16
HK0065 Roman Kupka, Polánky n. O. 16 16
HK0098 Jitka Kvasničková, Puchlovice 16 16
HK0068 Daniel Machač, Hradec Králové 16 16
HK0008 Miroslav Matuška, Třesovice 16 16
HK0031 Jiří Pípa, Nový Bydžov 16 16

EVROPSKÁ LIGA (9. – 37. místo)
HK0080 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 13 13
HK0020 Alois Dejl, Jičín 13 13
HK0120 Jiří Dvořák, Skřivany 13 13
HK0014 Martin Firbacher, Chlumec n. C. 13 13
HK0015 Filip Firbacher, Chlumec n. C. 13 13
HK0064 Josef Fischer, Petrovice n. O. 13 13
HK0023 Amálka Geletičová, Nový Bydžov 13 13
HK0059 Bohumil Hladík, Nový Bydžov 13 13
HK0026 Lenka Hlaváčková, Nový Bydžov 13 13
HK0071 František Hnik st., Lužany n. T. 13 13
HK0155 Kateřina Hofmanová, Černilov 13 13
HK0086 Marie Hyršlová, Ohnišťany 13 13
HK0181 Roman Hýsek, Hradec Králové 13 13
HK0151 Ladislav Jandera, Hradec Králové 13 13
HK0111 Jiří Kelnar, Chlumec n. C. 13 13
HK0076 Eliška Klozová, Chlumec n. C. 13 13
HK0027 Miloslav Kořínek, Nový Bydžov 13 13
HK0034 Vlastimil Kout, Nový Bydžov 13 13
HK0033 Zdeněk Munzar, Podoliby 13 13
HK0003 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje 13 13
HK0018 Josef Pozler, Podoliby 13 13
HK0019 Olina Pozlerová, Podoliby 13 13
HK0029 Pavel Purma, Sloupno 13 13
HK0042 Zdeněk Purma, Křičov 13 13
HK0179 Vladimír Racek, Hradec Králové 13 13
HK0131 Alena Sejtková, Hradec Králové 13 13
HK0145 Michal Šulc, Černilov 13 13
HK0060 Lenka Taichmanová, Prasek 13 13
HK0174 Václav Tarantík ml., Smiřice 13 13

I. LIGA (38. – 98. místo)
HK0123 Jiří Brzák, Urbanice 10 10
HK0075 Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C. 10 10
HK0079 Miroslav Buřič st., Chlumec n. C. 10 10
HK0147 Monika Cílková, Hradec Králové 10 10
HK0077 Aleš Doležal, Chlumec n. C. 10 10
HK0078 Aneta Doležalová, Chlumec n. C. 10 10
HK0057 Eduard Důbrava, Petrovice 10 10
HK0125 Zdeňka Dusová, Sendražice 10 10
HK0130 Ivan Dušek, Hradec Králové 10 10
HK0114 Ladislav Firbacher, Chlumec n. C. 10 10
HK0122 Petra Galová, Urbanice 10 10
HK0024 Eleanor Geletičová, Nový Bydžov 10 10
HK0090 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. 10 10
HK0021 Vlasta Hyblerová, Poděbrady 10 10
HK0056 Radek Chlad, Kosičky 10 10
HK0161 František Chvojka ml., Roudnice 10 10
HK0118 Ondřej Jansa, Olešnice 10 10
HK0121 Jaroslav Jetmar, Hradec Králové 10 10
HK0112 Zdeněk Kostka, Hradec Králové 10 10
HK0085 Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby 10 10
HK0093 Zdeněk Kříž, Převýšov 10 10
HK0069 Roman Machač, Hradec Králové 10 10
HK0070 Dana Machačová, Hradec Králové 10 10
HK0036 Petr Mikas, Nový Bydžov 10 10
HK0143 Jan Motyka, Kunčice 10 10
HK0035 Josef Nevrlý, Nový Bydžov 10 10
HK0101 Veronika Pacholová, Chlumec n. C. 10 10
HK0159 Jaroslav Pavel, Hradec Králové 10 10
HK0108 Pavel Pilař, Převýšov 10 10
HK0107 Pavel Pilař ml., Převýšov 10 10
HK0172 Václav Polívka, Hradec Králové 10 10
HK0136 Michal Portych, Hradec Králové 10 10
HK0106 Karel Přibyl, Hradec Králové 10 10
HK0041 Pavlína Purmová, Křičov 10 10
HK0067 Milan Řehák, Libotov 10 10
HK0135 Marcela Sehnoutková, Hradec Králové 10 10
HK0132 Zdeněk Sejtko, Hradec Králové 10 10
HK0047 Jaroslav Synek, Humburky 10 10
HK0150 Martin Šmied, Smržov 10 10
HK0051 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 10 10
HK0153 Miroslav Špaček, Vlčkovice 10 10
HK0152 Patrik Špaček, Lochenice 10 10
HK0058 Jana Šrytrová, Petrovice 10 10
HK0040 Josef Štayr, Prasek 10 10
HK0170 Jan Štembera, Hradec Králové 10 10
HK0182 Jitka Štemberová, Hradec Králové 10 10
HK0010 Vlastimil Šustr, Nový Bydžov 10 10
HK0049 Martin Taichman, Prasek 10 10
HK0171 Václav Tarantík, Smiřice 10 10
HK0175 Blanka Tarantíková, Smiřice 10 10
HK0128 Jakub Uher, Hořice 10 10
HK0138 Stanislav Urban, Předměřice 10 10
HK0140 Josef Urban ml., Předměřice 10 10
HK0063 Milan Vilímský, Nechanice 10 10
HK0022 Petr Voženílek, Lhota p. L. 10 10
HK0011 Václav Vrba, Ohnišťany 10 10
HK0167 Petr Vyleťal, Obědovice 10 10
HK0053 Jiří Zima, Sloupno 10 10
HK0164 Kamil Žák, Hradec Králové 10 10
HK0166 Roman Žák, Hradec Králové 10 10
HK0165 Petr Želiezko, Hradec Králové 10 10

II. LIGA (99. – 141. místo)
HK0074 Milada Bílková, Praskačka 7 7
HK0124 Jaroslav Brzák, Hradec Králové 7 7
HK0038 Ladislava Dušková, Prasek 7 7
HK0066 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 7 7
HK0044 Vlastimil Gabriel, Vinary 7 7
HK0045 Marcela Gabrielová, Vinary 7 7
HK0025 Petra Geletičová, Nový Bydžov 7 7
HK0072 František Hnik ml., Lužany n. T. 7 7
HK0054 Luboš Chlad, Kosičky 7 7
HK0160 František Chvojka st., Roudnice 7 7
HK0028 Zlata Joštová, Zdechovice 7 7
HK0083 Petr Kloz, Chlumec n. C. 7 7
HK0183 Josef Kopecký, Lhota p. L. 7 7
HK0127 Jiří Kotek, Černilov 7 7
HK0146 Jan Koun, Hradec Králové 7 7
HK0097 Tomáš Kozák, Hradec Králové 7 7
HK0095 Miloslava Kozáková, Hradec Králové 7 7
HK0092 Vojtěch Kříž, Převýšov 7 7
HK0081 Zdena Lajtochová, Chlumec n. C. 7 7
HK0173 František Mádlo, Lhota p. L. 7 7
HK0082 Jaroslav Machač, Chlumec n. C. 7 7
HK0113 Petr Matějka, Stěžery 7 7
HK0102 Lenka Michálková, Hradec Králové 7 7
HK0006 Václav Moník, Ráby 7 7
HK0005 Marie Moníková, Ráby 7 7
HK0176 Miroslav Musil, Střezetice 7 7
HK0126 Martin Navrátil, Hradec Králové 7 7
HK0017 Jaroslav Novotný, Podoliby 7 7
HK0115 Marcel Pilař, Hradec Králové 7 7
HK0117 Markéta Pilařová, Hradec Králové 7 7
HK0001 Miloš Plecháček ml., Skřivany 7 7
HK0002 Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje 7 7
HK0099 Jitka Podrazilová, Puchlovice 7 7
HK0105 Michal Přibyl, Borohrádek 7 7
HK0100 Lenka Přibylová, Hradec Králové 7 7
HK0133 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Králové 7 7
HK0012 Pavel Syřiště, Ohnišťany 7 7
HK0048 Josef Taichman, Prasek 7 7
HK0009 Pavel Tomšík, Nový Bydžov 7 7
HK0129 Miloš Uher, Hořice 7 7
HK0030 Naďa Zimová, Prasek 7 7
HK0052 Eva Zimová, Sloupno 7 7
HK0168 František Zolman, Lhota p. L. 7 7

ČFL (142. – 161. místo)
HK0073 Jan Bílek, Praskačka 4 4
HK0148 Martin Cílek, Hradec Králové 4 4
HK0149 Petr Cílek, Hradec Králové 4 4
HK0007 Zdena Čermáková, Skřivany 4 4
HK0156 Václav Hlavatý, Vrchovnice 4 4
HK0050 Vladimír Hradecký, Nový Bydžov 4 4
HK0061 Jaromír Jelínek, Myštěves 4 4
HK0094 Miloslav Kozák, Hradec Králové 4 4
HK0157 Petr Mašek, Čeperka 4 4
HK0142 Serafín Motyka, Kunčice 4 4
HK0088 Václav Pilnáček, Jaroměř 4 4
HK0004 Kamil Plecháček, Velké Koloděje 4 4
HK0104 Tomáš Přibyl, Chlumec n. C. 4 4
HK0103 Kateřina Přibylová, Hradec Králové 4 4
HK0091 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 4 4
HK0016 Stanislav Vízek, Nový Bydžov 4 4
HK0062 Libuše Vízková, Nový Bydžov 4 4
HK0178 Otto Vodák, Hradec Králové 4 4
HK0116 Pavel Zlesák, Pardubice 4 4
HK0162 Monika Žáková, Hradec Králové 4 4

DIVIZE (162. – 178. místo)
HK0037 Karel Dušek, Prasek 1 1
HK0046 Marcel Gabriel, Vinary 1 1
HK0087 Bohumil Hyršl, Ohnišťany 1 1
HK0043 Michal Chlad, Kosičky 1 1
HK0055 Renata Chladová, Kosičky 1 1
HK0119 Michal Jansa, Olešnice 1 1
HK0177 Petr Koza, Hradec Králové 1 1
HK0096 Michal Kozák, Hradec Králové 1 1
HK0180 Jana Kozová, Hradec Králové 1 1
HK0169 Miroslav Országh, Mžany 1 1
HK0110 Václav Pilař, Převýšov 1 1
HK0109 Václav Pilař, Lovčice 1 1
HK0137 Václav Portych, Hradec Králové 1 1
HK0134 Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Králové 1 1
HK0013 Jiří Syřiště, Ohnišťany 1 1
HK0039 Kristýna Štayrová, Prasek 1 1
HK0139 Josef Urban st., Předměřice 1 1

KRAJSKÝ PŘEBOR (179. – 182. místo)
HK0089 Jaroslava Hanušová, Lužany n. T. -2 -2
HK0158 Petr Vacek, Hradec Králové -2 -2
HK0141 Václav Vaněk, Hradec Králové -2 -2
HK0163 Kamila Žáková, Hradec Králové -2 -2

„PRALESNÍ" LIGA (183. místo)
HK0154 Ladislav Hofman, Černilov -18 -18