Po úvodním kole Fortuna ligy čtenářů Deníku registrujeme 380 hráčů (302 muži a 78 žen). Vítězkou úvodního dějství soutěže se stala Jitka Kvasničková z Puchlovic (startovní číslo HK0107), jež získala sedmnáct bodů. Vyhrává poukázku od Fortuny v hodnotě 100 korun a pamětní tričko.

Prosíme vítězku tohoto kola Jitku Kvasničkovou, aby kontaktovala naši redakci na telefonním čísle 495 800 898.

Výsledky 1. kola: 1. FC Hradec – Hlučín (2:0) 1, 2. Živanice – FC Hradec B (1:1) 0, 3. Převýšov – AFK Chrudim (4:2) 1, 4. Kunčice – Přepychy (1:2) 2, 5. Rychnov n. K. – N. Bydžov B (2:0) 1, 6. Třebechovice p. O. – Kratonohy (3:1) 1, 7. Dohalice – Předměřice (2:4) 2, 8. Velichovky – Lovčice (3:1) 1, 9. Hořiněves – Cerekvice (2:2) 0, 10. Ohnišťany – Roudnice B (7:1) 1. Supertrefa: V deseti odehraných zápasech padlo celkem 41 branek. (re)

EXTRALIGA (1. – 11. místo)
HK0107 Jitka Kvasničková, Puchlovice 17 17
HK0264 Zuzana Bičišťová ml., Hradec Kr. 14 14
HK0207 Eliška Bradnová, N. Bydžov 14 14
HK0178 Milan Čapek ml., Podoliby 14 14
HK0044 Josef Dvořák, Třebechovice 14 14
HK0244 Martin Firbacher, Chlumec n. C. 14 14
HK0274 Václav Klapka, Hradec Kr. 14 14
HK0076 Bohuslav Konečný, Hradec Kr. 14 14
HK0133 Zdeněk Kříž, Převýšov 14 14
HK0004 Václav Pilnáček, Jaroměř 14 14
HK0235 Lenka Přibylová, Hradec Kr. 14 14

I. LIGA (12. – 45. místo)
HK0035 Jaroslav Rychetský, Černilov 14 14
HK0135 Tomáš Votava, Převýšov 14 14
HK0049 Zdeněk Zvolánek, Hradec Kr. 14 14
HK0358 Jiří Banetka, Hradec Kr. 11 11
HK0268 Ivan Březka, Hradec Kr. 11 11
HK0232 Milan Čapek, Podoliby 11 11
HK0115 Petr Černý, Jaroměř 11 11
HK0260 Josef Doubek, Hradec Kr. 11 11
HK0216 Eduard Důbrava, Petrovice 11 11
HK0256 Josef Dúcký ml., Králíky 11 11
HK0024 Jaroslav Ehl, Hradec Kr. 11 11
HK0121 Ladislav Firbacher, Chlumec n. C. 11 11
HK0185 Amálie Geletičová, St. Skřeneř 11 11
HK0092 Jiří Haleš, Hradec Kr. 11 11
HK0378 Jan Hejzlar, Třebechovice 11 11
HK0376 Luboš Houfek, Hradec Kr. 11 11
HK0158 Jan Hrdlička, Hradec Kr. 11 11
HK0160 Eva Hrdličková, Chlum 11 11
HK0130 Tomáš Chabada, Hradec Kr. 11 11
HK0126 Jiří Chabada, Hradec Kr. 11 11
HK0136 Josef Kalivoda, Praskačka 11 11
HK0164 Ludmila Kaločová, Olešnice 11 11
HK0367 Josef Karásek, Petrovice 11 11
HK0169 Antonín Kloz, Skřivany 11 11
HK0301 Jan Kulhánek, Hradec Kr. 11 11
HK0105 Květoslav Kvasnička, Kunčice 11 11
HK0314 Jiří Macek, Třebechovice 11 11
HK0313 Jaroslava Macková, Třebechovice 11 11
HK0292 Serafín Motyka, Kunčice 11 11
HK0204 Zdeněk Munzar, Podoliby 11 11
HK0312 Josef Novák, Mžany 11 11
HK0116 Petr Novotný, Chlumec n. C. 11 11
HK0205 Jaroslav Novotný, Podoliby 11 11
HK0375 Josef Podrazil, Puchlovice 11 11

II. LIGA (46. – 80. místo)
HK0102 Jiří Polívka, Hradec Kr. 11 11
HK0108 Václav Portych, Hradec Kr. 11 11
HK0238 Karel Přibyl, Hradec Kr. 11 11
HK0187 Zdeněk Purma, Smidary 11 11
HK0159 Bohumil Rulf, Malš. Lhota 11 11
HK0270 Jiří Samek, Hradec Kr. 11 11
HK0059 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Kr. 11 11
HK0061 Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Kr. 11 11
HK0050 Petr Skřivan ml., Lhota p. L. 11 11
HK0277 Vladimír Syrůček, Hradec Kr. 11 11
HK0289 Petr Škop, Hr. Králové 11 11
HK0013 Miroslav Špaček, Lochenice 11 11
HK0148 Jaroslav Špryňar, Hradec Kr. 11 11
HK0299 Jitka Štemberová, Hradec Kr. 11 11
HK0006 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 11 11
HK0153 Milan Štěrba II., Chlumec n. C. 11 11
HK0161 Josef Taichman, Prasek 11 11
HK0154 Stanislav Urban st., Předměřice 11 11
HK0361 Milan Vilímský, Nechanice 11 11
HK0032 Jan Vítek, Hradec Kr. 11 11
HK0229 Nikola Vondrušová, N. Bydžov 11 11
HK0182 Matěj Zima, Prasek 11 11
HK0197 Karel Zima, Prasek 11 11
HK0198 Naďa Zimová, Prasek 11 11
HK0304 Otto Žítek, Plotiště 11 11
HK0246 Jaroslav Bělina, Prasek 8 8
HK0350 Jiří Bílek ml., Libčany 8 8
HK0352 Hana Bílková ml., Libčany 8 8
HK0269 Jaroslav Březka, Hradec Kr. 8 8
HK0347 Miroslav Buřič, Chlumec n. C. 8 8
HK0029 Pavel Cvejn, Hradec Kr. 8 8
HK0175 Marie Čapková, Podoliby 8 8
HK0356 Josef Černý, Jílovice 8 8
HK0073 Zdeňka Dusová, Sendražice 8 8
HK0097 Michal Dušek, Hradec Kr. 8 8

ČFL (81. – 110. místo)
HK0042 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 8 8
HK0374 Dagmar Dvořáková, Hradec Kr. 8 8
HK0094 Lukáš Erbs, Hradec Kr. 8 8
HK0090 Ondřej Erbs, Hradec Kr. 8 8
HK0340 Josef Ficenec, Dobruška 8 8
HK0245 Filip Firbacher, Chlumec n. C. 8 8
HK0243 Soňa Firbacherová, Chlumec n. C. 8 8
HK0165 Vlastimil Frýdek, Hradec Kr. 8 8
HK0210 Petra Geletičová, St. Skřeneř 8 8
HK0058 Jaroslav Glovacký, Stěžírky 8 8
HK0060 Ján Glovacký, Hradec Kr. 8 8
HK0066 Jan Hanuš, Hradec Kr. 8 8
HK0068 Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr. 8 8
HK0065 Marie Hanušová, Hradec Kr. 8 8
HK0240 Vratislav Havelka, Hradec Kr. 8 8
HK0091 Ladislav Havránek, Hradec Kr. 8 8
HK0084 David Havránek, Hradec Kr. 8 8
HK0089 Zdena Havránková, Hradec Kr. 8 8
HK0118 Jaroslav Hlaváč, Chlumec n. C. 8 8
HK0339 Lenka Hofmanová, Dobruška 8 8
HK0188 Kateřina Hofmanová, Černilov 8 8
HK0002 Jan Hojný, Hradec Kr. 8 8
HK0142 David Hubený, Převýšov 8 8
HK0128 Andrea Chabadová, Hradec Kr. 8 8
HK0369 Michal Chlad, Kosičky 8 8
HK0196 Zlata Joštová, Zdechovice 8 8
HK0285 Jan Kohlert, Hradec Kr. 8 8
HK0080 Marie Konečná, Hradec Kr. 8 8
HK0120 Zdeněk Kostka, Hradec Kr. 8 8
HK0201 Štefan Kotek, Prasek 8 8

DIVIZE (111. – 140. místo)
HK0022 Michal Kozák, Hradec Kr. 8 8
HK0166 Josef Kralovič, Olešnice 8 8
HK0088 Václav Kuchař, Hradec Kr. 8 8
HK0365 Jan Kulda, Hradec Kr. 8 8
HK0300 Tomáš Kulhánek, Hradec Kr. 8 8
HK0109 Lukáš Kvasnička, Kunčice 8 8
HK0114 Ladislav Mahr, Převýšov 8 8
HK0345 Jaroslav Machač, Chlumec n. C. 8 8
HK0236 Jana Machková, Borohrádek 8 8
HK0261 Petr Mašek, Hradec Kr. 8 8
HK0119 Petr Matějka, Stěžery 8 8
HK0019 Václav Matějů, Třebechovice 8 8
HK0206 Renata Munzarová, Sloupno 8 8
HK0346 Ladislav Myška, Nepolisy 8 8
HK0003 Jaroslav Mžourek, Meziměstí 8 8
HK0095 Tomáš Nosek, Hradec Kr. 8 8
HK0053 Michal Novák, Hvozdnice 8 8
HK0147 Marcela Nováková, Hradec Kr. 8 8
HK0327 Aleš Novotný, Ohnišťany 8 8
HK0173 Zbyněk Pánek, N. Bydžov 8 8
HK0183 Michal Pavelka, N. Bydžov 8 8
HK0131 Petr Pilař ml., Převýšov 8 8
HK0106 Václav Polívka, Hradec Kr. 8 8
HK0070 Michal Portych, Hradec Kr. 8 8
HK0203 Josef Pozler, Podoliby 8 8
HK0202 Olina Pozlerová, Podoliby 8 8
HK0241 Michal Přibyl, Borohrádek 8 8
HK0295 Vojtěch Přibyl, Třebechovice 8 8
HK0296 Michal Přibyl, Třebechovice 8 8
HK0189 Pavel Purma, Sloupno 8 8

KRAJSKÝ PŘEBOR (141. – 170. místo)
HK0191 Zdeněk Purma, Křičov 8 8
HK0208 Jana Purmová, Sloupno 8 8
HK0305 Vladimír Racek, Hradec Kr. 8 8
HK0143 Jan Radoň, Blešno 8 8
HK0140 Luboš Radoň, Blešno 8 8
HK0278 Lubomír Rak, Hradec Kr. 8 8
HK0171 Jana Renčínová, Hradec Kr. 8 8
HK0180 Iveta Renčínová, Hradec Kr. 8 8
HK0373 Miroslav Říha, Hradec Kr. 8 8
HK0280 Zdeněk Sejtko, Hradec Kr. 8 8
HK0281 Alena Sejtková, Hradec Kr. 8 8
HK0037 Josef Stránský, Libčany 8 8
HK0179 Jiřina Svatoňová, Prasek 8 8
HK0325 Pavel Syřiště, Ohnišťany 8 8
HK0372 Ladislav Šanda ml., Chudeřice 8 8
HK0306 Jaroslav Šimůnek, Předměřice 8 8
HK0337 Bohuslava Šoltysová, Ohnišťany 8 8
HK0215 Pavlína Šoltysová, N. Bydžov 8 8
HK0012 Patrik Špaček, Lochenice 8 8
HK0231 Antonie Štefanová, Prasek 8 8
HK0297 Jan Štembera, Hradec Kr. 8 8
HK0258 Filip Tichý, Dohalice 8 8
HK0257 Luboš Tichý, Dohalice 8 8
HK0026 Lenka Tomášová, Hradec Kr. 8 8
HK0062 Oldřich Turek, Hradec Kr. 8 8
HK0081 Michal Tvrdek, Hradec Kr. 8 8
HK0149 Stanislav Urban, Předměřice 8 8
HK0027 Milan Vacek, Hradec Kr. 8 8
HK0023 Petr Valenta, Hradec Kr. 8 8
HK0253 Pavel Vízek, N. Bydžov 8 8

I. A TŘÍDA (171. – 200. místo)
HK0250 Stanislav Vízek, N. Bydžov 8 8
HK0335 Miloslav Vlasatý, Hořice 8 8
HK0223 Josef Vojtěch, Písek 8 8
HK0220 Marek Voženílek, Lhota p. L. 8 8
HK0041 Petr Všetečka, Předměřice 8 8
HK0199 Radek Zima, Prasek 8 8
HK0181 Radek Zima ml., Prasek 8 8
HK0226 Jiří Zima st., Sloupno 8 8
HK0200 Jana Zimová, Prasek 8 8
HK0217 Žaneta Zimová, Lodín 8 8
HK0001 Roman Zloch, Hradec Kr. 8 8
HK0193 Kamila Žáková, Hradec Kr. 8 8
HK0025 Martin Tomáš, Hradec Kr. 7 7
HK0276 Petr Bakeš, Hradec Kr. 5 5
HK0357 Jakub Banetka, Hradec Kr. 5 5
HK0162 Pavel Bažant, Hradec Kr. 5 5
HK0145 Libor Beran, Albrechtice n. O. 5 5
HK0262 Jiří Bičiště, Hradec Kr. 5 5
HK0351 Jiří Bílek, Libčany 5 5
HK0072 Jaroslav Brzák, Hradec Kr. 5 5
HK0212 Zdeněk Bříza, Chlumec n. C. 5 5
HK0054 Jiří Bureš, Hradec Kr. 5 5
HK0326 Michaela Bydžovská, Ohnišťany 5 5
HK0052 Ivan Černík, Hradec Kr. 5 5
HK0349 Petra Doležalová, Chlumec n. C. 5 5
HK0294 Dana Dostálová, Pohřebačka 5 5
HK0333 Marek Douda, Ohnišťany 5 5
HK0254 Michal Dúcký, Kobylice 5 5
HK0074 Ondřej Dus, Sendražice 5 5
HK0098 Ivan Dušek, Hradec Kr. 5 5

I. B TŘÍDA (201. – 235. místo)
HK0307 Vratislav Dušek, Sendražice 5 5
HK0309 Václava Dušková, Hradec Kr. 5 5
HK0227 Jiří Dvořák, Skřivany 5 5
HK0209 Jakub Geletič, St. Skřeneř 5 5
HK0222 Josef Haltuf, Zadražany 5 5
HK0010 Tomáš Hanuš, N. Bydžov 5 5
HK0067 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Kr. 5 5
HK0359 František Hnik st., Lužany 5 5
HK0190 Ladislav Hofman, Černilov 5 5
HK0132 Martin Hopko, Sendražice 5 5
HK0117 Vladimír Hradecký, N. Bydžov 5 5
HK0139 Josef Hubený, Převýšov 5 5
HK0144 Pavel Hubený, Převýšov 5 5
HK0141 Vladislav Hubený, Převýšov 5 5
HK0134 Roman Hýsek, Hradec Kr. 5 5
HK0371 Radek Chlad, Kosičky 5 5
HK0370 Renata Chladová, Kosičky 5 5
HK0011 Jiří Janík, Hradec Kr. 5 5
HK0286 Tomáš Ježek, Převýšov 5 5
HK0156 Ladislav Konrád, Předměřice 5 5
HK0055 Josef Kopecký, Lhota p. L. 5 5
HK0113 Ladislav Koudelka, Roudnice 5 5
HK0021 Miloslava Kozáková, Hradec Kr. 5 5
HK0379 Aleš Kupka, Čánka 5 5
HK0354 Tomáš Labík, Písek 5 5
HK0344 Zdena Lajtochová, Chlumec n. C. 5 5
HK0170 Martin Lochman, N. Bydžov 5 5
HK0172 Alena Lochmanová, N. Bydžov 5 5
HK0315 Radka Macková, Kolín 5 5
HK0083 František Mádlo, Lhota p. L. 5 5
HK0174 Pavlína Mikundová, Hradec Kr. 5 5
HK0275 Miroslav Moc, Rozběřice 5 5
HK0293 Jan Motyka, Kunčice 5 5
HK0146 Martin Navrátil, Všestary 5 5
HK0311 Roman Novák, Mžany 5 5

OKRESNÍ PŘEBOR (236. – 270. místo)
HK0247 Marie Novotná, Nepolisy 5 5
HK0302 Jaroslav Novotný, Hradec Kr. 5 5
HK0242 Bohumil Novotný, Nepolisy 5 5
HK0283 Tomáš Pešava, Třebechovice 5 5
HK0271 Radko Petřík, Hradec Kr. 5 5
HK0127 Václav Pilař, Lovčice 5 5
HK0125 Pavel Pilař, Převýšov 5 5
HK0195 Marie Plodrová, Zdechovice 5 5
HK0104 Jan Podlipný, Hradec Kr. 5 5
HK0163 Václav Podzimek, Hradec Kr. 5 5
HK0099 Ladislav Pokorný, Hradec Kr. 5 5
HK0078 Michal Pražák, Kunčice 5 5
HK0082 Markéta Pražáková, Hradec Kr. 5 5
HK0237 Tomáš Přibyl, Borohrádek 5 5
HK0233 Kateřina Přibylová, Hradec Kr. 5 5
HK0177 Martin Renčín, Hradec Kr. 5 5
HK0168 Daniel Renčín, Hradec Kr. 5 5
HK0282 Pavlína Sejtková, Hradec Kr. 5 5
HK0087 Libor Semirád, Hradec Kr. 5 5
HK0138 Richard Schejbal, Hradec Kr. 5 5
HK0111 Jiří Spěšný, Roudnice 5 5
HK0043 Martin Stloukal, Hradec Kr. 5 5
HK0036 Vlastimil Suchomel, Hradec Kr. 5 5
HK0007 Petra Sychrová, Hořice 5 5
HK0324 Jiří Syřiště, Ohnišťany 5 5
HK0310 Jakub Šimůnek, Předměřice 5 5
HK0308 Barbora Šimůnková, Předměřice 5 5
HK0266 Zbyněk Škopíny, Č. Skalice 5 5
HK0329 Miroslav Šoltys, Ohnišťany 5 5
HK0214 Ladislav Šoltys, N. Bydžov 5 5
HK0322 Pavel Šoltys, Ohnišťany 5 5
HK0298 Roman Štembera, H. Jelení 5 5
HK0030 Jana Štípková, Lhota p. L. 5 5
HK0380 Petr Štorek, Třebechovice 5 5
HK0336 Josef Šulc, Ohnišťany 5 5

III. TŘÍDA (271. – 305. místo)
HK0239 Lenka Taichmanová, Prasek 5 5
HK0033 Václav Tarantík, Smiřice 5 5
HK0064 Leoš Truhlař, Hradec Kr. 5 5
HK0063 Daniela Truhlařová, Hradec Kr. 5 5
HK0364 Miloš Uher, Hořice 5 5
HK0151 Josef Urban, Předměřice 5 5
HK0152 Josef Urban ml., Předměřice 5 5
HK0008 Josef Valenta, N. Bydžov 5 5
HK0252 Michaela Vízková, N. Bydžov 5 5
HK0251 Libuše Vízková, N. Bydžov 5 5
HK0046 Otto Vodák, Hradec Kr. 5 5
HK0230 Václav Vondruš, N. Bydžov 5 5
HK0218 Dagmar Zimová, Lodín 5 5
HK0051 František Zolman, Lhota p. L. 5 5
HK0192 Roman Žák, Hradec Kr. 5 5
HK0303 Jaroslava Žítková, Plotiště 5 5
HK0129 Vladislava Andrysíková, Převýšov 2 2
HK0077 Miloslav Bednařík, Hradec Kr. 2 2
HK0263 Jan Bičiště, Hradec Kr. 2 2
HK0316 Jan Bílek, Praskačka 2 2
HK0348 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 2 2
HK0341 Vojtěch Doležal, Chlumec n. C. 2 2
HK0342 Aleš Doležal, Chlumec n. C. 2 2
HK0255 Josef Dúcký, Králíky 2 2
HK0093 Jaroslav Erbs, Hradec Kr. 2 2
HK0338 Petr Ficenec, Dobruška 2 2
HK0323 Jiří Gernat, Ohnišťany 2 2
HK0069 Monika Hádková, Hradec Kr. 2 2
HK0009 Radek Hanuš, N. Bydžov 2 2
HK0015 Miroslav Havrda, Hradec Kr. 2 2
HK0014 Marie Havrdová, Hradec Kr. 2 2
HK0320 Marcel Hlavatý, Ohnišťany 2 2
HK0018 Martin Hloucal, Smidary 2 2
HK0186 Ondřej Hofman, Černilov 2 2
HK0045 Josef Hubáček, Hradec Kr. 2 2

IV. TŘÍDA (306. – 340. místo)
HK0368 Luboš Chlad, Kosičky 2 2
HK0272 Václav Klapka st., Hradec Kr. 2 2
HK0157 Pavel Konrád, Smiřice 2 2
HK0057 Jan Koun, Sv. Dvory 2 2
HK0020 Miloslav Kozák, Hradec Kr. 2 2
HK0085 Petr Kuchař, Hradec Kr. 2 2
HK0279 Josef Kundrt, Hradec Kr. 2 2
HK0355 Jan Labík, Písek 2 2
HK0038 Miloš Luňák, Chlumec n. C. 2 2
HK0317 Karel Miškář, Dohalice 2 2
HK0079 Michal Novotný, Hradec Kr. 2 2
HK0248 Pavel Novotný, Nepolisy 2 2
HK0328 Milan Novotný, Ohnišťany 2 2
HK0234 Zuzana Pácaltová, Jeřice 2 2
HK0056 Jaroslav Pavel, Malš. Lhota 2 2
HK0362 Martin Petružálek, Jaroměř 2 2
HK0123 Václav Pilař, Převýšov 2 2
HK0291 Šimon Přibyl, Třebechovice 2 2
HK0284 Radek Sejtko, Hradec Kr. 2 2
HK0047 Petr Skřivan st., Lhota p. L. 2 2
HK0318 Ladislav Šoltys ml., Smid. Lhota 2 2
HK0343 Pavel Špás, Chlumec n. C. 2 2
HK0150 Anna Špryňarová, Hradec Kr. 2 2
HK0017 Jiří Tušic, Stěžery 2 2
HK0086 Nikola Tvrdková, Hradec Kr. 2 2
HK0363 Jakub Uher, Hořice 2 2
HK0288 Pavel Urban, Chlumec n. C. 2 2
HK0219 Petr Voženílek ml., Lhota p. L. 2 2
HK0221 Petr Voženílek st., Lhota p. L. 2 2
HK0366 Jiří Vrba, Hradec Kr. 2 2
HK0039 Jana Všetečková, Předměřice 2 2
HK0016 Václav Vyleťal, Kratonohy 2 2
HK0110 Václav Zachař, Hradec Kr. 2 2
HK0225 Jiří Zima ml., Sloupno 2 2
HK0124 Monika Žáková, Hradec Kr. 2 2

LIGA AMATÉRŮ (341. – 380. místo)
HK0353 Hana Bílková st., Libčany -1 -1
HK0377 Zdeněk Borovička, Hradec Kr. -1 -1
HK0137 Vladimír Dozenský, Převýšov -1 -1
HK0075 Jakub Dus, Sendražice -1 -1
HK0259 Karel Dušek, Prasek -1 -1
HK0211 Vlastimil Gabriel, Vinary -1 -1
HK0331 Filip Gernat, Ohnišťany -1 -1
HK0267 Jan Havlík, Hradec Kr. -1 -1
HK0028 Jaroslav Jelínek, Lhota p. L. -1 -1
HK0273 Vladimír Klapka, Hradec Kr. -1 -1
HK0330 Svatoslav Kleňhar, Ohnišťany -1 -1
HK0100 Věra Kuchařová, Hradec Kr. -1 -1
HK0332 Filip Matějka, Ohnišťany -1 -1
HK0249 Pavlík Novotný, Nepolisy -1 -1
HK0122 Pavel Pilař ml., Převýšov -1 -1
HK0103 Blanka Podlipná, Hradec Kr. -1 -1
HK0101 Ota Podlipný, Hradec Kr. -1 -1
HK0176 Josef Renčín, Hradec Kr. -1 -1
HK0040 Radek Rychtera, Skřivany -1 -1
HK0005 Pavel Sazka, N. Bydžov -1 -1
HK0184 Růžena Skořepová, Hradec Kr. -1 -1
HK0112 Iva Spěšná, Roudnice -1 -1
HK0290 Jana Škopová, Hradec Kr. -1 -1
HK0155 Milan Štěrba, Chlumec n. C. -1 -1
HK0034 Václav Tarantík ml., Smiřice -1 -1
HK0287 Petr Urban, Chlumec n. C. -1 -1
HK0224 Viktor Vojtěch, Písek -1 -1
HK0228 Katka Vondrušová, N. Bydžov -1 -1
HK0321 Václav Vrba, Ohnišťany -1 -1
HK0194 Kamil Žák, Hradec Kr. -1 -1
HK0334 Petr Novotný, Ohnišťany -2 -2
HK0265 Zuzana Bičišťová st., Hradec Kr. -4 -4
HK0213 Lukáš Koudelka, N. Bydžov -4 -4
HK0071 Oldřich Školník, Hradec Kr. -4 -4
HK0319 Ladislav Šoltys, Ohnišťany -4 -4
HK0048 Emil Šrámek, Lhota p. L. -4 -4
HK0031 Blanka Tarantíková, Smiřice -4 -4
HK0096 Petr Želiezko, Hradec Kr. -4 -4
HK0360 František Hnik ml., Lužany -7 -7
HK0167 Dominik Lochman, N. Bydžov -7 -7