Po druhém kole Fortuna ligy čtenářů Deníku registrujeme 413 hráčů (322 mužů a 91 žen).

Vítězkou uplynulého dějství soutěže se stala Andrea Chabadová z Hrardce Králové (startovní číslo HK0128), jež získala sedmnáct bodů. Vyhrává poukázku od Fortuny v hodnotě 100 korun a pamětní tričko. Prosíme vítězku tohoto kola Andreu Chabadovou, aby kontaktovala naši redakci na telefonním čísle 495 800 898.

Výsledky 2. kola: 1. Ústí nad Labem – FC Hradec (1:0) 1, 2. Dobrovice – Nový Bydžov (1:2) 2, 3. Nová Paka – Převýšov (2:1) 1, 4. FC Hradec B – Náchod (4:3) 1, 5. Č. Skalice – Olympia Hradec (3:2) 1, 6. Trutnov B – Roudnice (1:3) 2, 7. Loko Hradec – Dohalice (2:0) 1, 8. Třebeš – Nepolisy (6:2) 1, 9. Urbanice – Nový Bydžov C (2:3) 2, 10. Malšovice B – Jeníkovice (1:1) 0.

Supertrefa:
V deseti odehraných zápasech padlo celkem 40 branek. (re)

EXTRALIGA (1. – 11. místo)
HK0128 Andrea Chabadová, Hradec Kr. 17 25
HK0013 Miroslav Špaček, Lochenice 14 25
HK0006 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 14 25
HK0207 Eliška Bradnová, N. Bydžov 11 25
HK0274 Václav Klapka, Hradec Kr. 11 25
HK0172 Alena Lochmanová, N. Bydžov 17 22
HK0165 Vlastimil Frýdek, Hradec Kr. 14 22
HK0260 Josef Doubek, Hradec Kr. 11 22
HK0126 Jiří Chabada, Hradec Kr. 11 22
HK0204 Zdeněk Munzar, Podoliby 11 22
HK0270 Jiří Samek, Hradec Kr. 11 22

I. LIGA (12. – 45. místo)
HK0061 Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Kr. 11 22
HK0289 Petr Škop, Hr. Králové 11 22
HK0178 Milan Čapek ml., Podoliby 8 22
HK0133 Zdeněk Kříž, Převýšov 8 22
HK0049 Zdeněk Zvolánek, Hradec Kr. 8 22
HK0058 Jaroslav Glovacký, Stěžírky 11 19
HK0066 Jan Hanuš, Hradec Kr. 11 19
HK0089 Zdena Havránková, Hradec Kr. 11 19
HK0002 Jan Hojný, Hradec Kr. 11 19
HK0346 Ladislav Myška, Nepolisy 11 19
HK0053 Michal Novák, Hvozdnice 11 19
HK0037 Josef Stránský, Libčany 11 19
HK0149 Stanislav Urban, Předměřice 11 19
HK0217 Žaneta Zimová, Lodín 11 19
HK0092 Jiří Haleš, Hradec Kr. 8 19
HK0158 Jan Hrdlička, Hradec Kr. 8 19
HK0130 Tomáš Chabada, Hradec Kr. 8 19
HK0136 Josef Kalivoda, Praskačka 8 19
HK0169 Antonín Kloz, Skřivany 8 19
HK0312 Josef Novák, Mžany 8 19
HK0102 Jiří Polívka, Hradec Kr. 8 19
HK0159 Bohumil Rulf, Malš. Lhota 8 19
HK0059 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Kr. 8 19
HK0148 Jaroslav Špryňar, Hradec Kr. 8 19
HK0161 Josef Taichman, Prasek 8 19
HK0154 Stanislav Urban st., Předměřice 8 19
HK0304 Otto Žítek, Plotiště 8 19
HK0044 Josef Dvořák, Třebechovice 5 19
HK0004 Václav Pilnáček, Jaroměř 5 19
HK0035 Jaroslav Rychetský, Černilov 5 19
HK0107 Jitka Kvasničková, Puchlovice 2 19
HK0069 Monika Hádková, Hradec Kr. 14 16
HK0110 Václav Zachař, Hradec Kr. 14 16
HK0247 Marie Novotná, Nepolisy 11 16

II. LIGA (46. – 80. místo)
HK0043 Martin Stloukal, Hradec Kr. 11 16
HK0064 Leoš Truhlař, Hradec Kr. 11 16
HK0364 Miloš Uher, Hořice 11 16
HK0152 Josef Urban ml., Předměřice 11 16
HK0252 Michaela Vízková, N. Bydžov 11 16
HK0251 Libuše Vízková, N. Bydžov 11 16
HK0303 Jaroslava Žítková, Plotiště 11 16
HK0269 Jaroslav Březka, Hradec Kr. 8 16
HK0347 Miroslav Buřič, Chlumec n. C. 8 16
HK0029 Pavel Cvejn, Hradec Kr. 8 16
HK0094 Lukáš Erbs, Hradec Kr. 8 16
HK0065 Marie Hanušová, Hradec Kr. 8 16
HK0118 Jaroslav Hlaváč, Chlumec n. C. 8 16
HK0369 Michal Chlad, Kosičky 8 16
HK0120 Zdeněk Kostka, Hradec Kr. 8 16
HK0166 Josef Kralovič, Olešnice 8 16
HK0003 Jaroslav Mžourek, Meziměstí 8 16
HK0106 Václav Polívka, Hradec Kr. 8 16
HK0296 Michal Přibyl, Třebechovice 8 16
HK0305 Vladimír Racek, Hradec Kr. 8 16
HK0373 Miroslav Říha, Hradec Kr. 8 16
HK0215 Pavlína Šoltysová, N. Bydžov 8 16
HK0012 Patrik Špaček, Lochenice 8 16
HK0231 Antonie Štefanová, Prasek 8 16
HK0297 Jan Štembera, Hradec Kr. 8 16
HK0257 Luboš Tichý, Dohalice 8 16
HK0199 Radek Zima, Prasek 8 16
HK0226 Jiří Zima st., Sloupno 8 16
HK0216 Eduard Důbrava, Petrovice 5 16
HK0121 Ladislav Firbacher, Chlumec n. C. 5 16
HK0185 Amálie Geletičová, St. Skřeneř 5 16
HK0376 Luboš Houfek, Hradec Kr. 5 16
HK0164 Ludmila Kaločová, Olešnice 5 16
HK0205 Jaroslav Novotný, Podoliby 5 16
HK0375 Josef Podrazil, Puchlovice 5 16

ČFL (81. – 115. místo)
HK0050 Petr Skřivan ml., Lhota p. L. 5 16
HK0361 Milan Vilímský, Nechanice 5 16
HK0197 Karel Zima, Prasek 5 16
HK0264 Zuzana Bičišťová ml., Hradec Kr. 2 16
HK0076 Bohuslav Konečný, Hradec Kr. 2 16
HK0235 Lenka Přibylová, Hradec Kr. 0 14
HK0341 Vojtěch Doležal, Chlumec n. C. 11 13
HK0015 Miroslav Havrda, Hradec Kr. 11 13
HK0014 Marie Havrdová, Hradec Kr. 11 13
HK0320 Marcel Hlavatý, Ohnišťany 11 13
HK0276 Petr Bakeš, Hradec Kr. 8 13
HK0222 Josef Haltuf, Zadražany 8 13
HK0359 František Hnik st., Lužany 8 13
HK0144 Pavel Hubený, Převýšov 8 13
HK0021 Miloslava Kozáková, Hradec Kr. 8 13
HK0379 Aleš Kupka, Čánka 8 13
HK0354 Tomáš Labík, Písek 8 13
HK0344 Zdena Lajtochová, Chlumec n. C. 8 13
HK0174 Pavlína Mikundová, Hradec Kr. 8 13
HK0275 Miroslav Moc, Rozběřice 8 13
HK0302 Jaroslav Novotný, Hradec Kr. 8 13
HK0283 Tomáš Pešava, Třebechovice 8 13
HK0163 Václav Podzimek, Hradec Kr. 8 13
HK0099 Ladislav Pokorný, Hradec Kr. 8 13
HK0177 Martin Renčín, Hradec Kr. 8 13
HK0282 Pavlína Sejtková, Hradec Kr. 8 13
HK0214 Ladislav Šoltys, N. Bydžov 8 13
HK0298 Roman Štembera, H. Jelení 8 13
HK0380 Petr Štorek, Třebechovice 8 13
HK0008 Josef Valenta, N. Bydžov 8 13
HK0230 Václav Vondruš, N. Bydžov 8 13
HK0073 Zdeňka Dusová, Sendražice 5 13
HK0042 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 5 13
HK0090 Ondřej Erbs, Hradec Kr. 5 13
HK0243 Soňa Firbacherová, Chlumec n. C. 5 13

DIVIZE (116. – 150. místo)
HK0060 Ján Glovacký, Hradec Kr. 5 13
HK0068 Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr. 5 13
HK0084 David Havránek, Hradec Kr. 5 13
HK0091 Ladislav Havránek, Hradec Kr. 5 13
HK0196 Zlata Joštová, Zdechovice 5 13
HK0285 Jan Kohlert, Hradec Kr. 5 13
HK0088 Václav Kuchař, Hradec Kr. 5 13
HK0365 Jan Kulda, Hradec Kr. 5 13
HK0300 Tomáš Kulhánek, Hradec Kr. 5 13
HK0119 Petr Matějka, Stěžery 5 13
HK0095 Tomáš Nosek, Hradec Kr. 5 13
HK0327 Aleš Novotný, Ohnišťany 5 13
HK0173 Zbyněk Pánek, N. Bydžov 5 13
HK0131 Petr Pilař ml., Převýšov 5 13
HK0203 Josef Pozler, Podoliby 5 13
HK0241 Michal Přibyl, Borohrádek 5 13
HK0143 Jan Radoň, Blešno 5 13
HK0278 Lubomír Rak, Hradec Kr. 5 13
HK0180 Iveta Renčínová, Hradec Kr. 5 13
HK0171 Jana Renčínová, Hradec Kr. 5 13
HK0280 Zdeněk Sejtko, Hradec Kr. 5 13
HK0179 Jiřina Svatoňová, Prasek 5 13
HK0372 Ladislav Šanda ml., Chudeřice 5 13
HK0337 Bohuslava Šoltysová, Ohnišťany 5 13
HK0258 Filip Tichý, Dohalice 5 13
HK0023 Petr Valenta, Hradec Kr. 5 13
HK0250 Stanislav Vízek, N. Bydžov 5 13
HK0335 Miloslav Vlasatý, Hořice 5 13
HK0041 Petr Všetečka, Předměřice 5 13
HK0268 Ivan Březka, Hradec Kr. 2 13
HK0232 Milan Čapek, Podoliby 2 13
HK0115 Petr Černý, Jaroměř 2 13
HK0256 Josef Dúcký ml., Králíky 2 13
HK0378 Jan Hejzlar, Třebechovice 2 13
HK0160 Eva Hrdličková, Chlum 2 13

KRAJSKÝ PŘEBOR (151. – 185. místo)
HK0301 Jan Kulhánek, Hradec Kr. 2 13
HK0105 Květoslav Kvasnička, Kunčice 2 13
HK0313 Jaroslava Macková, Třebechovice 2 13
HK0238 Karel Přibyl, Hradec Kr. 2 13
HK0187 Zdeněk Purma, Smidary 2 13
HK0299 Jitka Štemberová, Hradec Kr. 2 13
HK0229 Nikola Vondrušová, N. Bydžov 2 13
HK0182 Matěj Zima, Prasek 2 13
HK0198 Naďa Zimová, Prasek 2 13
HK0244 Martin Firbacher, Chlumec n. C. -1 13
HK0135 Tomáš Votava, Převýšov -1 13
HK0393 Jiří Hroneš, Nepasice 11 11
HK0411 Zdeněk Jeřábek, Hradec Králové 11 11
HK0388 František Němeček, Hradec Kr. 11 11
HK0412 Hana Škaloudová, Hradec Králové 11 11
HK0108 Václav Portych, Hradec Kr. 0 11
HK0032 Jan Vítek, Hradec Kr. 0 11
HK0005 Pavel Sazka, N. Bydžov 11 10
HK0129 Vladislava Andrysíková, Převýšov 8 10
HK0263 Jan Bičiště, Hradec Kr. 8 10
HK0342 Aleš Doležal, Chlumec n. C. 8 10
HK0093 Jaroslav Erbs, Hradec Kr. 8 10
HK0009 Radek Hanuš, N. Bydžov 8 10
HK0355 Jan Labík, Písek 8 10
HK0079 Michal Novotný, Hradec Kr. 8 10
HK0291 Šimon Přibyl, Třebechovice 8 10
HK0284 Radek Sejtko, Hradec Kr. 8 10
HK0343 Pavel Špás, Chlumec n. C. 8 10
HK0363 Jakub Uher, Hořice 8 10
HK0219 Petr Voženílek ml., Lhota p. L. 8 10
HK0366 Jiří Vrba, Hradec Kr. 8 10
HK0162 Pavel Bažant, Hradec Kr. 5 10
HK0262 Jiří Bičiště, Hradec Kr. 5 10
HK0351 Jiří Bílek, Libčany 5 10
HK0054 Jiří Bureš, Hradec Kr. 5 10

I. A TŘÍDA (186. – 220. místo)
HK0349 Petra Doležalová, Chlumec n. C. 5 10
HK0074 Ondřej Dus, Sendražice 5 10
HK0098 Ivan Dušek, Hradec Kr. 5 10
HK0307 Vratislav Dušek, Sendražice 5 10
HK0309 Václava Dušková, Hradec Kr. 5 10
HK0227 Jiří Dvořák, Skřivany 5 10
HK0209 Jakub Geletič, St. Skřeneř 5 10
HK0132 Martin Hopko, Sendražice 5 10
HK0141 Vladislav Hubený, Převýšov 5 10
HK0371 Radek Chlad, Kosičky 5 10
HK0286 Tomáš Ježek, Převýšov 5 10
HK0113 Ladislav Koudelka, Roudnice 5 10
HK0170 Martin Lochman, N. Bydžov 5 10
HK0083 František Mádlo, Lhota p. L. 5 10
HK0146 Martin Navrátil, Všestary 5 10
HK0271 Radko Petřík, Hradec Kr. 5 10
HK0195 Marie Plodrová, Zdechovice 5 10
HK0104 Jan Podlipný, Hradec Kr. 5 10
HK0078 Michal Pražák, Kunčice 5 10
HK0082 Markéta Pražáková, Hradec Kr. 5 10
HK0087 Libor Semirád, Hradec Kr. 5 10
HK0138 Richard Schejbal, Hradec Kr. 5 10
HK0007 Petra Sychrová, Hořice 5 10
HK0310 Jakub Šimůnek, Předměřice 5 10
HK0308 Barbora Šimůnková, Předměřice 5 10
HK0322 Pavel Šoltys, Ohnišťany 5 10
HK0030 Jana Štípková, Lhota p. L. 5 10
HK0336 Josef Šulc, Ohnišťany 5 10
HK0063 Daniela Truhlařová, Hradec Kr. 5 10
HK0151 Josef Urban st., Předměřice 5 10
HK0218 Dagmar Zimová, Lodín 5 10
HK0192 Roman Žák, Hradec Kr. 5 10
HK0246 Jaroslav Bělina, Prasek 2 10
HK0350 Jiří Bílek ml., Libčany 2 10
HK0352 Hana Bílková ml., Libčany 2 10

I. B TŘÍDA (221. – 255. místo)
HK0356 Josef Černý, Jílovice 2 10
HK0374 Dagmar Dvořáková, Hradec Kr. 2 10
HK0340 Josef Ficenec, Dobruška 2 10
HK0245 Filip Firbacher, Chlumec n. C. 2 10
HK0240 Vratislav Havelka, Hradec Kr. 2 10
HK0188 Kateřina Hofmanová, Černilov 2 10
HK0339 Lenka Hofmanová, Dobruška 2 10
HK0142 David Hubený, Převýšov 2 10
HK0080 Marie Konečná, Hradec Kr. 2 10
HK0022 Michal Kozák, Hradec Kr. 2 10
HK0109 Lukáš Kvasnička, Kunčice 2 10
HK0261 Petr Mašek, Hradec Kr. 2 10
HK0206 Renata Munzarová, Sloupno 2 10
HK0147 Marcela Nováková, Hradec Kr. 2 10
HK0183 Michal Pavelka, N. Bydžov 2 10
HK0202 Olina Pozlerová, Podoliby 2 10
HK0295 Vojtěch Přibyl, Třebechovice 2 10
HK0191 Zdeněk Purma, Křičov 2 10
HK0140 Luboš Radoň, Blešno 2 10
HK0306 Jaroslav Šimůnek, Předměřice 2 10
HK0062 Oldřich Turek, Hradec Kr. 2 10
HK0081 Michal Tvrdek, Hradec Kr. 2 10
HK0253 Pavel Vízek, N. Bydžov 2 10
HK0223 Josef Vojtěch, Písek 2 10
HK0220 Marek Voženílek, Lhota p. L. 2 10
HK0200 Jana Zimová, Prasek 2 10
HK0193 Kamila Žáková, Hradec Kr. 2 10
HK0358 Jiří Banetka, Hradec Kr. -1 10
HK0024 Jaroslav Ehl, Hradec Kr. -1 10
HK0367 Josef Karásek, Petrovice -1 10
HK0292 Serafín Motyka, Kunčice -1 10
HK0116 Petr Novotný, Chlumec n. C. -1 10
HK0277 Vladimír Syrůček, Hradec Kr. -1 10
HK0153 Milan Štěrba II., Chlumec n. C. -1 10
HK0395 Marek Horáček, Hradec Kr. 8 8

OKRESNÍ PŘEBOR (256. – 295. místo)
HK0403 Daniel Machač, Hradec Kr. 8 8
HK0413 Roman Škaloud, Hradec Králové 8 8
HK0382 Emil Šmíd, Hradec Kr. 8 8
HK0210 Petra Geletičová, St. Skřeneř 0 8
HK0019 Václav Matějů, Třebechovice 0 8
HK0070 Michal Portych, Hradec Kr. 0 8
HK0026 Lenka Tomášová, Hradec Kr. 0 8
HK0319 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 11 7
HK0075 Jakub Dus, Sendražice 8 7
HK0176 Josef Renčín, Hradec Kr. 8 7
HK0224 Viktor Vojtěch, Písek 8 7
HK0077 Miloslav Bednařík, Hradec Kr. 5 7
HK0316 Jan Bílek, Praskačka 5 7
HK0045 Josef Hubáček, Hradec Kr. 5 7
HK0368 Luboš Chlad, Kosičky 5 7
HK0085 Petr Kuchař, Hradec Kr. 5 7
HK0056 Jaroslav Pavel, Malš. Lhota 5 7
HK0362 Martin Petružálek, Jaroměř 5 7
HK0150 Anna Špryňarová, Hradec Kr. 5 7
HK0017 Jiří Tušic, Stěžery 5 7
HK0086 Nikola Tvrdková, Hradec Kr. 5 7
HK0288 Pavel Urban, Chlumec n. C. 5 7
HK0221 Petr Voženílek st., Lhota p. L. 5 7
HK0072 Jaroslav Brzák, Hradec Kr. 2 7
HK0212 Zdeněk Bříza, Chlumec n. C. 2 7
HK0326 Michaela Bydžovská, Ohnišťany 2 7
HK0333 Marek Douda, Ohnišťany 2 7
HK0190 Ladislav Hofman, Černilov 2 7
HK0134 Roman Hýsek, Hradec Kr. 2 7
HK0156 Ladislav Konrád, Předměřice 2 7
HK0055 Josef Kopecký, Lhota p. L. 2 7
HK0315 Radka Macková, Kolín 2 7
HK0293 Jan Motyka, Kunčice 2 7
HK0125 Pavel Pilař, Převýšov 2 7
HK0237 Tomáš Přibyl, Borohrádek 2 7
HK0233 Kateřina Přibylová, Hradec Kr. 2 7
HK0168 Daniel Renčín, Hradec Kr. 2 7
HK0111 Jiří Spěšný, Roudnice 2 7
HK0266 Zbyněk Škopíny, Č. Skalice 2 7
HK0329 Miroslav Šoltys, Ohnišťany 2 7

III. TŘÍDA (296. – 335. místo)
HK0051 František Zolman, Lhota p. L. 2 7
HK0025 Martin Tomáš, Hradec Kr. 0 7
HK0175 Marie Čapková, Podoliby -1 7
HK0201 Štefan Kotek, Prasek -1 7
HK0114 Ladislav Mahr, Převýšov -1 7
HK0345 Jaroslav Machač, Chlumec n. C. -1 7
HK0236 Jana Machková, Borohrádek -1 7
HK0189 Pavel Purma, Sloupno -1 7
HK0208 Jana Purmová, Sloupno -1 7
HK0281 Alena Sejtková, Hradec Kr. -1 7
HK0325 Pavel Syřiště, Ohnišťany -1 7
HK0027 Milan Vacek, Hradec Kr. -1 7
HK0181 Radek Zima ml., Prasek -1 7
HK0001 Roman Zloch, Hradec Kr. -1 7
HK0314 Jiří Macek, Třebechovice -4 7
HK0385 Tomáš Brixí, Hradec Kr. 5 5
HK0396 Monika Čapková, Podoliby 5 5
HK0390 Pavel Čihák, Hradec Kr. 5 5
HK0399 Miroslav Kořínek, St. Bydžov 5 5
HK0401 Lenka Macáková, Králíky 5 5
HK0387 Marta Němečková, Hradec Kr. 5 5
HK0397 Martin Pařízek, St. Bydžov 5 5
HK0398 Erik Pařízek, St. Bydžov 5 5
HK0117 Vladimír Hradecký, N. Bydžov 0 5
HK0011 Jiří Janík, Hradec Kr. 0 5
HK0311 Roman Novák, Mžany 0 5
HK0036 Vlastimil Suchomel, Hradec Kr. 0 5
HK0033 Václav Tarantík, Smiřice 0 5
HK0048 Emil Šrámek, Lhota p. L. 8 4
HK0211 Vlastimil Gabriel, Vinary 5 4
HK0330 Svatoslav Kleňhar, Ohnišťany 5 4
HK0249 Pavlík Novotný, Nepolisy 5 4
HK0112 Iva Spěšná, Roudnice 5 4
HK0155 Milan Štěrba, Chlumec n. C. 5 4
HK0287 Petr Urban, Chlumec n. C. 5 4
HK0321 Václav Vrba, Ohnišťany 5 4
HK0255 Josef Dúcký, Králíky 2 4
HK0338 Petr Ficenec, Dobruška 2 4
HK0323 Jiří Gernat, Ohnišťany 2 4
HK0157 Pavel Konrád, Smiřice 2 4

IV. TŘÍDA (336. – 375. místo)
HK0057 Jan Koun, Sv. Dvory 2 4
HK0020 Miloslav Kozák, Hradec Kr. 2 4
HK0328 Milan Novotný, Ohnišťany 2 4
HK0248 Pavel Novotný, Nepolisy 2 4
HK0123 Václav Pilař, Převýšov 2 4
HK0047 Petr Skřivan st., Lhota p. L. 2 4
HK0318 Ladislav Šoltys ml., Smid. Lhota 2 4
HK0016 Václav Vyleťal, Kratonohy 2 4
HK0145 Libor Beran, Albrechtice n. O. -1 4
HK0294 Dana Dostálová, Pohřebačka -1 4
HK0254 Michal Dúcký, Kobylice -1 4
HK0067 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Kr. -1 4
HK0139 Josef Hubený, Převýšov -1 4
HK0242 Bohumil Novotný, Nepolisy -1 4
HK0127 Václav Pilař, Lovčice -1 4
HK0324 Jiří Syřiště, Ohnišťany -1 4
HK0239 Lenka Taichmanová, Prasek -1 4
HK0046 Otto Vodák, Hradec Kr. -1 4
HK0097 Michal Dušek, Hradec Kr. -4 4
HK0408 Nikola Andrysíková, Převýšov 2 2
HK0381 Patrik Boldiš, Hradec Kr. 2 2
HK0386 Michaela Fléglová, Ohnišťany 2 2
HK0394 Josef Horáček, Hradec Kr. 2 2
HK0410 Radka Kvasničková, Hradec Králové 2 2
HK0384 Hynek Strnad, Dohalice 2 2
HK0018 Martin Hloucal, Smidary 0 2
HK0317 Karel Miškář, Dohalice 0 2
HK0265 Zuzana Bičišťová st., Hradec Kr. 5 1
HK0071 Oldřich Školník, Hradec Kr. 5 1
HK0377 Zdeněk Borovička, Hradec Kr. 2 1
HK0259 Karel Dušek, Prasek 2 1
HK0100 Věra Kuchařová, Hradec Kr. 2 1
HK0122 Pavel Pilař ml., Převýšov 2 1
HK0040 Radek Rychtera, Skřivany 2 1
HK0184 Růžena Skořepová, Hradec Kr. 2 1
HK0228 Katka Vondrušová, N. Bydžov 2 1
HK0186 Ondřej Hofman, Černilov -1 1
HK0272 Václav Klapka st., Hradec Kr. -1 1
HK0279 Josef Kundrt, Hradec Kr. -1 1
HK0038 Miloš Luňák, Chlumec n. C. -1 1

LIGA AMATÉRŮ (376. – 413. místo)
HK0234 Zuzana Pácaltová, Jeřice -1 1
HK0039 Jana Všetečková, Předměřice -1 1
HK0225 Jiří Zima ml., Sloupno -1 1
HK0124 Monika Žáková, Hradec Kr. -1 1
HK0357 Jakub Banetka, Hradec Kr. -4 1
HK0052 Ivan Černík, Hradec Kr. -4 1
HK0010 Tomáš Hanuš, N. Bydžov -4 1
HK0370 Renata Chladová, Kosičky -4 1
HK0267 Jan Havlík, Hradec Kr. 0 -1
HK0028 Jaroslav Jelínek, Lhota p. L. 0 -1
HK0332 Filip Matějka, Ohnišťany 0 -1
HK0034 Václav Tarantík ml., Smiřice 0 -1
HK0389 Petr Čihák, Hradec Kr. -1 -1
HK0383 Ludmila Doušová, Skochovice -1 -1
HK0405 Jan Hanuš ml., Hradec Kr. -1 -1
HK0402 Blanka Hladíková, Lužec n. C. -1 -1
HK0409 Zuzana Hubená, Převýšov -1 -1
HK0400 Míla Kořínek, N. Bydžov -1 -1
HK0391 Martina Kundrtová, Hradec Kr. -1 -1
HK0404 Roman Machač, Hradec Kr. -1 -1
HK0392 Michal Weniger, Hradec Kr. -1 -1
HK0360 František Hnik ml., Lužany 5 -2
HK0353 Hana Bílková st., Libčany -1 -2
HK0137 Vladimír Dozenský, Převýšov -1 -2
HK0103 Blanka Podlipná, Hradec Kr. -1 -2
HK0101 Ota Podlipný, Hradec Kr. -1 -2
HK0290 Jana Škopová, Hradec Kr. -1 -2
HK0194 Kamil Žák, Hradec Kr. -1 -2
HK0348 Marie Buřičová, Chlumec n. C. -4 -2
HK0334 Petr Novotný, Ohnišťany -1 -3
HK0031 Blanka Tarantíková, Smiřice 0 -4
HK0096 Petr Želiezko, Hradec Kr. 0 -4
HK0406 Anna-Marie Hanušová, Hradec Kr. -4 -4
HK0407 Johana Hanušová, Hradec Kr. -4 -4
HK0331 Filip Gernat, Ohnišťany -4 -5
HK0167 Dominik Lochman, N. Bydžov -4 -11
HK0213 Lukáš Koudelka, N. Bydžov -7 -11
HK0273 Vladimír Klapka, Hradec Kr. -10 -11