Po sedmém kole Fortuna ligy čtenářů Deníku registrujeme 434 hráčů (339 mužů a 95 žen). Vítězem uplynulého dějství tipovací soutěže se stal Luboš Chlad z Kosiček (startovní číslo HK0368), jenž získal jedenáct bodů. Vyhrává poukázku od Fortuny v hodnotě 100 korun a pamětní tričko. Prosíme vítěze tohoto kola Luboše Chlada, aby kontaktoval naši redakci na telefonním čísle 495 800 898. (re)

Výsledky tipovaných zápasů 7. kola

1. FC Hradec Králové – AC Sparta Praha B (1:0) 1
2. Sokol Živanice – RMSK Cidlina Nový Bydžov (1:2) 2
3. SK Převýšov – TJ Dvůr Králové nad Labem (1:3) 2
4. FC Velim – FC Hradec Králové B (2:1) 1
5. RMSK Cidlina Nový Bydžov B – SK Týniště n. O. (6:1) 1
6. TJ Sokol Lhota p. L. – TJ Velešov Doudleby n. O. (1:3) 2
7. SK Babí – TJ Slavoj Předměřice nad Labem (0:1) 2
8. TJ Spartak MSV Kobylice – TJ Velichovky (1:1) 0
9. TJ Sokol Malšova Lhota – SK Starý Bydžov (1:3) 2
10. SK Neděliště – TJ Sokol Sendražice (0:4) 2

Supertrefa: V deseti tipovaných zápasech padlo celkem 33 branek.


PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ PO 7. KOLE

EXTRALIGA (1. – 11. místo)
HK0126 Jiří Chabada, Hradec Kr. 5 54
HK0128 Andrea Chabadová, Hradec Kr. 8 51
HK0364 Miloš Uher, Hořice 5 51
HK0373 Miroslav Říha, Hradec Kr. 2 51
HK0081 Michal Tvrdek, Hradec Kr. 8 48
HK0089 Zdena Havránková, Hradec Kr. 5 48
HK0003 Jaroslav Mžourek, Meziměstí -1 48
HK0037 Josef Stránský, Libčany -1 48
HK0130 Tomáš Chabada, Hradec Kr. 8 45
HK0056 Jaroslav Pavel, Malš. Lhota 8 45
HK0005 Pavel Sazka, N. Bydžov 8 45

I. LIGA (12. – 45. místo)
HK0044 Josef Dvořák, Třebechovice 5 45
HK0013 Miroslav Špaček, Lochenice 5 45
HK0012 Patrik Špaček, Lochenice 5 45
HK0115 Petr Černý, Jaroměř -1 45
HK0091 Ladislav Havránek, Hradec Kr. -1 45
HK0120 Zdeněk Kostka, Hradec Kr. -1 45
HK0258 Filip Tichý, Dohalice -1 45
HK0257 Luboš Tichý, Dohalice -1 45
HK0207 Eliška Bradnová, N. Bydžov 5 42
HK0271 Radko Petřík, Hradec Kr. 2 42
HK0106 Václav Polívka, Hradec Kr. 2 42
HK0078 Michal Pražák, Kunčice 2 42
HK0148 Jaroslav Špryňar, Hradec Kr. 2 42
HK0260 Josef Doubek, Hradec Kr. -4 42
HK0121 Ladislav Firbacher, Chlumec n. C. -4 42
HK0270 Jiří Samek, Hradec Kr. -4 42
HK0269 Jaroslav Březka, Hradec Kr. 8 39
HK0178 Milan Čapek ml., Podoliby 5 39
HK0084 David Havránek, Hradec Kr. 5 39
HK0132 Martin Hopko, Sendražice 5 39
HK0375 Josef Podrazil, Puchlovice 5 39
HK0240 Vratislav Havelka, Hradec Kr. 2 39
HK0166 Josef Kralovič, Olešnice 2 39
HK0300 Tomáš Kulhánek, Hradec Kr. 2 39
HK0109 Lukáš Kvasnička, Kunčice 2 39
HK0215 Pavlína Šoltysová, N. Bydžov 2 39
HK0058 Jaroslav Glovacký, Stěžírky -4 39
HK0226 Jiří Zima st., Sloupno -4 39
HK0411 Zdeněk Jeřábek, Hradec Králové 2 37
HK0036 Vlastimil Suchomel, Hradec Kr. 2 37
HK0070 Michal Portych, Hradec Kr. -1 37
HK0064 Leoš Truhlař, Hradec Kr. 8 36
HK0217 Žaneta Zimová, Lodín 8 36
HK0082 Markéta Pražáková, Hradec Kr. 2 36

II. LIGA (45. – 80. místo)
HK0007 Petra Sychrová, Hořice 2 36
HK0073 Zdeňka Dusová, Sendražice -1 36
HK0107 Jitka Kvasničková, Puchlovice -1 36
HK0102 Jiří Polívka, Hradec Kr. -1 36
HK0050 Petr Skřivan ml., Lhota p. L. -1 36
HK0344 Zdena Lajtochová, Chlumec n. C. -4 36
HK0061 Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Kr. -4 36
HK0205 Jaroslav Novotný, Podoliby 8 34
HK0369 Michal Chlad, Kosičky 11 33
HK0060 Ján Glovacký, Hradec Kr. 5 33
HK0157 Pavel Konrád, Smiřice 5 33
HK0379 Aleš Kupka, Čánka 5 33
HK0355 Jan Labík, Písek 5 33
HK0122 Pavel Pilař ml., Převýšov 5 33
HK0059 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Kr. 5 33
HK0179 Jiřina Svatoňová, Prasek 5 33
HK0153 Milan Štěrba II., Chlumec n. C. 5 33
HK0149 Stanislav Urban, Předměřice 5 33
HK0204 Zdeněk Munzar, Podoliby 2 33
HK0047 Petr Skřivan st., Lhota p. L. 2 33
HK0150 Anna Špryňarová, Hradec Kr. 2 33
HK0321 Václav Vrba, Ohnišťany 2 33
HK0098 Ivan Dušek, Hradec Kr. -1 33
HK0131 Petr Pilař ml., Převýšov -1 33
HK0163 Václav Podzimek, Hradec Kr. -1 33
HK0154 Stanislav Urban st., Předměřice -1 33
HK0288 Pavel Urban, Chlumec n. C. -4 33
HK0372 Ladislav Šanda ml., Chudeřice -7 33
HK0393 Jiří Hroneš, Nepasice 5 31
HK0327 Aleš Novotný, Ohnišťany 5 31
HK0289 Petr Škop, Hr. Králové 0 31
HK0199 Radek Zima, Prasek 0 31
HK0413 Roman Škaloud, Hradec Králové -4 31
HK0304 Otto Žítek, Plotiště -4 31
HK0303 Jaroslava Žítková, Plotiště -4 31

ČFL (81. – 115. místo)
HK0168 Daniel Renčín, Hradec Kr. 8 30
HK0041 Petr Všetečka, Předměřice 5 30
HK0197 Karel Zima, Prasek 5 30
HK0246 Jaroslav Bělina, Prasek 2 30
HK0227 Jiří Dvořák, Skřivany 2 30
HK0042 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 2 30
HK0261 Petr Mašek, Hradec Kr. 2 30
HK0140 Luboš Radoň, Blešno 2 30
HK0087 Libor Semirád, Hradec Kr. 2 30
HK0086 Nikola Tvrdková, Hradec Kr. 2 30
HK0398 Erik Pařízek, St. Bydžov 0 30
HK0162 Pavel Bažant, Hradec Kr. -1 30
HK0092 Jiří Haleš, Hradec Kr. -1 30
HK0222 Josef Haltuf, Zadražany -1 30
HK0009 Radek Hanuš, N. Bydžov -1 30
HK0378 Jan Hejzlar, Třebechovice -1 30
HK0367 Josef Karásek, Petrovice -1 30
HK0312 Josef Novák, Mžany -1 30
HK0143 Jan Radoň, Blešno -1 30
HK0363 Jakub Uher, Hořice -1 30
HK0074 Ondřej Dus, Sendražice -4 30
HK0165 Vlastimil Frýdek, Hradec Kr. -4 30
HK0066 Jan Hanuš, Hradec Kr. -4 30
HK0169 Antonín Kloz, Skřivany -4 30
HK0105 Květoslav Kvasnička, Kunčice -4 30
HK0035 Jaroslav Rychetský, Černilov -4 30
HK0001 Roman Zloch, Hradec Kr. -7 30
HK0305 Vladimír Racek, Hradec Kr. 5 29
HK0417 Alžběta Beránková, Hradec Kr. -1 29
HK0350 Jiří Bílek ml., Libčany 8 28
HK0045 Josef Hubáček, Hradec Kr. 0 28
HK0245 Filip Firbacher, Chlumec n. C. -1 28
HK0390 Pavel Čihák, Hradec Kr. -4 28
HK0117 Vladimír Hradecký, N. Bydžov -4 28
HK0368 Luboš Chlad, Kosičky 11 27

DIVIZE (116. – 150. místo)
HK0185 Amálie Geletičová, St. Skřeneř 8 27
HK0254 Michal Dúcký, Kobylice 5 27
HK0196 Zlata Joštová, Zdechovice 5 27
HK0230 Václav Vondruš, N. Bydžov 5 27
HK0209 Jakub Geletič, St. Skřeneř 2 27
HK0065 Marie Hanušová, Hradec Kr. 2 27
HK0336 Josef Šulc, Ohnišťany 2 27
HK0361 Milan Vilímský, Nechanice 2 27
HK0147 Marcela Nováková, Hradec Kr. 0 27
HK0052 Ivan Černík, Hradec Kr. -1 27
HK0068 Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr. -1 27
HK0136 Josef Kalivoda, Praskačka -1 27
HK0133 Zdeněk Kříž, Převýšov -1 27
HK0085 Petr Kuchař, Hradec Kr. -1 27
HK0346 Ladislav Myška, Nepolisy -1 27
HK0123 Václav Pilař, Převýšov -1 27
HK0233 Kateřina Přibylová, Hradec Kr. -1 27
HK0280 Zdeněk Sejtko, Hradec Kr. -1 27
HK0049 Zdeněk Zvolánek, Hradec Kr. -1 27
HK0002 Jan Hojný, Hradec Kr. -4 27
HK0144 Pavel Hubený, Převýšov -4 27
HK0021 Miloslava Kozáková, Hradec Kr. -4 27
HK0324 Jiří Syřiště, Ohnišťany -4 27
HK0408 Nikola Andrysíková, Převýšov 5 25
HK0210 Petra Geletičová, St. Skřeneř 5 25
HK0412 Hana Škaloudová, Hradec Králové 5 25
HK0382 Emil Šmíd, Hradec Kr. 2 25
HK0358 Jiří Banetka, Hradec Kr. 0 25
HK0040 Radek Rychtera, Skřivany 0 25
HK0243 Soňa Firbacherová, Chlumec n. C. -4 25
HK0159 Bohumil Rulf, Malš. Lhota -7 25
HK0255 Josef Dúcký, Králíky 8 24
HK0371 Radek Chlad, Kosičky 8 24
HK0201 Štefan Kotek, Prasek 8 24
HK0170 Martin Lochman, N. Bydžov 8 24

KRAJSKÝ PŘEBOR (151. – 185. místo)
HK0203 Josef Pozler, Podoliby 8 24
HK0189 Pavel Purma, Sloupno 8 24
HK0232 Milan Čapek, Podoliby 5 24
HK0097 Michal Dušek, Hradec Kr. 5 24
HK0206 Renata Munzarová, Sloupno 5 24
HK0173 Zbyněk Pánek, N. Bydžov 5 24
HK0195 Marie Plodrová, Zdechovice 5 24
HK0268 Ivan Březka, Hradec Kr. 2 24
HK0216 Eduard Důbrava, Petrovice 2 24
HK0354 Tomáš Labík, Písek 2 24
HK0099 Ladislav Pokorný, Hradec Kr. 2 24
HK0337 Bohuslava Šoltysová, Ohnišťany 2 24
HK0152 Josef Urban ml., Předměřice 2 24
HK0151 Josef Urban st., Předměřice 2 24
HK0024 Jaroslav Ehl, Hradec Kr. 0 24
HK0397 Martin Pařízek, St. Bydžov 0 24
HK0347 Miroslav Buřič, Chlumec n. C. -1 24
HK0348 Marie Buřičová, Chlumec n. C. -1 24
HK0211 Vlastimil Gabriel, Vinary -1 24
HK0139 Josef Hubený, Převýšov -1 24
HK0088 Václav Kuchař, Hradec Kr. -1 24
HK0313 Jaroslava Macková, Třebechovice -1 24
HK0119 Petr Matějka, Stěžery -1 24
HK0247 Marie Novotná, Nepolisy -1 24
HK0362 Martin Petružálek, Jaroměř -1 24
HK0171 Jana Renčínová, Hradec Kr. -1 24
HK0380 Petr Štorek, Třebechovice -1 24
HK0161 Josef Taichman, Prasek -1 24
HK0359 František Hnik st., Lužany -4 24
HK0076 Bohuslav Konečný, Hradec Kr. -4 24
HK0180 Iveta Renčínová, Hradec Kr. -4 24
HK0043 Martin Stloukal, Hradec Kr. -4 24
HK0322 Pavel Šoltys, Ohnišťany -4 24
HK0027 Milan Vacek, Hradec Kr. -4 24
HK0366 Jiří Vrba, Hradec Kr. -4 24

I. A TŘÍDA (186. – 220. místo)
HK0339 Lenka Hofmanová, Dobruška -7 24
HK0177 Martin Renčín, Hradec Kr. -7 24
HK0292 Serafín Motyka, Kunčice -1 22
HK0032 Jan Vítek, Hradec Kr. -1 22
HK0296 Michal Přibyl, Třebechovice -4 22
HK0033 Václav Tarantík, Smiřice -4 22
HK0250 Stanislav Vízek, N. Bydžov 8 21
HK0160 Eva Hrdličková, Chlum 5 21
HK0365 Jan Kulda, Hradec Kr. 5 21
HK0301 Jan Kulhánek, Hradec Kr. 5 21
HK0183 Michal Pavelka, N. Bydžov 5 21
HK0284 Radek Sejtko, Hradec Kr. 5 21
HK0181 Radek Zima ml., Prasek 5 21
HK0198 Naďa Zimová, Prasek 5 21
HK0029 Pavel Cvejn, Hradec Kr. 2 21
HK0256 Josef Dúcký ml., Králíky 2 21
HK0094 Lukáš Erbs, Hradec Kr. 2 21
HK0158 Jan Hrdlička, Hradec Kr. 2 21
HK0187 Zdeněk Purma, Smidary 2 21
HK0231 Antonie Štefanová, Prasek 2 21
HK0399 Miroslav Kořínek, St. Bydžov 0 21
HK0146 Martin Navrátil, Všestary 0 21
HK0129 Vladislava Andrysíková, Převýšov -1 21
HK0093 Jaroslav Erbs, Hradec Kr. -1 21
HK0134 Roman Hýsek, Hradec Kr. -1 21
HK0314 Jiří Macek, Třebechovice -1 21
HK0315 Radka Macková, Kolín -1 21
HK0083 František Mádlo, Lhota p. L. -1 21
HK0345 Jaroslav Machač, Chlumec n. C. -1 21
HK0329 Miroslav Šoltys, Ohnišťany -1 21
HK0063 Daniela Truhlařová, Hradec Kr. -1 21
HK0135 Tomáš Votava, Převýšov -1 21
HK0218 Dagmar Zimová, Lodín -1 21
HK0069 Monika Hádková, Hradec Kr. -4 21
HK0274 Václav Klapka, Hradec Kr. -4 21

I. B TŘÍDA (221. – 255. místo)
HK0285 Jan Kohlert, Hradec Kr. -4 21
HK0095 Tomáš Nosek, Hradec Kr. -4 21
HK0229 Nikola Vondrušová, N. Bydžov -4 21
HK0110 Václav Zachař, Hradec Kr. -4 21
HK0340 Josef Ficenec, Dobruška -7 21
HK0014 Marie Havrdová, Hradec Kr. -7 21
HK0286 Tomáš Ježek, Převýšov -7 21
HK0193 Kamila Žáková, Hradec Kr. -7 21
HK0400 Míla Kořínek, N. Bydžov 8 20
HK0317 Karel Miškář, Dohalice -4 20
HK0145 Libor Beran, Albrechtice n. O. 2 19
HK0293 Jan Motyka, Kunčice 2 19
HK0053 Michal Novák, Hvozdnice 0 19
HK0295 Vojtěch Přibyl, Třebechovice -1 19
HK0297 Jan Štembera, Hradec Kr. -1 19
HK0244 Martin Firbacher, Chlumec n. C. -4 19
HK0224 Viktor Vojtěch, Písek 8 18
HK0225 Jiří Zima ml., Sloupno 8 18
HK0208 Jana Purmová, Sloupno 5 18
HK0039 Jana Všetečková, Předměřice 5 18
HK0200 Jana Zimová, Prasek 5 18
HK0090 Ondřej Erbs, Hradec Kr. 2 18
HK0118 Jaroslav Hlaváč, Chlumec n. C. 2 18
HK0370 Renata Chladová, Kosičky 2 18
HK0302 Jaroslav Novotný, Hradec Kr. 2 18
HK0138 Richard Schejbal, Hradec Kr. 2 18
HK0277 Vladimír Syrůček, Hradec Kr. 2 18
HK0276 Petr Bakeš, Hradec Kr. 0 18
HK0326 Michaela Bydžovská, Ohnišťany -1 18
HK0137 Vladimír Dozenský, Převýšov -1 18
HK0067 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Kr. -1 18
HK0164 Ludmila Kaločová, Olešnice -1 18
HK0156 Ladislav Konrád, Předměřice -1 18
HK0057 Jan Koun, Sv. Dvory -1 18
HK0275 Miroslav Moc, Rozběřice -1 18

OKRESNÍ PŘEBOR (256. – 300. místo)
HK0248 Pavel Novotný, Nepolisy -1 18
HK0104 Jan Podlipný, Hradec Kr. -1 18
HK0306 Jaroslav Šimůnek, Předměřice -1 18
HK0006 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby -1 18
HK0251 Libuše Vízková, N. Bydžov -1 18
HK0263 Jan Bičiště, Hradec Kr. -4 18
HK0174 Pavlína Mikundová, Hradec Kr. -4 18
HK0127 Václav Pilař, Lovčice -4 18
HK0278 Lubomír Rak, Hradec Kr. -4 18
HK0376 Luboš Houfek, Hradec Kr. -7 18
HK0020 Miloslav Kozák, Hradec Kr. -7 18
HK0401 Lenka Macáková, Králíky 8 17
HK0385 Tomáš Brixí, Hradec Kr. 5 17
HK0418 Petr Koza, Hradec Kr. 5 17
HK0419 Jana Kozová, Hradec Kr. 5 17
HK0311 Roman Novák, Mžany 0 17
HK0015 Miroslav Havrda, Hradec Kr. -7 17
HK0406 Anna-Marie Hanušová, Hradec Kr. 8 16
HK0386 Michaela Fléglová, Ohnišťany 5 16
HK0403 Daniel Machač, Hradec Kr. 5 16
HK0396 Monika Čapková, Podoliby 2 16
HK0342 Aleš Doležal, Chlumec n. C. 2 16
HK0299 Jitka Štemberová, Hradec Kr. 2 16
HK0010 Tomáš Hanuš, N. Bydžov 0 16
HK0046 Otto Vodák, Hradec Kr. 0 16
HK0410 Radka Kvasničková, Hradec Králové -1 16
HK0291 Šimon Přibyl, Třebechovice -1 16
HK0142 David Hubený, Převýšov -4 16
HK0011 Jiří Janík, Hradec Kr. -4 16
HK0175 Marie Čapková, Podoliby 5 15
HK0202 Olina Pozlerová, Podoliby 5 15
HK0330 Svatoslav Kleňhar, Ohnišťany 2 15
HK0242 Bohumil Novotný, Nepolisy 2 15
HK0191 Zdeněk Purma, Křičov 2 15
HK0176 Josef Renčín, Hradec Kr. 2 15
HK0266 Zbyněk Škopíny, Č. Skalice 2 15
HK0182 Matěj Zima, Prasek 2 15
HK0351 Jiří Bílek, Libčany -1 15
HK0352 Hana Bílková ml., Libčany -1 15
HK0212 Zdeněk Bříza, Chlumec n. C. -1 15
HK0320 Marcel Hlavatý, Ohnišťany -1 15
HK0172 Alena Lochmanová, N. Bydžov -1 15
HK0282 Pavlína Sejtková, Hradec Kr. -1 15
HK0008 Josef Valenta, N. Bydžov -1 15
HK0219 Petr Voženílek ml., Lhota p. L. -1 15

III. TŘÍDA (301. – 345. místo)
HK0264 Zuzana Bičišťová ml., Hradec Kr. -4 15
HK0307 Vratislav Dušek, Sendražice -4 15
HK0309 Václava Dušková, Hradec Kr. -4 15
HK0360 František Hnik ml., Lužany -4 15
HK0188 Kateřina Hofmanová, Černilov -4 15
HK0141 Vladislav Hubený, Převýšov -4 15
HK0100 Věra Kuchařová, Hradec Kr. -4 15
HK0125 Pavel Pilař, Převýšov -4 15
HK0310 Jakub Šimůnek, Předměřice -4 15
HK0308 Barbora Šimůnková, Předměřice -4 15
HK0155 Milan Štěrba, Chlumec n. C. -4 15
HK0252 Michaela Vízková, N. Bydžov -4 15
HK0016 Václav Vyleťal, Kratonohy -4 15
HK0051 František Zolman, Lhota p. L. -4 15
HK0338 Petr Ficenec, Dobruška -7 15
HK0402 Blanka Hladíková, Lužec n. C. 5 14
HK0062 Oldřich Turek, Hradec Kr. 2 14
HK0423 Petr Veselý, Chlumec n. C. 0 14
HK0409 Zuzana Hubená, Převýšov -1 14
HK0381 Patrik Boldiš, Hradec Kr. 5 13
HK0395 Marek Horáček, Hradec Kr. 5 13
HK0415 Ondřej Pařízek, St. Bydžov 0 13
HK0394 Josef Horáček, Hradec Kr. -4 13
HK0055 Josef Kopecký, Lhota p. L. -4 13
HK0332 Filip Matějka, Ohnišťany -4 13
HK0034 Václav Tarantík ml., Smiřice -7 13
HK0349 Petra Doležalová, Chlumec n. C. 2 12
HK0048 Emil Šrámek, Lhota p. L. 2 12
HK0221 Petr Voženílek st., Lhota p. L. 2 12
HK0272 Václav Klapka st., Hradec Kr. -1 12
HK0249 Pavlík Novotný, Nepolisy -1 12
HK0017 Jiří Tušic, Stěžery -1 12
HK0190 Ladislav Hofman, Černilov -4 12
HK0080 Marie Konečná, Hradec Kr. -4 12
HK0022 Michal Kozák, Hradec Kr. -4 12
HK0038 Miloš Luňák, Chlumec n. C. -4 12
HK0079 Michal Novotný, Hradec Kr. -4 12
HK0004 Václav Pilnáček, Jaroměř -4 12
HK0287 Petr Urban, Chlumec n. C. -4 12
HK0253 Pavel Vízek, N. Bydžov -4 12
HK0333 Marek Douda, Ohnišťany -7 12
HK0238 Karel Přibyl, Hradec Kr. -7 12
HK0054 Jiří Bureš, Hradec Kr. -10 12
HK0407 Johana Hanušová, Hradec Kr. 0 11
HK0113 Ladislav Koudelka, Roudnice 0 11

IV. TŘÍDA (346. – 390. místo)
HK0111 Jiří Spěšný, Roudnice 0 11
HK0416 Jiří Beránek, Hradec Kr. -1 11
HK0298 Roman Štembera, H. Jelení 2 10
HK0259 Karel Dušek, Prasek 5 9
HK0316 Jan Bílek, Praskačka 2 9
HK0414 Radek Dvořáček, Doudleby 2 9
HK0334 Petr Novotný, Ohnišťany 2 9
HK0192 Roman Žák, Hradec Kr. 2 9
HK0116 Petr Novotný, Chlumec n. C. -1 9
HK0101 Ota Podlipný, Hradec Kr. -1 9
HK0223 Josef Vojtěch, Písek -1 9
HK0265 Zuzana Bičišťová st., Hradec Kr. -4 9
HK0377 Zdeněk Borovička, Hradec Kr. -4 9
HK0341 Vojtěch Doležal, Chlumec n. C. -4 9
HK0186 Ondřej Hofman, Černilov -4 9
HK0077 Miloslav Bednařík, Hradec Kr. -7 9
HK0283 Tomáš Pešava, Třebechovice -7 9
HK0124 Monika Žáková, Hradec Kr. -7 9
HK0422 Josef Štayr, Prasek 0 8
HK0026 Lenka Tomášová, Hradec Kr. 0 8
HK0374 Dagmar Dvořáková, Hradec Kr. 2 7
HK0267 Jan Havlík, Hradec Kr. 2 7
HK0421 Miroslav Černý, Hradec Kr. 0 7
HK0025 Martin Tomáš, Hradec Kr. 0 7
HK0235 Lenka Přibylová, Hradec Kr. -1 7
HK0384 Hynek Strnad, Dohalice -1 7
HK0389 Petr Čihák, Hradec Kr. -4 7
HK0294 Dana Dostálová, Pohřebačka -4 7
HK0031 Blanka Tarantíková, Smiřice -4 7
HK0108 Václav Portych, Hradec Kr. -7 7
HK0237 Tomáš Přibyl, Borohrádek 2 6
HK0319 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 2 6
HK0318 Ladislav Šoltys ml., Smid. Lhota 2 6
HK0030 Jana Štípková, Lhota p. L. 2 6
HK0424 Josef Vaníček, Lužec n. C. 2 6
HK0213 Lukáš Koudelka, N. Bydžov -1 6
HK0236 Jana Machková, Borohrádek -1 6
HK0234 Zuzana Pácaltová, Jeřice -1 6
HK0184 Růžena Skořepová, Hradec Kr. -1 6
HK0343 Pavel Špás, Chlumec n. C. -1 6
HK0262 Jiří Bičiště, Hradec Kr. -4 6
HK0335 Miloslav Vlasatý, Hořice -4 6
HK0114 Ladislav Mahr, Převýšov -7 6
HK0214 Ladislav Šoltys, N. Bydžov -7 6
HK0023 Petr Valenta, Hradec Kr. -7 6

LIGA AMATÉRŮ (391. – 434. místo)
HK0434 Láďa Žďárský, Sloupno 5 5
HK0383 Ludmila Doušová, Skochovice 0 5
HK0428 Jiří Pípa, N. Bydžov 5 4
HK0357 Jakub Banetka, Hradec Kr. 0 4
HK0018 Martin Hloucal, Smidary -1 4
HK0404 Roman Machač, Hradec Kr. -4 4
HK0388 František Němeček, Hradec Kr. -4 4
HK0427 Pavel Žák, Hradec Kr. -4 4
HK0075 Jakub Dus, Sendražice -1 3
HK0228 Katka Vondrušová, N. Bydžov -1 3
HK0323 Jiří Gernat, Ohnišťany -4 3
HK0071 Oldřich Školník, Hradec Kr. -4 3
HK0281 Alena Sejtková, Hradec Kr. -7 3
HK0239 Lenka Taichmanová, Prasek -7 3
HK0433 Luděk Bradna, N. Bydžov 2 2
HK0019 Václav Matějů, Třebechovice -4 2
HK0429 Jan Krejčí, Podoliby 2 1
HK0431 Milan Lang, Skřivany 2 1
HK0391 Martina Kundrtová, Hradec Kr. -1 1
HK0356 Josef Černý, Jílovice -1 0
HK0331 Filip Gernat, Ohnišťany -1 0
HK0328 Milan Novotný, Ohnišťany -4 0
HK0028 Jaroslav Jelínek, Lhota p. L. 0 -1
HK0425 Silvie Mottlová, Hradec Kr. 0 -1
HK0432 Miloš Náhůnek, Ohnišťany -1 -1
HK0392 Michal Weniger, Hradec Kr. -4 -1
HK0290 Jana Škopová, Hradec Kr. 0 -2
HK0387 Marta Němečková, Hradec Kr. -1 -2
HK0096 Petr Želiezko, Hradec Kr. -4 -2
HK0353 Hana Bílková st., Libčany 2 -3
HK0241 Michal Přibyl, Borohrádek -7 -3
HK0325 Pavel Syřiště, Ohnišťany -7 -3
HK0420 Vítek Mottl, Hradec Kr. 0 -4
HK0112 Iva Spěšná, Roudnice 0 -4
HK0430 Jiří Hlavnička, Podoliby -1 -5
HK0405 Jan Hanuš ml., Hradec Kr. -4 -5
HK0220 Marek Voženílek, Lhota p. L. 2 -6
HK0072 Jaroslav Brzák, Hradec Kr. -4 -6
HK0279 Josef Kundrt, Hradec Kr. -4 -6
HK0426 Marie Cvejnová, Hradec Kr. -4 -8
HK0167 Dominik Lochman, N. Bydžov 5 -9
HK0103 Blanka Podlipná, Hradec Kr. -7 -12
HK0194 Kamil Žák, Hradec Kr. -7 -12
HK0273 Vladimír Klapka, Hradec Kr. 2 -15