TJ Slavoj Předměřice – FK Dobrovice 2:0 (1:0).

Hosté to na hřištích soupeřů umějí a potvrdit to mohli už v 16. min., dvojí zaváhání předměřické obrany ale nepotrestali. Slavoj odpověděl nebezpečnou technickou střelou s chutí hrajícího Kašajíka. Domácí celek postupně získával převahu, z níž pramenily nadějné situace. Havrdův rohový kop nejprve gólman Kraus se štěstím zalehl na brankové čáře, následně se neujala spolupráce Havrdy s Kašajíkem a ani Dujsíkův tečovaný pokus z trestného kopu. Blízko vedoucí branky byl ve 35. min. Valeš, který si naskočil na Havrdův trestňák, hlavičkoval však do tyče. Na brejky spoléhající Středočeši mohli trestat prakticky vzápětí – Niklfeld vyslal do uličky Miškovského, brankář Tošovský ale skvělým zákrokem uchránil svůj tým od pohromy.

Téměř obdobná situace se opakovala vzápětí na druhé straně, s tím rozdílem, že krásnou přihrávku Hakena přetavil Valeš umístěnou ranou ve veledůležitý vedoucí gól – 1:0.
Po přestávce už se hrálo výhradně podle předměřických not. Definitivní rozuzlení přišlo v 69. min., přetažený Valešův centr pohotově vrátil před branku Havrda a nabíhající Dvořáček neměl z malého vápna problém skórovat – 2:0.

V síti Dobrovic se mohly třepetat další góly. V 72. min. byl blízko napodobení Horváthovy dalekonosné trefy z ligového utkání Olomouc – Sparta špílmachr Havrda, brankář Kraus však osobní potupu zažehnal v poslední chvíli a míč vytáhl na roh. V 78. min. se parádním průnikem po pravé straně prezentoval obránce Zelený. Poté, co obešel dva protihráče naservíroval míč před branku, jenže Valeš ani nadvakrát zblízka Krause nepřekonal a záhy neuspěl ani Dvořáček.

Poslední velkou příležitost si deset minut před koncem vypracovala dvojice Hradecký – Dvořáček, stav sobotního utkání už ale ani jeden z nich změnit nedokázal.