SO 10.45: SK Semily (14. místo, 20 bodů) – RMSK Cidlina Nový Bydžov (13. místo, 33 bodů). V Bydžově ve středeční podvečer propukl gejzír radosti. Tým Cidliny se totiž dozvěděl, že je ve čtvrté nejvyšší soutěži s předstihem zachráněný a nemusí spoléhat na výsledek zápasu posledního kola.
Pomohl k tomu pražský Motorlet ze skupiny A, jenž zvítězil na trávníku vlašimské rezervy 5:4. Po tomto výsledku je již jasné, že Bydžov nemůže figurovat mezi desítkou českých týmů, kteří divizní soutěže opustí. Utkání v Semilrech si tak Bydžovští mohou užít.

SO 17.00: FK Kolín (5. místo, 45 bodů) – FC Hradec Králové B (4. místo, 45 bodů). Přímý souboj o čtvrtou příčku. Kolín může v případě vítězství navíc pomýšlet i na třetí pozici. To by však musel „votroky“ porazit a Velim by musela prohrát v Nové Pace. Vzhledem k tomu, že se utkají dva týmy ze špice tabulky, dá se očekávat kvalitní fotbal.

Hradecká juniorka nemůže vyzkoušet talentované dorostence z kádru letošních mistrů republiky. Ti totiž absolvují ve stejný den duel o Československý pohár v Mutěnicích. V týmu Kolína se bude naopak loučit známý královéhradecký trenér Bohuslav Pilný. Osladí mu „votroci“ rozlučku?