Ve čtvrtekse hradečtí fotbalisté utkají od 17 hodin na hřišti v Bělovsi s domácím Náchodem.

FC Hradec Králové – Bohemians 1905 2:1 (2:1). Branky: 32. a 44. Dvořák – 35. Adam. Rozhodčí: Štěpánek. ŽK: 0:1. Diváci: 250.
FC Hradec Králové: Lindr – Wozniak, Chleboun, Karal, Kasálek – Rezek (61. Poděbradský), Hochmeister (20. Janoušek), Dvořák (82. Voltr), Fisher (76. Pacák) – Černý (86. Špidlen), Pilař (79. Kotal).
Bohemians 1905: Sňozík – Růžička, Cseh (59. Dian), Pávek, Janek – Kotyza (71. Jindříšek), Adam, Šisler, Štohanzl – Zelenka (68. Bartek), Hartig (46. Ibragimov).

Po oťukávací půlhodince poprvé udeřili Hradečtí, když si na přímý kop z levé strany naskočil nikým nekrytý Dvořák a hlavou otevřel skóre. Z vedení se ale „domácí“ tým radoval pouhé tři minuty, než po trestném kopu Adama skončil lehce tečovaný míč za zády gólmana Lindra – 1:1. Těsně před přestávkou se Hradec dostal podruhé do vedení, o což se opět postaral nekompromisní hlavičkou Dvořák.

Po přestávce se prvoligoví klokani snažili vyrovnat, ale byli to „votroci“, kteří si vytvořili několik nadějných příležitostí (zejména agilní Pilař). Skóre se však neměnilo. (rp)