Převýšov – Hradec Králové B 5:1

Obě mužstva vstoupila do derby ofenzivně. Kopáč s Veselkou mířili mimo. V 8. min. Svoboda vysunul Knoblocha, jenž postupoval sám, ale Ottmar ho vychytal. Skóre se měnilo v 17. min., kdy se z trestného kopu trefil Malý – 0:1. O pět minut později si za hradeckou obranu naběhl Svoboda a vyrovnal.
V 50. min. po krásné kombinaci skóroval Svoboda – 2:1. O čtyři minuty později po rohu nastřelil Veselka hlavou tyč. Domácí opět udeřili v 65. min. kdy po přihrávce Hrušky byl před Ottmarem nekrytý Svoboda a docílil hattricku. Na druhé straně neuspěli Krolop a P. Novotný. V závěru dvakrát „votroky“ potrestal Hrabík.

Fakta – branky: 23., 50. a 65. Svoboda, 84. a 89. Hrabík – 17. Malý. Rozhodčí: Martínek (Jablonec nad Jizerou). ŽK: 1:1. Diváci: 300. Poločas: 1:1. SK Převýšov: Petr – B. Franc, Černý, Kouřil, Hruška – Semelka (67. Kraus), Voženílek, Breda, Knobloch (86. Motyčka) – P. Novák (57. Hrabík), Svoboda. FC Hradec Králové B: Ottmar – Vlček, J. Novák, Kábrt, Malý – Veselka, Krolop, Kopáč, Tichý (77. Doležal) – Hofman (83. M. Novotný), P. Novotný (73. Petřík).

Admira – N. Bydžov 2:1

Hostům vyšel první poločas. Ve 24. minutě je poslal do vedení přesně hlavičkující Bastin – 0:1. Druhý gól však Bydžovští již nepřidali.
A tak po změně stran udeřilo na druhé straně. Po dvojnásobně odraženém míči propálil hostující hradbu těl domácí Majer – 1:1. O tom, že tři body zůstanou v Praze rozhodl v závěru zkušený Kokoška, jenž Cejnarem vyražený balon vrátil přesně do sítě – 2:1.

Fakta – branky: 48. Majer, 81. Kokoška – 24. Bastin. Rozhodčí: Mudra (Přeštice). ŽK: 2:3. Diváci: 200. Poločas: 0:1. RMSK Cidlina Nový Bydžov: Cejnar – Pilař, Matějka, Žalman, Pavlásek – Šorm (46. Langr), Tlustý (84. Dudla), Vaníček, Tomeš (79. Valenta) – Bastin, Blažej.

 1. Ústí n. O. 7 6 1 0 17:6 19
2. Kolín 7 6 0 1 19:4 18
3. Převýšov 7 6 0 1 18:7 18
4. Dvůr Králové 7 4 3 0 21:5 15
5. Polepy 7 3 2 2 12:10 11
6. Jablonec B 7 3 1 3 14:13 10
7. Admira Praha 7 3 1 3 9:10 10
8. Nová Paka 7 2 3 2 10:7 9