FK Náchod-Deštné – FC Hradec Králové 2:2 (0:0). Branky: 85. Eimer, 87. Kotal – 50. Kalousek, 56. Karal. Náchod–Deštné – I. poločas: Kobos – Hudec, Kotal, Pohl, Gross – Eimer, O. Nejman, Jelínek, Srkal, Umlauf – Semerák. II. poločas: Kobos – Eimer, Pohl, Kotal, Gross – Umlauf (80. Tolda), Nejman, Jelínek, Srkal, Kudrna – Semerák (70. Malý). FC Hradec Králové – I. poločas: Podhajský – Přibyl, Zieris, Vít, Nesvadba – Sláma, Nemček, Fischer, Válek – Zinke, Kaufman. II. poločas: Lindr – Přibyl, Němeček, Mácha, Kalousek – Poděbradský, Karal, Groh, Pacák – Zinke, Dvořák.

Na první branku se v Bělovsi čekalo až do 50. min., kdy se parádně z dálky trefil hostující Kalousek. Když se pak o dalších šest minut později prosadil po rohu jeho spoluhráč Karal, nevypadalo to na nějaké drama. V závěrečných minutách však Hradečtí nechali domácí trestuhodně zakončovat po standardních situacích a Eimer s Kotalem vyrovnali na konečných a trochu překvapivých 2:2.

Zdeněk Zinke, asistent trenéra FK Náchod–Deštné: „Spokojeni musíme být s naší produktivitou. Celkově jsme podali solidní disciplinovaný výkon, i když musím uznat, že Hradec byl fotbalovější. Cenné je, že kluci nesklonili hlavy a věřili tomu, že mohou vyrovnat. Výsledek je pro hráče povzbuzením do další práce.“

Oldřich Machala, trenér FC Hradce Králové: „Zápas, ve kterém pět minut před koncem vedeme 2:0, musíme vyhrát. Inkasovali jsme tradičně po našich dvou hrubých chybách.“