VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbal: V ČFL znovu trio Východočechů

Východní Čechy - Za měsíc už to opět vypukne, fotbalové soutěže od ČFL po krajskou úroveň zahájí nový ročník.

12.7.2018
SDÍLEJ:

Česká fotbalová liga: TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - SK Převýšov.Foto: Michal Horák

Po losovacích aktivech je jasné, koho potkají východočeští zástupci a jaké bude naplnění soutěží na krajské scéně. Tady je přehled:

ČFL: 1. FK Olympia Praha, 2. SK Zápy, 3. FK Loko Vltavín, 4. TJ Jiskra Domažlice, 5. FK Králův Dvůr, 6. SK Benešov, 7. TJ Slovan Velvary, 8. FC Slavia Karlovy Vary, 9. FK Dobrovice, 10. SK Převýšov, 11. SK Viktorie Jirny, 12. SK Sokol Brozany, 13. TJ Štěchovice, 14. FC Písek, 15. FC Slavoj Vyšehrad, 16. TJ Sokol Živanice, 17. FK Litoměřicko, 18. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí.

DIVIZE C: 1. TJ Dvůr Králové, 2. FC Horky nad Jizerou, 3. SK Spartak Slatiňany, 4. FK Turnov, 5. TJ Velké Hamry, 6. SK Český Brod, 7. FK Náchod, 8. FC Olympia Hradec Králové-FK Kratonohy, 9. FK Jiskra Mšeno-Jablonec n. N., 10. SK Vysoké Mýto, 11. MFK Trutnov, 12. FK Pardubice B, 13. FK Přepeře, 14. SK Benátky nad Jizerou, 15. FK Čáslav, 16. FK Kolín.

KRÁLOVÉHRADECKO – krajský přebor: 1. TJ Sokol Třebeš, 2. SK Sobotka, 3. FK Vysoká nad Labem, 4. RMSK Cidlina Nový Bydžov, 5. FC Vrchlabí, 6. FK Kostelec nad Orlicí, 7. SK Libčany, 8. FC Slavia Hradec Králové, 9. TJ Lázně Bělohrad, 10. FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, 11. FK Jaroměř, 12. FK Chlumec nad Cidlinou, 13. TJ Jiskra Hořice, 14. TJ Červený Kostelec, 15. SK Dobruška, 16. SK Jičín.

I. A třída: 1. TJ Slovan Broumov, 2. SK Sparta Úpice, 3. FC Spartak Kobylice, 4. SK Roudnice, 5. TJ Lokomotiva Hradec Králové, 6. TJ Velké Poříčí, 7. FK Náchod B, 8. FC Nový Hradec Králové, 9. FK Černilov, 10. SK Česká Skalice, 11. MFK Trutnov B, 12. Spartak Police nad Metují, 13. MFK Nové Město nad Metují, 14. SK Bystřian Kunčice, 15. SK Týniště nad Orlicí, 16. FC Olympia Hradec Králové-FK Kratonohy B.

I. B třída – skupina A: 1. TJ Tatran Hostinné, 2. TJ Slavoj Skřivany, 3. TJ Sokol Železnice, 4. TJ Sokol Nemyčeves, 5. TJ Sokol Staré Buky, 6. TJ Jiskra Kocbeře, 7. SK Miletín, 8. TJ Dvůr Králové B, 9. 1. FK Nová Paka, 10. FK Dolní Kalná, 11. TJ Sokol Nepolisy, 12. FC Vrchlabí B, 13. FK Kopidlno, 14. TJ Sokol Bílá Třemešná.

I. B třída – skupina B: 1. TJ Sokol Javornice, 2. TJ Slavoj Předměřice, 3. SK Solnice, 4. TJ Spartak Opočno, 5. TJ Sokol Malšovice, 6. TJ Sokol Lípa nad Orlicí, 7. TJ Spartak Kosičky, 8. SK Přepychy, 9. TJ Lokomotiva Meziměstí, 10. TJ Velešov Doudleby nad Orlicí, 11. FC České Meziříčí, 12. SK Smiřice, 13. SK Albrechtice nad Orlicí, 14. SK Třebechovice pod Orebem.

PARDUBICKO – krajský přebor: 1. FC Hlinsko, 2. TJ Svitavy, 3. 1. FC Žamberk, 4. FO Lanškroun, 5. FK Česká Třebová, 6. FK Jiskra Heřmanův Městec, 7. TJ Sokol Moravany, 8. TJ Sokol Dolní Újezd, 9. SKP Slovan Moravská Třebová, 10. SK Holice, 11. MFK Chrudim B, 12. ŽSK Třemošnice, 13. TJ Luže, 14. FK Agria Choceň, 15. FK Letohrad, 16. TJ Jiskra Litomyšl.

I. A třída: 1. SK Polička, 2. TJ Svitavy B, 3. TJ Sokol Rohovládova Bělá, 4. TJ Mezilesí Načešice, 5. TJ Sokol Kunčina, 6. TJ Sokol Rosice nad Labem, 7. FK Letohrad B, 8. SK Zámrsk, 9. SK Vysoké Mýto B, 10. SK Tuněchody, 11. SK Pardubičky, 12. FK Přelouč, 13. SK FK Horní Ředice, 14. TJ Jiskra Ústí n. O. B.

I. B třída – skupina A: 1. SK Sokol Prosetín, 2. TJ Slavoj Choltice, 3. AFK Horní Jelení, 4. SK Rozhovice, 5. FC Nasavrky, 6. TJ Sokol Dobříkov, 7. FK Proseč, 8. SK Stolany, 9. FK Junior Skuteč, 10. FC Libišany, 11. SK Řečany nad Labem 1920, 12. SK Starý Mateřov, 13. TJ Sokol Sruby, 14. SK Lázně Bohdaneč.

I. B třída – skupina B: 1. SKP Slovan Moravská Třebová B, 2. FC Jiskra 2008, 3. TJ Sokol Pomezí, 4. SK Sloupnice, 5. TJ Jablonné nad Orlicí, 6. TJ Sokol Libchavy, 7. TJ Semanín, 8. TJ Sokol Janov, 9. Fotbal Žichlínek, 10. TJ Sokol Tatenice, 11. FO Lanškroun B, 12. TJ Sokol Opatovec, 13. TJ Sokol Řetová, 14. TJ Sokol Dolní Újezd B.

Autor: Tomáš Rais, Jiří Tůma

12.7.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Potravinářství - Potravinářství Pekař 17 500 Kč Pekaři PEKAŘ/-KA, DĚLNÍK/-ICE. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17500 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PEKAŘ/-KA, DĚLNÍK/-CE, - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, směna od 6:30 - 15:30 hod., - Požadujeme: vyučení (není nutné v oboru), ŘP sk. B, - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky, - V případě zájmu volejte pondělí - pátek od 5:00 do 14:00 hodin na tel.: 736 762 520 (p. Obešlo). Pracoviště: Libor obešlo, 503 64 Měník. Informace: Libor Obešlo, +420 736 762 520. Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 21 000 Kč Všeobecní administrativní pracovníci ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE - internetový obchod se spodním prádlem, - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, možnost zkráceného úvazku, - Náplň práce: fakturace, popisy k porduktům, příspěvky na facebook, činnosti s pojené s chodem e-shopu, - Výhodou: znalost psaní na stroji, - Nabízíme: pracovní dobu od 7:00 do 15:30, možnost zkráceného úvazku, - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky, - V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky ( kaeždý pracovní den v čase od 8:00 hod. do 16:00 hod.) nebo e-mailem. Kontaktní osoba Ing. Turečková Ivana, e-mail: itureckova@seznam.cz, tel.: 776 283 941. Pracoviště: Slk trade s.r.o. chlumec, Mládežnická, č.p. 596, 503 51 Chlumec nad Cidlinou. Informace: Iva Turečková, +420 776 283 941. Stavebnictví - Stavebnictví Stavební mistr 24 000 Kč Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví STAVEBNĚ-TECHNICKÝ PRACOVNÍK. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: STAVEBNĚ-TECHNICKÝ PRACOVNÍK, - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody, - Náplň práce: dozor staveb (interiéry), koordinace vyřizování servisních požadavků, zaměřování, komunikace s úřady, komunikace se zákazníky a dodavateli, objednávání materiálu, práce s výkresovou dokumentací, koordinace menších staveb interiérů, - Požadujeme: SŠ/VŠ stavební, samostatnost, příjemné vystupování, proaktivní přístup, ŘP sk. B, částečná znalost AJ, - Nabízíme: stravenky, notebook, mobilní telefon, - V případě zájmu nás kontaktujte emailem: obchod@iplot.cz. Pracoviště: Max interier cz a.s. - hk, Spojovací, č.p. 670, 503 11 Hradec Králové 15. Informace: Ivana Demjančuková, +420 732 229 597. Výroba - Výroba Strojírenští technici projektanti, 25 000 Kč Strojírenští technici projektanti, konstruktéři TECHNOLOG/-ŽKA KONSTRUKTÉR/-KA. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: TECHNOLOG/-ŽKA KONSTRUKTÉR/-KA, - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, - Náplň práce: vypracování technické dokumentace nových výrobků, řešení technických problémů ve výrobě, účast na vývojových projektech, schopnost nalézt vhodné řešení, kontakt se zákazníkem, úprava stávajících konstrukčních řešení podle požadavků klienta, - Požadujeme: vzdělání v technickém oboru - strojírenství, znalost programu SOLIDWORKS, znalost programu SAPSproW výhodou, technické myšlení, zodpovědný přístup k práci, časovou flexibilitu, spolehlivost, komunikativnost, řidičský průkaz sk. B, - Nabízíme: příspěvek na stravování, - V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (v pracovních dnech 8 - 16 hod), e-mailem: kariera@brukov.cz, tel. 607 043 031. Pracoviště: B r u k o v spol. s r.o., Cukrovarská, č.p. 168, 503 03 Smiřice. Informace: Oddělení Personalní, +420 607 043 031.

Ilustrační foto.

Sportovní víkend aneb Kam v okrese vyrazit při sobotě

Ilustrační fotografie.

Běh městem Hradec Králové láká účastníky z řad veřejnosti

Karviná odvolala Nádvorníka. Je to šok, přiznal trenér

Karviná – Překvapivý krok zvolilo v reprezentační přestávce vedení MFK Karviná. V sobotu totiž odvolalo z funkce hlavního trenéra Romana Nádvorníka.

-

Východočeši zapisovali porážky. Trutnov nečekanou

Východní Čechy - Program 17. kola II. ligy se tentokrát týkal pouze dvou podkrkonošských zástupců skupiny Střed. Hokejisté Dvora Králové měli volný los.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 15 12 1 2 37:11 37
2. FC Viktoria Plzeň 15 11 2 2 22:13 35
3. AC Sparta Praha 15 9 3 3 28:12 30
4. FK Jablonec 15 9 2 4 33:14 29
5. FC Baník Ostrava 15 8 3 4 21:12 27
6. FC Fastav Zlín 15 8 3 4 22:14 27
7. FC Slovan Liberec 15 6 5 4 15:13 23
8. FK Mladá Boleslav 15 5 3 7 28:30 18
9. SFC Opava 15 5 2 8 20:23 17
10. FK Teplice 15 4 4 7 17:23 16
11. Bohemians Praha 1905 15 4 4 7 16:23 16
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT