Hořiněves - Dolany 0:4

 Domácí sehráli špatný zápas, když se jim nedařilo, a tak si hosté zaslouženě odvezli tři body. Fakta - branky: Duben 2, Cipram Novotný, ŽK 0:0, ČK 0:1, PK 0:0, poločas 0:2, diváci: 30, rozhodčí Klempíř z Osiček. Sestavy - Hořiněves: Beneš - Navrátil (75. Rozdolský), Fejk, Kopecký, Satranský- Hlavatý (65. Modrý), Koza, Komárek, Paradi - Borůvka, Kaplan. Dolany: Stehlík - Vondra, Cejnar, Měšťan, Pádr (60. Herzán) - Růta, Duben, Cipra, Novotný (75. Hofman) - Kořínek, Brož.

Lhota p. L. B - Skřivany 3:0

 Domácí byli fotbalovější a kromě tří gólů ještě ke konci zápasu šance nevyužili. Fakta - branky: Zikl 2 (1 z pen.), Hruška, ŽK 3:1, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 2:0, diváci: 50, rozhodčí Blažek z Hradce. Sestavy - Lhota p. L. B: Saidl - Čížek, Mádlo, Zikl, Hynek - Kubát (46. Margolien), Pavlis (80. Skřivan), Syrovátka, Vodička - Hruška (70. Peroutka), Nývlt. Skřivany: Emanovský (80. Pekárek) - Zálabský, Žalman, J. Pekárek, Tichý - Žďárský, Půš (72. Jirsák), Bužik, Brož - Zima, Khelil.

Malšova Lhota - Předměřice B 1:0

 V utkání dobré úrovně byli domácí herně lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Fakta - branka: 20. Filipi, ŽK 0:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 50, rozhodčí Hruška z Hradce. Sestavy - Malšova Lhota: Křičenský - Rücker, Jezdinský (85. Marek), Ďurech, Scháněl - Hochmann, Mulač, Freiberg - Moder, Hladík, Filipi. Předměřice B: Krupička - Hopko, Zapletal, Strakatý, Lejp - Zemek, Polák (46. Kořínek), Vacek (75. Jiroušek) - Dostál, Voborník, Frýda (60. Strakatý).

Nové Město - Kobylice B 2:1

 Domácí zaslouženě vyhráli, když dali o gól více. Fakta - branky: P. Midloch, F. Steklý - Petráček, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 70, rozhodčí Jirka ze Stěžer. Sestavy - Nové
Město: Vlk - Kopřiva, Sejkora, P. Midloch, M. Midloch - Krnáč, Bendásek (78. Steklý), Morávek - R. Midloch, Šťastný (60. Brzák), Čepelák. Kobylice B: Soldán - Šenk, T. Ornst, Tuhý, Zámečník - Holešovský, Khol, M. Ornst - Klimt (81. Gall), Petráček, Klapka.

Dobřenice - Kunčice B 1:4

 Po vyrovnané první půli hosté využili slabých chvil domácí obrany a výrazně vyhráli. Fakta - branky: 20. Grof - 9. a 58. Pultar 2, 75. Málek, 88. Jaroš, ŽK 0:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 50, rozhodčí Papík z Hradce. Sestavy - Dobřenice: Brož - Vrchota, Grof, Moravec, Rohlík - Císař, Hanuš, Pavelka - Knížek, Štajer (46. Plíšek), Chlapek. Kunčice B: Hrubý - J. Matoušek, Kvasnička, Mihl, M. Matoušek - Pražák, Málek, Pultar - Vítek, Čáslavský (52. Rychtera), Jaroš.

Červeněves - Libřice 2:2

 V rušném utkání se šancemi na obou stranách hostující fotbalisté hrozili z rychlých útoků. Domácí lídr tabulky pak závěrečný nápor nevyužil, a tak se zrodila dělba bodů. Fakta - branky: Rohlíček, Albrecht - Kotland, Hlušička, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:2, diváci: 90, rozhodčí Konhefr z Městce Králové. Sestavy - Červeněves: Duha - Strnad, Albrecht, Myška, Janáček - Vrabec (53. Hlásek), Janáček, Gorel, Hnát - Martinič, Rohlíček. Libřice: Kosina - Reich (46. Handl), Štrajt, J. Pleskot, Novák - Fabián, Kovačevitý, Kotland, Hlušička - Ličman, D. Pleskot.

Černilov B - Kosičky B 1:1

 Domácí odehráli zvláště ve druhém poločase výborný zápas, ale zradila je koncovka, a tak celkem nezaslouženě dva body ztratili. Fakta - branky: Hypš - Novák z pen., ŽK 0:2, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 0:1, diváci: 100, rozhodčí Ryšavý z Hradce. Sestavy - Černilov B: Němec (46. Maléř) - Souček, Hrubý, Šolc, Havlas - Suchov, Veselovský (75. Jikl), Tykva, Králík - Hypš, Imlauf (80. Hlína). Kosičky B: Hanuš - Dusbaba (58. Gottwald), Špás, Hron, Novák - Glaser, Sajkršmíd, Schovanec, Volejník - Novotný, Midloch.