Dobřenice - Hořiněves 1:0
Domácí, po hektickém výkonu všech řad a velmi dobré hře brankáře, který hosty vychytal, po dlouhé době zvítězili, když narozeninový gól dal Stanislav Plíšek. Fakta - branka: 80. Plíšek, ŽK 1:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 77, rozhodčí Vondráček ze Starých Nechanic. Dobřenice: Brož - Rohlík, Grof, Hanuš, Knížek - Císař, Klempíř (85. Kučera), Moravec - Štajer, Pavelka, Plíšek. Hořiněves: Cudlín - Satranský, Kopecký (53. Modrý), Koza, Navrátil - Kaplan, Paradi, Borůvka - Gorol (86. Podlipný), Komárek, Hlavatý.

Červeněves - Malšova Lhota 4:3
V utkání solidní úrovně, hraném zbytečně nervózně, houževnatí hosté vzdorovali až do 77. minuty, kdy domácí vstřelili rozhodující gól. Za zmínku stojí výkon nestárnoucího Pavla Janečka v dresu Červeněvsi. Fakta - branky: Janeček 2, Myška, Martinič z pen. - Hochmann, Filipi z pen., Kotlant, ŽK 4:3, ČK 0:0, PK 1:1, poločas 2:2, diváci: 70, rozhodčí Jirka ze Stěžer. Červeněves: Duha - Hlásek, Albrecht, Myška, Smutný (46. Janáček) - Vrabec, Janeček, Gorel, Rohlíček - Martinič, Vantura (86. Jech). Malšova Lhota: Křičenský - Felcman (38. Hladík), Moder, Ďurech, Scháněl - Hochmann, Slivka, Mulač, Baják - Kotlant, Filipi.

Libřice - Lhota p. L. B 3:1
Domácí se konečně mohli spolehnout na střelce Petra Ličmana, stínem utkání ovšem bylo zranění libřického Jana Fabiána, kterému touto cestou přejeme brzké uzdravení. Fakta - branky: Ličman 2, vlastní (Kučera) - Pavlis, ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 50, rozhodčí Blažek z Hradce. Libřice: Kosina - Fabián (67. Mildner), Štrajt, J. Pleskot, Handl - Hlušička (46. Plíška), Kovačevitý, Kotland, Říha (65. Gajdoš) - Ličman, Dan. Pleskot. Lhota p. L. B: Saidl - Vodička, F. Mádlo, Dvořák, Hynek - Čížek (76. Mencák), Nývlt, Pavlis, Skřivan - Kučera, Plachý.

Černilov B - Nové Město 3:0
Domácí pokračovali ve výborných výkonech z posledních kol. Ve 2. poločase svého soupeře jasně přehráli a vstřelili tři pěkné branky. Fakta - branky: Šolc, Schwarzer, Hypš, ŽK 3:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 80, rozhodčí Andrejsek z Hořiněvsi. Černilov B: Němec - Souček, P. Hrubý, Šolc, P. Fibiger - R. Fibiger (46. Králík), Schwarzer (55. J. Hrubý), Veselovský, Urban - Hypš, Jukl (72. Havlas II). Nové Město: Vlk - Kopřiva, Labík (25. Steklý), P. Midloch, M. Midloch - Krnáč, Brzák, Morávek, R. Midloch - Šťastný, Bendásek (75. B. Midloch).

Kosičky B - Dolany 3:1
Domácí měli mírnou převahu, kterou střelecky zužitkovali až ke konci utkání. Fakta - branky: Havlín, Samek, Pšenička - Brož, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 40, rozhodčí Křinka z Hradce. Kosičky B: Hanuš - Dusbaba, Špás, Hron, Volf - Sajkršmíd, Mach, Schovanec - Havlín (46. Pšenička), Volejník, Samek. Dolany: Stehlík - Vondra, Pádr, Měšťan, Duben - Růta, Bedlek, Cipra - Novotný, Brož, Kořínek.

Kunčice B - Skřivany 3:1
Po první půli domácí zaslouženě vedli, ve druhém poločase hosté vyrovnali hru, ale rezerva Kunčic si vítězství pohlídala. Fakta - branky: Hornych 2, Jaroš - Khelil z pen., ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 2:0, diváci: 113, rozhodčí Vondráček ze Starých Nechanic. Kunčice B: Šanda - J. Matoušek, Kvasnička, Šulc, M. Matoušek (46. Čáslávský) - L. Vítek, Kratochvíla, Málek, Hrubý - Hornych (46. Pražák), Jaroš. Skřivany: Komárek - Zákravský, Tichý (70. Janáček), Kubík (84. Matějka), Žalman - Žďárský, Bužik, Brož, Půš (46. Pulec) - Zima, Khelil.

Kobylice B - Předměřice B 1:1
V pěkném a bojovném utkání rezervních týmů se zrodila zasloužená remíza, když do utkání zapadl výborný výkon tria rozhodčích. Fakta - branky: 78. Nový - 44. Voborník, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 100, rozhodčí Markvart z Hradce. Kobylice B: Šuhajek - Šenk, Dvořák, Tuhý, T. Novotný (65. Nový) - Holešovský (46. Němec), Khol, Klimt - P. Novotný (56. Hrubý), Knytl, Klapka. Předměřice B: Martínek - Hopko, Zapletal, Strakatý, Pultar - Pekáč (54. Nosek), Šťastný (64. Ponikelský), Lejp - Jiroušek, Voborník, Dostál.