FC Infotech Hradec Králové – FK Krásná Studánka 5:0 (3:0)

Branky: Hlaváčková, Benešová z pen., Krůzová, Nepokojová, Rovenská. Sestava Infotechu: Scheyerová - Koutná, Petrasová, Mikešová, Hýlová – Benešová, Lacinová (80. Rovenská), Hlaváčková (78. Jančová) – Krůzová (80. Prouzová), Nepokojová (80. Šubrtová).

První gól dala agilní Hlaváčková. Na 2:0 zvýšila ve 25. min. z pokutového kopu za stažení Krůzové Benešová. Účet prvního poločasu stanovila Krůzová. Ve druhé půli úroveň hry i tempo poklesly, přesto se ještě domácí hráčky dvakrát prosadily. Nepokojová po kombinaci celého útoku a Rovenská hlavou v 92. min. po rohu.
Zdeněk Káranský, trenér Infotechu: “Soupeři jsme nedali žádnou šanci a jednoznačně ho přehráli.“

DFO Ředice – 1. FC Slovácko 0:10 (0:5)

Branky: 3., 18., 70. Horečková; 19., 85., 86. Danielová; 9. Skupinová; 24. minuta Sheppele; 55. Dudová; 77. Polášková. Sestava Ředic: Kučírková – Sehnoutková, Medková, Janečková, Kroutilová - Brandejsová, Merklová, Kalousková, Strachotová - Dostálová (52. Součková), Coufalová.

Jaroslav Falta, trenér Ředic: „Nezvládli jsme prvních dvacet minut, kdy jsme pětkrát inkasovali. Pak jsme hru vyrovnali. Další gólový příděl přišel v závěru, kdy jsme už fyzicky na soupeře nestačili.“
Další výsledky: Sparta Praha – Brno 9:2, Karlštejn – Holešov 2:0, Teplice – Plzeň 2:0, Hlučín – Slavia Praha 0:6.