Dospělí



Krajský přebor – 30. kolo – 16. a 17. června 2007 – 17.00


A1A3001 Přepychy – Rychnov ⋌Hofman, Samko, Králíček – dodat. NE
A1A3002 Libčany – Milíčeves ⋌Korec, Šiling, Mlíkovský – Hasan SO A1A3003 Převýšov – Kostelec n. O. Medlík, Otava, Kazda - Hulčík 10.15 NE A1A3004 Doudleby – Nová Paka KFS PA, KFS PA, KFS PA – Doležal SO A1A3005 Černilov – Nový Bydžov Vídeňský, Novák, Vít – dodat. NE A1A3006 Česká Skalice – Olympia Hradec Martínek, Filip, Urbánek – Krenčík NE A1A3007 Lhota p. L. – Libáň Šmída, Korec, Kopiště – Svoboda NE
A1A3008 Broumov – Náchod Deštné B ⋌Průcha, Zloch, Hlavsa – Mazura NE


I. A třída – 26. kolo –16. a 17. června 2007 – 17.00


A2A2601 Jičín – Kunčice ⋌ Čejchan, Petr Vítek, Vašíček – Koňák SO
A2A2602 Nový Hradec – Roudnice ⋌Novák, Malý, Vít – dodat. SO
A2A2603 Červený Kostelec – Malšovice ⋌ KFS PA, KFS PA, KFS PA – Šolc Petr NE
A2A2604 Chlumec n. C. – Trutnov B ⋌ Kazda, Vídeňský, T. Novotný – dodat. SO
A2A2605 Dvůr Králové B – Police n. M. (hlavní hř.) ⋌ Staněk, Kubišta, Příhoda – Bartoš NE
A2A2606 Vrchlabí – Žacléř ⋌Mlíkovský, Šiling, P. Valenta – dodat. NE
A2A2607 Rudník – Lázně Bělohrad ⋌ P. Hrabík, T. Hrabík, Luňák – Fuchs SO


I. B třída – skupina A – 26. kolo – 16. a 17. června 2007 – 17.00


A3A2601 Miletín – Jičín B ⋌ Svoboda, Votruba, Medlík – Wolf SO
A3A2602 Železnice – Mostek ⋌Styblík, Roman, Špáta – Machata NE
A3A2603 Staré Buky – Hlušice ⋌ Pálka, Franěk, Jansa – Šotek 14.00 SO
A3A2604 Nový Bydžov B – Sobotka ⋌ Franěk, Tryzna, D.Bárta - Koštál NE
A3A2605 Kosičky – Pecka ⋌ KFS PA, KFS PA, KFS PA – Židík NE
A3A2606 Hořice – Lánov ⋌ Jansa, Vaníček, Rožnovský – Skalický NE
A3A2607 Hostinné – Robousy ⋌ Janeček, Arnošt, Fajfr – Prokop SO


I. B třída – skupina B – 26. kolo – 16. a 17. června 2007 – 17.00


A3B2601 Nová Město – Babí ⋌ Zeman, Z. Novotný, Šmolka – Hubička SO
A3B2602 Hronov – Kratonohy ⋌ Slezák, Horský, Hlaváč – Šolc Jar SO
A3B2603 České Meziříčí – Dohalice ⋌ Šolc, Hofman, Králíček - Vašata - SO
A3B2604 Jaroměř – Černíkovice ⋌ Kött, Janota, Gereg – Novák NE
A3B2605 Teplice n. M. – Častolovice ⋌ Dostál, Šmída, Gereg – Šimek SO
A3B2606 Ohnišov – Opočno ⋌ Pára, Dujsík, Vojtěch – Přibyl SO
A3B6507 Vamberk – Velké Poříčí ⋌ Šmolka, Pánek, Liebisch – dodat. NE

Dorost



Krajský přebor staršího dorostu – 32. kolo – 16. a 17. června 2007


C1A3201 Rychnov – Babí Vojka, Jehlička, okr. 17.00 SO C1A3202 Kunčice – Nové Město (hř. Libčany) ⋌ Lavrenčíková, Liebisch, Hlavsa 14.45 SO
C1A3203 Nový Hradec Králové – v o l n o
C1A3204 FKM Úpa – RSCM Rozkoš 13. 6. 18.15 ST již vyšlo ve zprávě C1A3205 Hořice – Dvůr Králové ⋌ Vaníček, Rožnovský, okr. 14.45 NE
C1A3206 Třebeš – Červený Kostelec ⋌ Hušek, Příhoda, okr. 14.15 SO
C1A3207 Vrchlabí – Olympia Hradec ⋌ Samko, Kalaš, P.Valenta. 14.00 SO
C1A3208 Broumov – Dobruška Tryzna, okr., okr. 17.00 SO C1A3209 Nový Bydžov B – Týniště n. O. (hř. Chudonice) ⋌ Arnošt, Hájek, Krotil 12.30 NE

Krajský přebor mladšího dorostu – 32. kolo – 16. a 17. června 2007



D1A3201 Rychnov – Babí Jehlička, Vojka, okr. 14.45 SO D1A3202 Kunčice – Nové Město (hř. Libčany) ⋌ Liebisch, Hlavsa, Lavrenčíková 12.30 SO
D1A3203 Nový Hradec Králové – v o l n o
D1A3204 FKM Úpa – RSCM Rozkoš 13.6. 16.00 ST již vyšlo ve zprávě D1A3205 Hořice – Dvůr Králové ⋌ Rožnovský, Vaníček, okr. 12.30 NE
D1A3206 Třebeš – Úpice ⋌ Příhoda, Hušek, okr. 12.00 SO
D1A3207 Vrchlabí – Olympia Hradec ⋌ Kalaš, Samko, P.Valenta 11.45 SO
D1A3208 Broumov – Opočno Tryzna, okr., okr. 14.45 SO D1A3209 Nový Bydžov B – Týniště (hř. Chudonice) ⋌Hájek, Arnošt, Krotil 10.15 NE


I. třída dorostu – skupina A – 30. kolo – 16. a 17. června 2007 – 14.45
C2A3001 Hlušice – Milíčeves ⋌ Pánek 10.00 NE
C2A3002 Kopidlno – Volanov Gorol NE C2A3003 Bílá Třemešná – Nová Paka ⋌ Lanta SO
C2A3004 Jičíněves – Sobotka ⋌ Malý 10.00 SO
C2A3005 Chlumec n. C. – Žacléř ⋌ Svoboda 10.30 NE
C2A3006 Lovčice – Robousy ⋌ J. Valenta SO
C2A3007 Dolní Branná – Jičín ⋌ Řeháček SO
C2A3008 Hostinné – FKM Úpa B ⋌ Arnošt, Fajfr SO


I. třída dorostu – skupina B – 29. kolo – 9. a 10. června 2007 – 14.45
C2B3001 Přepychy – Vamberk ⋌ Králíček, Samko NE
C2B3002 FKM Úpa C – Kostelec n. O. Janota SO C2B3003 Doudleby – Solnice ⋌ Slezák NE
C2B3004 České Meziříčí – Police n. M. ⋌ Hofman, Králíček SO
C2B3005 Jaroměř – Předměřice ⋌Janota, Gereg NE
C2B3006 Černilov – Rychnov n. K. B Vít, Novák NE C2B3007 Lhota p. L. – Třebechovice ⋌ Kopiště, Korec NE
C2B3008 Meziměstí – Smiřice ⋌ Hummler SO

Ž áci



KP st.+ml. žáků – 26. kolo – 16. a 17. června 2007 – 9.30+11.15
E1A2601+F1A2601 Nové Město – Rychnov ⋌ Vašíček SO
E1A2602+F1A2602 Jičín – Broumov ⋌ Otava SO
E1A2603+F1A2603 Dobruška – Vrchlabí ⋌ Martínek 13.30+15.15 SO
E1A2604+F1A2604 Hořice – Olympia Hradec B ⋌Medlík SO
E1A2605+F1A2605 RMSK Cidlina B – Třebeš ⋌ Kubišta NE
E1A2606+F1A2606 D. Králové – Slavia Hradec (hř. Podharť) ⋌ Šmída 10.30+12.15 SO
E1A2607+F1A2607 FC Hradec B – Náchod Deštné B (hř. Háječek) ⋌ Pešava10.15+12.30 NE


I.třída st. a ml. žáků sk. A – 22. kolo – 16. a 17. června 2007 – 9.30+11.15
E2A2201+F2A2201 Hostinné – Červený Kostelec ⋌ Gereg SO
E2A2202+F2A2202 Předměřice – Pecka ⋌ Zloch SO
E2A2203+F2A2203 Žacléř – Třebechovice p. O. ⋌ již vyšlo ve zprávě
E2A2204+F2A2204 Chlumec n. C. – FKM Úpa B ⋌ T. Novotný 13.30+15.15 SO
E2A2205+F2A2205 Nová Paka – Jaroměř ⋌ Špáta SO
E2A2206+F2A2206 Vrchlabí B – Smiřice ⋌ Dostál NE


I.třída st. a ml. žáků sk. B – 22. kolo –16. a 17. června 2007 – 9.30+11.15
E2B2201+F2B2201 Vamberk – Týniště n. O. ⋌ Vojka13.30+15.15 NE
E2B2202+F2B2202 Přepychy – Kostelec n. O. ⋌ Horský NE
E2B2203+F2B2203 Rychnov B – Solnice ⋌ Hlaváč, Pelová NE
E2B2204+F2B2204 Doudleby – České Meziříčí ⋌ Kos NE
E2B2205+F2B2205 Hronov – RSCM Rozkoš ⋌ D. Bárta NE
E2B2206+F2B2206 Meziměstí – Babí ⋌ Hummler SO
Obsazení pro KFS Pardubice
A1A2008 Živanice – Moravany ⋌ Vaníček, Vancl, Rožnovský 17.00 SO
A2A2605 Morašice – Valy ⋌ Jehlička, Kos, Kučera 17.00 NE
A3B2601 Česká Třebová B – Verměřovice ⋌ Němeček, Horský, Jindáček 17.00 NE
Oprava z 31. 5. 2007
E2A2106+F2A2106 Pecka – Žacléř (hř. Pecka) ⋌ Gorol 13.00+14.45 hrací den sobota !



Soutěže ČMFS Praha



I. dorostenecká liga – sobota 16. června 2007 – 11.00+13.15
FC Hradec Králové – Příbram ⋌ ČMFS, ČMFS, Staněk
ČDSŽ + ČDMŽ – neděle 17. června 2007 – 10.15+12.00
FKM Úpa – Čáslav ⋌ ČMFS, Řeháček, P. Valenta
ČDSŽ + ČDMŽ – sobota 16. června 2007 – 9.30 + 11.15
Olympia Hradec Králové – AFK Chrudim ČMFS, Dujsík, Vojtěch ⋌

(ce)