Prý že poslední krok bývá nejtěžší. Tak zní všemi možnými způsoby omletá fráze ze sportovního prostředí. Fotbalisté Převýšova se nad ní však mohou jen pousmát. Poslední úsek na dlouhé cestě za postupem do divize zvládli bez rozpaků. Na domácím trávníku porazili Kostelec 2:0 a bujaré oslavy mohly začít. Ve 40. minutě se prosadil střelec posledních dní Marek Trval a když po necelé čtvrthodině hry zvýšil Holý, nebylo o vítězi pochyb. Ostřílený celek s oporami Bredou, Trvalem, Kopeckým či Jarkovským si postup zasloužil. Po celou sezonu se vyhnul vážnějším výpadkům.

Zhluboka si oddechli na Olympii. Jsou zachráněni, ale… V krajském přeboru se mladý tým udržel jen díky ubohé hře a tristní bilanci soka z Libčan. Každopádně mise trenéra Zbyňka Dujsíka byla splněna na sto procent. Před bývalým sportovním ředitelem FC Hradec Králové stál před jarním startem jediný úkol: zachránit se. Což se povedlo.

Co dalšího stálo za zaznamenání v předposledním kole soutěže? Tak především hattricky milíčeveských borců Fejfara a J. Romana do sítě Libčan. Samotné duo šikovných ofenzivních hráčů zařídilo výhru na hřišti posledního týmu tabulky a Libčany nekompromisně odsoudilo k sestupu. Zdeněk Fejfar si navíc notně vylepšil střelecké statistiky. Do sítě soupeřů nastřílel již třiadvacet branek a vede tabulku krajských kanonýrů.