IV. TŘÍDA A

Neděliště - Vysoká 0:4 (0:3). Gól již v 18. vteřině zápasu ovlivnil celé utkání. Branky: Kulhánek 2, Jílek, Černý, ŽK 0:1, 60 diváků, rozhodčí Riesner z Hradce.

Smiřice B - Jeníkovice 4:0 (2:0). Převahu využili domácí k přesvědčivé výhře. Branky: Vebr, Šubjak, Satranský, Košek, ŽK 1:2, 50 diváků, rozhodčí Špráchal z Hradce.

Rasošky - Třebeš B 2:3 (0:3). Utkání ovlivnilo vyloučení domácího stopera v půlce 1. poločasu. Během 20 minut vstřelili hosté 3 branky, domácí se poté sice snažili, ale dokázali snížit jen na rozdíl jediného gólu. Branky: Koprda, Hochsteiger - Chýlek, Hruška, Munzar, ČK 1:0 (Adamovič), PK 0:1, 30 diváků, rozhodčí Krejska z České Skalice.

Jaroměř B - Malšova Lhota B 2:0 (2:0). Jasná záležitost domácích, kteří ještě nedali pokutový kop. Branky: Jirka, Böhm, ŽK 3:3, PK 1:0 (nedal brankář Kejzlar), 45 diváků, rozhodčí Jirka ze Stěžer.

Hořiněves - Nový Hradec B 1:8 (1:5). Domácí postihla marodka klíčových hráčů, a tak proti mladému mužstvu hostí neměli šanci na úspěch. Utkání se ve druhém poločase už jen dohrávalo. Branky: Borůvka - Vrána 2, Jindř. Lindr, Jan Lindr, Kolář, Luňák, Štěpán, Kalina, ŽK 2:2, PK 0:1, 20 diváků, rozhodčí Bečvář z Třebovětic.

Cerekvice - Velichovky B 6:1 (1:1). Hosté se z ojedinělé akce v 1. poločase ujali vedení, ale domácí opět ve 2. půli dokázali zápas otočit. Branky: J. Jenčovský 2, Erbs 2, Melich, Fanta - Řehák, 50 diváků, rozhodčí Zavázal z Hradce karty nepotřeboval. Lok.

Hradec B - Dohalice B 1:2 (1:1). Vyrovnanému utkání by spíše slušela remíza. Branky: Tomek - Novák, Gazdík, ŽK 0:5, 80 diváků, rozhodčí Koza z Hradce.

IV. TŘÍDA B

Ve IV. fotbalové třídě B bylo na programu také 6. kolo, po kterém vede trio Nový Bydžov C, Libčany B a Převýšov B.

Kratonohy B - Lovčice B 5:0 (1:0). Domácí byli jednoznačně lepší, když nastřelili ještě tři břevna. Branky: Suchochleb 2, Šikl, Babíček, Jirousek, 50 diváků, rozhodčí Ryšavý z Hradce karty nepotřeboval.

Boharyně - Ohnišťany 3:2 (1:0). V zápase výborné úrovně byli nakonec šťastnější domácí. Branky: M. Macháček, Novák, vlastní - Šulc, Šoltys, 40 diváků, rozhodčí Kukla ze Zadražan.

Nový Bydžov C - Lužec 5:1 (5:1). Domácí si v prvním poločase vytvořili náskok, který po pauze s přehledem kontrolovali. Aleš Bradna vstřelil krásný gól, avšak do vlastní sítě. Branky: Fiala 2, Tomeš 2, Vaníček - vlastní, 60 diváků, rozhodčí Markvart z Hradce mohl karty nechat doma.

Roudnice B - Libčany B 2:3 (1:1). V sousedském derby dobré úrovně si fotbalisté roudnické rezervy prohráli zápas sami, když neproměnili spoustu brankových příležitostí, včetně pokutového kopu. Branky: 3. Jarkovský, 84. Panchartek - 45. Divíšek, 56. Novák, 75. Marek, ŽK 1:4, PK 1:0 (nedal Zvolánek), 80 diváků, rozhodčí Jirka ze Stěžer.

Převýšov B - Hlušice B 6:3 (3:2). Zasloužené vítězství domácích v utkání bohatém na góly. Branky: Vaněk 3, Šanda 2, T. Steklý - Jirsák, Král, Vlášek, 40 diváků, rozhodčí Vondráček ze Starých Nechanic mohl karty nechat doma. Stěžery B - Syrovátka 1:0 (0:0). O osudu zápasu rozhodla jediná trefa do černého. Branka: Stárek, 50 diváků, rozhodčí Markvart z Hradce karty nepotřeboval.

Probluz B - Urbanice 1:1 (0:1). V pěkně hraném a vyrovnaném zápase se soupeři zaslouženě rozešli dělbou bodů. Branky: Zvelebil - Cerman, ŽK 1:2, ČK 0:1 (D. Borovec za 2. ŽK), 50 diváků, rozhodčí Andrejsek z Hořiněvsi.

1. N. Bydžov C 5 0 1 25: 6 ⋌15

2. Libčany B 5 0 0 15: 5 ⋌15

3. Převýšov B 5 0 1 20:11⋌ 15

4. Urbanice 3 1 2 17: 9 ⋌10

5. Kratonohy B 3 1 2 13: 8⋌ 10

6. Roudnice B 3 1 2 18:14⋌ 10

7. Ohnišťany 3 0 3 15:14⋌ 9

8. Boharyně 2 1 2 11:13 ⋌ 7