Ve středu byly v krajských fotbalových soutěžích na Královéhradecku na programu dohrávky odložených zápasů z úvodu jara.

1. A TŘÍDA

Č. Kostelec – Roudnice 1:1

Fakta – branka Roudnice: Jakub Koblížek. Poločas: 1:0. Roudnice: Jarkovský – Šiška (82. Vlasák), Mikan, Matějka, Urban – Jakub Koblížek, Vlnas, Jan Koblížek, Pajgrt – Hůlka, Bednář (66. Jan Krejcar, 89. V. Špaček).

Miloš Koblížek, trenér TJ Sokol Roudnice: „Domácí chtěli získat tři body, a podle toho se zápas vyvíjel. Nepostrádal nasazení a bojovnost, ovšem vše sporné se kopalo proti nám. Kostelec překvapil slušnou kombinací, ale pouze po vápno. Ve 32. minutě jsme inkasovali branku z dvoumetrového ofsajdu, následně jsme přišli o možnost kopat penaltu. V kabině bylo potřeba mančaft hlavně uklidnit. Emoce ve druhé půli narůstaly, a zdálo se, že nemáme na bodový zisk nárok. Ale v 80. minutě náš protiútok nikdo nezastavil a Kuba Kobližek hlavou vyrovnal. Kluky musím pochválit zejména za druhý poločas. Zdobila nás disciplína a bojovnost, a ukázalo se, že mužstvo má charakter.“

1. B TŘÍDA SKUPINA A

Hlušice – Milíčeves 3:2

Fakta – branky Hlušic: Novák 2, M. Kohout. Poločas: 2:1. Hlušice: Nechanický – Novotný, Trejbal, Zikmund, Baran – Soumar, Tesař (75. Špaček), M. Batelka (R. Batelka), Svěcený – M. Kohout (60. Kotvas), No­vák.

Jaromír Průcha, trenér SK Čechie Hlušice: „Více než předvedený výkon nás těší tři získané body. Jsme rádi, že jsme toto důležité utkání zvládli. Jelikož se soupeři se tak trochu známe, bylo to takové malé derby.“

1. B TŘÍDA SKUPINA B

Opočno – Předměřice 2:0

Fakta – poločas: 0:0. Předměřice: Jaška – Zeman, Lejp, Vyleťal – T. Stanner, M. Stanner, Hronek, Krejčík, Dlabáček (70. Hlavatý) – Šimerda, Pekáč (60. Bareš).

Josef Bouček, trenér TJ Slavoj Předměřice nad Labem: „Utkání se mi hodnotí opět špatně. V první půli jsme byli lepším a fotbalovějším týmem s více šancemi, z nichž tu největší nedokázal Šimerda proměnit. Druhý poločas byl opakem prvního, naši hráči byli asi ještě myšlenkami v kabině. Domácí nás porazili po našich individuálních chybách, které patří do kategorie přípravek. Stále doplácíme na proměňování šancí a na individuální chyby. Jestliže nebudeme podávat vyrovnané výkony, nemůžeme pomýšlet na úspěch.“