AFK Chrudim – Slavoj Předměřice 4:1 (0:0)

V úvodních minutách byli ke vstřelení gólu blíže hosté. V 8. min. přestřelil z dobré pozice Dvořáček, o devět minut později zahrával rohový kop Havrda, ale hlavičku Dujsíka odvrátil z brankové čáry chrudimský obránce. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Oba soupeři se snažili o skórování, ale další vážnější situace vznikla až pět minut před přestávkou. Po trestném kopu chrudimského Holuba si na zadní tyč naběhl Linhart, avšak hlavou nasměroval míč jen do boční sítě.

Před koncem poločasu se zrodila největší šance. Ránu domácího T. Váchy předměřický stoper Dujsík nechtěně tečoval do břevna vlastní branky.
Ještě dalších dvacet minut po změně stran se střelci marně snažili pokořit obranu protivníka, ale potom se s góly roztrhl pytel. V 62. min. se zastřeloval Haken, jehož dělovku po Valešově sklepnutí míče zneškodnil chrudimský gólman Meller. Poprvé udeřilo v 65. min., kdy hostující obrana trestuhodně nechala volného Haufa – 1:0. Po čtyřech minutách se skóre znovu měnilo. Domácí T. Vácha se prosmykl mezi obránci a pohodlně zakončil – 2:0. Autor druhé branky byl při chuti a hned po rozehrávce pálil nad břevno.

V 75. min. využil zmatku v chrudimské obraně Valeš a šikovně přehodil padajícího brankáře Mellera – 2:1.

Předměřice se vrátily do hry a usilovaly o vyrovnání. To se jim nepodařilo a navíc inkasovaly potřetí. Asistent rozhodčího Jelínek neodmával autové vhazování pro Slavoj, když míč opustil hřiště. Hosté přestali hrát a Adámek měl volnou cestu až před brankáře Tošovského, kterého bez problémů překonal – 3:1.

Předměřičtí měli pocit křivdy, upustili od koncetrace na hru a „afrkáči“ toho dokonale využili. V 88. min. zakončil chrudimskou akci do prázdné branky střídající Pudil – 4:1.