!Domácí na favorita nestačili a skórovali až za stavu 0:6. Opět se blýsknul kanonýr Holubec, který během čtyř dnů dal druhý hattrick a kraluje tabulce kanonýrů se sedmi trefami ze tří zápasů!

Magnetem kola byl duel neporažených Olympia Hradec Králové – Rychnov nad Kněžnou. Zajímavý zápas soupeřů, jejichž věkový průměr základních sestav se lišil o šest let (Olympia 28,26 - Rychnov 22,36), skončil zaslouženou remízou. Domácí skórovali v nastaveném čase prvního poločasu a mrzeli je dvě nevyužité superšance v úvodu utkání. Po změně stran totiž půlkou hřiště prolétl Tichý, obešel kde koho a zastavil ho až ve vápně faulem gólman Mašek. Viděl červenou kartu a sám postižený se z penalty nemýlil. Čelil mu domácí stoper Rajnoch, který musel mezi tři tyče, neboť Olympia neměla na lavičce náhradního gólmana. Rajnoch nebyl v bráně rozhodně do počtu – bravurně zabránil dvěma gólům.

Dva body poprvé ztratily Nový Hradec a Jičín. Oba na hřištích soupeřů. Zejména pouhá remíza Jičína na hřišti poslední Lhoty je překvapením – přímí aktéři tohoto duelu hlásí, že fotbal devadesát minut usedavě a nepřetržitě plakal.

Došlo k další změně na trenérské lavičce. Po polickém Václavu Víchovi se ze stejného důvodu, tedy z rozčarování z přístupu hráčů, vzdal funkce i Petr Hrabík v Černilově. A nový kouč František Benák vedl tým v Přepychách k nečekanému vítězství. Jeho svěřenci dali gól už ve 2. minutě, z rozjezdu však okamžitě inkasovali, což je ale vůbec nerozhodilo a domácím nasázeli další čtyři góly.

Bez bodového zisku jsou oba nováčci. Bydžovské béčko doma proti Broumovu nezvládlo úvod, když inkasovalo poprvé v 15. minutě a podruhé o dvě minuty později z penalty. Kunčice dostaly v České Skalici gól brzy po přestávce a jejich snahu po vyrovnání zhatilo vyloučení Charváta v 69. minutě.
Loňský divizionář Týniště si třígólovou výhrou nad Náchodem B udobřoval fanoušky po zaváhání v Jičíně. (fr)