FK OEZ Letohrad – FK Alpos Blansko 1:0 (1:0)
Branka: Rompotl.
FK OEZ Letohrad: Kykal – Hynek, Rompotl, Valta, Vaniš – Hundák, Řehák, Kempf, Havrda – Kail (30. Šponar, 60. Kvapil), Myšák.
 
Karel Havlíček, trenér Letohradu: „Od úterý jsme byli na soustředění, které vyvrcholilo sobotním dvojzápasem, v němž dostal šanci celý kádr. V prvním utkání jsme porazili Kostelec 5:0. V zápase s Blanskem byla na hráčích patrná značná únava. Měli těžké nohy a podle mého názoru byl na tom soupeř v tomto ohledu lépe. Jsem rád, že jsme výsledek 1:0 udrželi, i když na konci zápasu to pro hráče musela být velká muka.“
 
FC Hradec Králové A st. dor. – FK Náchod–Deštné 1:3 (0:2)
Branky Náchoda: Kopecký, vlastní, Malý.
Náchod– Deštné: Kobos (46. Černík) – Bárta, Kaplan (72. Kopřiva), Hudec (46. Pohl), Nejman – Moník, Kopecký, Umlauf, Malý (46. Jan Zelený) – Kopřiva (72. Malý), Hubička.
 
Karel Krejčík, trenér Náchoda: „Z naší strany byl kvalitnější první poločas, druhá půle už byla hodně rozháraná. Navíc jsme v ní inkasovali laciný gól na 2:1. Poté jsme sice zvýšili na 3:1, ale náš výkon už nebyl tak dobrý. Bylo vidět, že se na nás projevila únava z náročného tréninkového zatížení. Každopádně ale utkání svůj účel splnilo. Jen je škoda, že jsme opět neměli dost hráčů na prostřídání.“ (ry, mr)