Chrudim – Dvůr Králové 3:1 (1:1)

Hosté do utkání vstoupili dobře a v 6. minutě Kilevníkův pokus zastavilo břevno. Ve 26. minutě domácí hráč v pokutovém území fauloval Řežábka a Kilevník se z penalty nemýlil – 0:1. Vedení však Dvoru vydrželo jen pár minut, když ve 33. minutě hosté inkasovali velmi lacinou branku z kopačky Vágnera – 1:1. V závěru poločasu si málem vlastní gó vstřelill Kruliš.

Hned v první minutě druhého poločasu udeřil na domácí straně Vágner a Chrudim vedla 2:1. Další pohroma hostující celek postihla v 57. minutě, kdy druhou žlutou kartu a následně i červenou viděl Kilevník. Oslabenému týmu trenéra Dvořáka se vyrovnat nepodařilo a ve druhé minutě nastavení Vladyka z pokutového kopu zpečetil vítězství domácích.

Fakta – branky: 33. a 46. Vágner, 92. Vladyka z pen. – 26. Kilevník z pen. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (57. Kilevník). Diváci: 200.