Dolany slavily první výhru

KRÁLOVÉHRADECKO - III. třída: Předměřická rezerva stále neporažena, nezaváhali ani její pronásledovatelé

18.9.2007

Mostek - Kosičky, M. Vojtíšek v akciFoto: Jan Bartoš

Zápasy sedmého dějství byly na pořadu také ve III. třídě fotbalistů Královéhradecka. V šesti případech se radovali domácí, pouze Prasek si odvezl tři body z Nového Města.

Nové Město - Prasek 1:2

Nekompletní domácí neproměnili šance, a tak tři body putovaly do Praseku. Fakta - branky: M. Midloch - M. Brett 2, ŽK 1:4, ČK 1:1 (Krnáč - Myška), PK 1:0 (M. Midloch nedal) poločas 0:1, diváci: 80, rozhodčí Vondráček ze Starých Nechanic.

Nové Město: Vlk - Macek (85. Matys), Sejkora, P. Midloch, M. Midloch – Krnáč, Brzák, Morávek - Hajský, Šťastný, Steklý (53. Kopřiva).

Prasek: Holý - M. Svatoň, R. Svatoň (70. Myška), Kubík, Purma - M. Brett, Štayr, P. Brett - Hrubeš, Kloz, V. Brett.

Libřice - Černilov B 3:0

Utkání se hrálo v silném větru, fotbal byl neurovnaný a 3 body v sousedském duelu zůstaly v Libřicích. Fakta - branky: D. Pleskot, Plíška, vlastní, ŽK 0:0, ČK 0:1 (P. Hrubý), PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 50, rozhodčí Křinka z Hradce.

Libřice: Kosina - Mildner, Štrajt, Marek, Reich (69. Ličman) - Říha (78. Gajdoš), Kovačevitý, Kotland, Javůrek (74. Hlušička) - Plíška, Dan. Pleskot.

Černilov B: Němec - Langner (54. Fibiger), P. Hrubý, Slezák, Schwarzer - Králík, Hofman, J. Hrubý, Veselovský - Imlauf, Jukl (75. Voltr).

Malš. Lhota - Skřivany 3:1

Ve vyrovnaném utkání zaslouženě zvítězili domácí, kteří se prosadili i důraznější koncovkou. Fakta - branky: 18. Marek, 60. Rücker, 90. Filipi - 61. Pošík, ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 30, rozhodčí Štancl z Hradce.

Malšova Lhota: Jezdinský - Rücker, Ďurech, Scháněl, Mulač - Královský, Hochmann, Baják, Sedliský (63. Moder) - Marek (71. Slivka), Hladík (73. Filipi).

Skřivany: M. Pekárek - J. Pekárek, Pulec, Staněk, Smutný - Šimák (46. Horák), Sluka (76. Tichý), Pošík, Brož - Šustr, Bužík.

Kosičky B - Sendražice 2:1

Stálá převaha domácích byla korunována vítěznou brankou až v samém závěru zápasu. Fakta - branky: Samek, Kohout - Hlavatý, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 50, rozhodčí Markvart z Hradce.

Kosičky B: Hanuš - Sajkršmíd, Špás, Hron, Volf - Šanda, Kvasnička (46. Dusbaba), Samek - Kohout, Volejník, Pšenička (85. Gottwald).

Sendražice: Veselý - Procházka, Hošek (75. Kocián), Holman, Sobolík - Hlavatý, Lekeš, Šmolka - Pejcha, Červenka, Charous (80. Hopko).

Dolany - Dobřenice 6:2

Dolanští dokázali, že fotbal hrát nezapomněli, když se střelecky blýskl čtyřmi góly Tomáš Syrovátka. Do rámce kvalitního utkání zapadl i výkon sudího. Fakta - branky: Syrovátka 4 (1 z pen.), Duben, Nepokoj z pen. - Pavelka, Špalek, ŽK 2:3, ČK 0:0, PK 2:0, poločas 3:1, diváci: 30, rozhodčí Riesner z Hradce.

Dolany: Kincl - Novotný, Kořínek, Cejnar, Měšťan - Růta, Syrovátka, Pádr (57. Koblížek), Dax (88. Nepokoj) - Duben, Jalovičár (73. Vondra).

Dobřenice: Brož - Vrchota, Moravec, Hanuš (58. Klempíř), Rohlík - Císař (46. Chlapek), Špalek, Drápal - Štajer, Plíšek, Pavelka.

Kobylice B - Lovčice 2:2

V 1. půli byli hosté herně lepší, domácí naopak přidali ve 2. poločase a s velkou vůlí vydřeli remízu. Fakta - branky: 4. Drábek, 78. Černý - 8. M. Chára, 54. Kupka, ŽK 0:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 90, rozhodčí Riesner z Hradce.

Kobylice B: Šuhajek - Dvořák, Ornst, Zámečník, Hejcman - Vávra, Drábek, T. Novotný (63. Černý) - Zálabský (46. Šenk), Štefan (67. L. Novotný), Klimt.

Lovčice: Appl - Koubek, M. Havlíček, Pšenička (84. Holman), Tůma - P. Chára, Myška, Kupka - Volejník (84. J. Havlíček), Kafka (78. Suchochleb), M. Chára.

Předměřice B - Lhota B 2:0

Domácí měli neustálou mírnou převahu, kterou dokázali vyjádřit gólově až ve 2. poločase, když hosty ještě podržel gólman Jan Zirnsák, který chytil ještě několik šancí soupeři. Fakta - branky: Dostál, Bartoněk, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poloča 0:0, diváci: 100, rozhodčí Špráchal ze Všestar.

Předměřice B: Petrásek - Jiroušek, Mareš, Bartoněk, Hopko - Jaroš, Neppl, Dostál - Kořínek (46. Polák), Voborník (86. Zapletal), Nosek (65. Lejp).

Lhota p. L. B: Zirnsák - Plachý, Mádlo, Zikl, Hynek - Vodička, Kubát, Švarc - Tačner (82. Čížek), Margolien (46. Vohralík), Peroutka (62. Skřivan).

Administrativa - Certifikovaný pracovník 25 000 Kč

Centrální výběrová řízení a.s. Stabilní, velká společnost, se stovkami zaměstnanců, s profesionálním přístupem a zázemím, hledá pracovníky pro vyplňování přihlášek do výběrových řízení domácností. Práce v terénu i v kanceláři. Rozsáhlý motivační program a odměny. Možnost rychlého kariérního růstu. Program na osobní rozvoj a vzdělávání zdarma. Služební vozidlo i pro soukromé účely. Práce pro teamové hráče a pro ty, kteří se baví v dobrém kolektivu. Nabízíme: stabilitu a rozvoj. Práci v kolektivu všech věkových kategorií. Školení a společné akce pro utužení kolektivu. Bonusy. Odměnu za doporučení nového kolegy. Požadujeme: výbornou znalost českého jazyka. Základní znalost práce na PC. Spolehlivost a zodpovědný přístup. Časovou flexibilitu. Nástup ihned.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 18 000 Kč

Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb Prodavač/ka. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nejúspěšnější společnost na trhu s elektrospotřebiči hledá pro svoji prodejnu v Hradci Králové schopné a ambiciózní pracovníky na pozici:, , PRODAVAČ / KA, , , Náplň práce:, * aktivní prodej a péče o naše zákazníky, * kontrola svěřeného úseku prodejny, * provádění průběžných inventur, , Požadujeme:, * příjemné vystupování a komunikativnost, * chuť pracovat a učit se novým věcem, * energii a tah na branku, * zodpovědnost a spolehlivost, * trestní bezúhonnost, , Nabízíme:, * zaškolení a propracovaný systém dalších školení, * možnost osobního a profesního růstu na vedoucí pozici, * zázemí stabilní společnosti, * nástup ihned, , V případě Vašeho zájmu o nabízenou pracovní pozici, zašlete nám svůj životopis na job@okay.cz a do předmětu zprávy napište - Hradec Králové. Pracoviště: Okay s.r.o. - hradec králové - rašínova třída 1669, 500 02, Rašínova třída, č.p. 1669, 500 02 Hradec Králové 2. Informace: Radka Pospíšilová, +420 724 661 593.

Doprava a logistika - Skladník 22 000 Kč

Přes deset let rozvíjíme náš výrobní závod v Novém Bydžově, z něhož zásobujeme přesnými pryžovými díly globální dodavatele automobilových systémů. Pro posílení našeho týmu hledáme zodpovědné uchazeče o pozice. Náplň práce: nakládka a vykládka materiálů a zboží. Uskladnění zboží na správnou pozici. Identifikace a porovnání dodaného zboží podle přiložených dodacích listů. Příprava expedice (balení směsí). Příprava materiálu pro mísírnu dle plánu výroby. Dodržování FIFO principu.

Výroba - Výroba Seřizovači 20 000 Kč

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů SEŘIZOVAČ/-KA A OBSLUHA CNC OHRAŇOVACÍHO LISU. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Místo výkonu práce: Libřice č.p. 1, 503 44 Libřice, , SEŘIZOVAČ/-KA A OBSLUHA CNC OHRAŇOVACÍHO LISU, Nástupní mzda podle kvalifikace 20-30 tis.Kč, Mzda po zaškolení dle produktivity, V případě zájmu kontaktujte: Antalová Veronika, tel.: 778 477 089, e-mail: jobs@svmetal.cz. Pracoviště: Sv metal spol.s r.o. - provozovna libřice, 503 44 Libřice. Informace: Veronika Antalová, +420 778 477 089.

Street Food Rocks zve na speciality

Videosouhrn 22. června 2018

Historicky první jaderná svatba a od císařpána k bolševikům: zhlédněte videa dne

Sportovní víkend aneb Kam v okrese vyrazit při sobotě

Hradecko - Deník přináší čtenářům přehled sportovních událostí, které se v hradeckém okrese konají v sobotu 23. června.

Za znásilnění a zneužití nezletilé sestřenice dostal mladík podmíněný trest

Hradec Králové - Za znásilnění a pohlavní zneužití nezletilé dívky udělil soud 21letému mladíkovi roční podmíněně odložený trest.

Z kamionu spadl tunový náklad. Na dvě hodiny zablokoval okruh

Hradec Králové - Ačkoliv obávaná rekonstrukce okružní křižovatky Na Kotli ještě nezačala, řidiči na Gočárově okruhu už nyní ztrácejí trpělivost v nekonečných kolonách.

Panenka: Vše je o hlavách hráčů

Královéhradecko, Náchod /ROZHOVOR/ - Fotbalisté Náchoda se po roční epizodě v krajském přeboru vrací zpátky do divize. „Po pádu z divize jsme se museli naučit znovu vyhrávat,“ zmiňuje jedno z pozitiv letošní úspěšné sezóny trenér Jaroslav Panenka.