DOROST

Okresní přebor - 3. kolo: Chlumec - Malšovice 2:4.

7. kolo: Červeněves - Kratonohy 4:5, Kobylice - Vysoká 5:2, Hlušice - Cerekvice 7:0, Malšova Lhota - Skřivany 0:1, Probluz - Kosičky 2:0, Chlumec - Lhota p. L. 5:0, Malšovice - Rasošky 1:1.

1. Kobylice 7 0 0 58: 8 21

2. Skřivany 6 0 2 39:13 18

3. Vysoká n. L. 5 0 3 29:16 15

4. Kosičky 4 2 2 22:13 14

5. Malšovice 4 1 1 21: 8 13

6. Dohalice 4 1 2 16:13 13

7. Malš. Lhota 3 2 2 21:11 11

8. Hlušice 3 1 2 34:13 10

9. Rasošky 3 1 4 17:30 10

10. Kratonohy 3 1 3 13:26 10

11. Chlumec 3 0 4 21:14 9

12. Červeněves 2 0 6 25:41 6

13. Probluz 2 0 5 10:27 6

14. Lhota p. L. 1 0 7 9:60 3

15. Cerekvice 0 1 7 4:46 1

16. Ohnišťany vyst. 0 0 0 0: 0 0

STARŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor - 3. kolo: Probluz - Skřivany 0:9, Lužec - Stěžery 3:2.

7. kolo: Kobylice - Probluz 3:1, Slavia Hradec B - Černilov 3:3, Malšova Lhota - Skřivany 0:4, Lovčice - Kunčice 0:6.

1. Skřivany 5 0 0 27: 0 15

2. Kunčice 3 2 1 17: 9 11

3. Černilov 3 1 0 24: 3 10

4. Lužec n. C. 3 0 1 10: 6 9

5. Stěžery 2 1 1 13: 6 7

6. Kobylice 2 0 2 6:19 6

7. Slavia HK B 1 1 2 7: 9 4

8. Malš. Lhota 1 1 2 4: 8 4

9. Dohalice 0 1 3 1:14 1

10. Probluz 0 1 3 2:19 1

11. Lovčice 0 0 5 2:20 0

12. Rasošky vyst. 0 0 0 0: 0 0

 

Okresní soutěž - 6. kolo: Lhota p. L. - Ohnišťany 3:0 kont.

7. kolo: Nové Město - Myštěves 1:1, Nový Hradec - Libčany 15:0, Ohnišťany - Velichovky 5:2.

1. Myštěves 3 2 0 20: 5 11

2. Lhota p. L. 3 0 0 17: 3 9

3. Nový Hradec 2 0 1 36: 8 6

4. Cerekvice 2 0 1 11: 8 6

5. Nové Město 1 1 2 5:13 4

6. Ohnišťany 1 0 2 5:12 3

7. Převýšov 0 1 1 4: 6 1

8. Velichovky 0 0 2 3:23 0

9. Libčany 0 0 3 1:24 0

MLADŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor - 3. kolo: Probluz - Skřivany 4:1, Nový Hradec - Stěžery 0:2.

7. kolo: DFC Hradec žákyně - Probluz 2:7, Slavia HK B - Černilov 4:0, Kunčice - Skřivany 1:4, Cidlina C - Jaroměř B 8:0, Nový Hradec - Kosičky 0:7, Stěžery - Třebeš B 0:5, Olympia HK C - FC Hradec C 0:5.

1. FC Hradec C 6 1 0 49: 2 19

2. RMSK Cidlina C 5 0 2 34:16 15

3. Probluz 5 0 1 26:11 15

4. DFC HK žákyně 4 2 1 36:10 14

5. Třebeš B 4 2 1 29: 9 14

6. Slavia HK B 4 1 2 24: 6 13

7. Skřivany 4 0 2 15:13 12

8. Kosičky 3 1 3 23:15 10

9. Kunčice 3 1 3 13:21 10

10. Jaroměř B 2 0 5 15:31 6

11. Červeněves 2 0 4 10:26 6

12. Stěžery 2 0 4 7:27 6

13. Olympia HK C 1 0 5 14:27 3

14. Černilov 0 0 6 6:36 0

15. Nový Hradec 0 0 6 1:52 0

16. Prasek vyst. 0 0 0 0: 0 0