Ve Smiřicích úřadoval Malina

HRADEC KRÁLOVÉ - Okresní přebor: Kobyličtí fotbalisté vyplenili půltuctem branek stěžerské hřiště.

10.9.2007

Nový Bydžov versus SmiřiceFoto: DENÍK/David Taneček

V dalším kole fotbalového okresního přeboru se blýskl čtyřmi brankami do sítě Probluze smiřický Malina a přispěl tak svému týmu k vysokému vítězství.

Naopak Stěžery překvapivě doma obdržely půltucet gólů od Kobylic. Starému Bydžovu pomohla ke třem bodům až trefa Kutíka ve druhé minutě nastavení. Fotbalisté Myštěvsi porazili Nepolisy. Dobrou formu prokázala Červeněves, která si odvezla cenný bod z Orlické Kotliny. Vedoucí Třebechovice výrazně zvítězily v Třebši a Velichovky těsně zdolaly Chlumec B/Klamoš.

Myštěves - Nepolisy 3:0

Pouze v první části bylo utkání vyrovnané. Poté domácí, hlavně zásluhou dvou proměněných penalt Ulvrem, strhli vítězství na svou stranu.

Fakta - branky: Ulvr 2 (oba z pen.), Petráček, ŽK 3:2, ČK 0:1 (89. Pulec), PK 2:0, poločas 0:0, diváci: 100, rozhodčí Růža z Urbanic (Vondráček ze Starých Nechanic a Koza z Hradce).

Myštěves: Pugzik - Vobořil, Bednář, Ulvr (86. Havlíček), Draštík - Luk. Ryba, Lib. Ryba, Bielčik, Petráček - Klapka, Kopuletý.

Nepolisy: Kysilka - Zámečník, Marek, P. Hanuš, Šustr - Pasker, Mušek (83. Doležal), Chaloupka, T. Hanuš - Schmidt, Líhan (85. Pulec).

Smiřice - Probluz 7:1

Lepšící se výkon domácích přinesl jejich výraznou produktivitu. Hráči Probluzi mohou litovat, že hlavně v úvodu své šance neproměnili.

Fakta - branky: Malina 4, J. Koutník, Vrabec, Šurin - Kalhous, ŽK 3:4, ČK 0:1 (Ziegler), PK 0:0, poločas 4:0, diváci: 100, rozhodčí Sobotka (Liebisch a Svoboda z Hradce).

Smiřice: Hottmar - Vrabec, Matějček, Kotrba (57. Čížek), Zapadlo - J. Koutník, Smrček, Šurin, Koza - Fof (85. Zemek), Malina.

Probluz: Antal - Hampl, Brambora, Pánek (46. Vobejda), Záruba - Kotlant, Boniš, Karlík, Kalous - Ziegler, Brzek.

Starý Bydžov - Kunčice B 1:0

V utkání slabé úrovně se pověstné štěstí přiklonilo na stranu domácích, kteří vsítili jedinou branku až ve druhé minutě nastavení po rohovém kopu Michalem Kutíkem.

Fakta - branka: 90. + 2. Kutík, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 60, rozhodčí Stránský z Nového Města (Dostál a Ryšavý z Hradce).

Starý Bydžov: Šula - Daxner, Roubal, Bark (88. Semerák), Kutík - Svěcený, Šenk, Bradna (46. L. Drobný), Ondráček - Jetmar (61. Lechmann), J. Drobný.

Kunčice B: Šanda - J. Matoušek, Kvasnička, Mihl, Šulc - Novák, Málek, Kneifel, Vítek - M. Matoušek (85. Hornych), Jaroš (35. Fiala).

Stěžery - Kobylice 2:6

Hosté ve druhé půli dokonale rozebrali Stěžerskou obranu a zaslouženě si připsali tři body.

Fakta - branky: Kudrna, Zoubek - Drábek 2, Knytl, Černý, Vávra, Dvořák, ŽK 1:3, ČK 0:0, PK 0:1 (hosté nedali), poločas 2:3, diváci: 60, rozhodčí Moravec (Feichtinger a Kerhat z OFS Rychnov).

Stěžery: Strejcius - Částka (46. Pešl), Klouček, Patzelt, Samšeňák (52. Syrůček) - Kopecký, Bečka, Kudrna - Hynek, Zákravský, Zoubek (62. Stárek).

Kobylice: Gall - Pozler, Khol, Ornst, Štefan (80. Němec) - Vávra, Černý (70. Dvořák), Dúcký - Filip Marek, Petráček (77. Drábek), Knytl.

Slavia HK - Červeněves 1:1

Ani velmi dobrý výkon „sešívaných“ na výhru nestačil. Štěstí se tentokrát přiklonilo na stranu Červeněvsi. Pro domácí tým je remízový výsledek ztrátou.

Fakta - branky: 10. Krempa - 80. Vantura, ŽK 2:4, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 55, rozhodčí Kincl z Neznášova (P. Hrabík z Chlumce a Kubišta z Humburk).

Slavia Hradec: Nekvapil - Chobotský, Veselý (46. Čejchan), Steiner (30. Militký), Linhart - Kašpar, Krempa, Klicnar - Lán, Hutla, Horák.

Červeněves: Duha - Janáček, Novák, Myška (88. Jech), Trejbal - Vrabec, Vincour, Gorel - Janeček, Hlásek, Vantura.

Velichovky - Chlumec B 2:1

Vyrovnané utkání se šťastnější koncovkou pro domácí.

Fakta - branky: 57. a 75. Hiesl - 78. Škrha, ŽK 3:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 100, rozhodčí OFS Rychnov.

Velichovky: Hasník - Hořínek, Tokár, Balda, Hornych - Hiesl (90. Novotný), Kroupa (46. Jelínek), D. Šubrt – Bém, Šolc, Karban.

Chlumec B/Klamoš: Stejskal - Staňo, Appl, Volný, Konvalina - Hanzl, Vopátek, Jerie – Škrha, Jelínek, Borůvka.

Třebeš - Třebechovice 0:5

První poločas dokázali hrát domácí fotbalisté vyrovnanou partii. Od 65. min. druhé půle převzali taktovku utkání hosté a pěti góly rozhodli o vysoké výhře.

Fakta - branky: T. Kouba 2, Lukášek, V. Krejčí z pen., Sehnal, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 0:0, diváci: 300, rozhodčí Křinka (Sobotka z Hradce a Růža z Urbanic).

Třebeš: Martin Hruška - Steklý, Matějka, Heglas, Pražák - Došek, Haškovec (82. Michal Hruška), Malina, Veis, Burian – Bezvoda (65. Obst).

Třebechovice: Kvapil - Kafka, Pavelka, V. Krejčí, P. Krejčí - Sehnal, T. Kouba, Lukášek, A. Kouba - Horák, Enoch (60. Morvai).

10.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Administrativa - Certifikovaný pracovník 25 000 Kč

Centrální výběrová řízení a.s. Stabilní, velká společnost, se stovkami zaměstnanců, s profesionálním přístupem a zázemím, hledá pracovníky pro vyplňování přihlášek do výběrových řízení domácností. Práce v terénu i v kanceláři. Rozsáhlý motivační program a odměny. Možnost rychlého kariérního růstu. Program na osobní rozvoj a vzdělávání zdarma. Služební vozidlo i pro soukromé účely. Práce pro teamové hráče a pro ty, kteří se baví v dobrém kolektivu. Nabízíme: stabilitu a rozvoj. Práci v kolektivu všech věkových kategorií. Školení a společné akce pro utužení kolektivu. Bonusy. Odměnu za doporučení nového kolegy. Požadujeme: výbornou znalost českého jazyka. Základní znalost práce na PC. Spolehlivost a zodpovědný přístup. Časovou flexibilitu. Nástup ihned.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 18 000 Kč

Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb Prodavač/ka. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nejúspěšnější společnost na trhu s elektrospotřebiči hledá pro svoji prodejnu v Hradci Králové schopné a ambiciózní pracovníky na pozici:, , PRODAVAČ / KA, , , Náplň práce:, * aktivní prodej a péče o naše zákazníky, * kontrola svěřeného úseku prodejny, * provádění průběžných inventur, , Požadujeme:, * příjemné vystupování a komunikativnost, * chuť pracovat a učit se novým věcem, * energii a tah na branku, * zodpovědnost a spolehlivost, * trestní bezúhonnost, , Nabízíme:, * zaškolení a propracovaný systém dalších školení, * možnost osobního a profesního růstu na vedoucí pozici, * zázemí stabilní společnosti, * nástup ihned, , V případě Vašeho zájmu o nabízenou pracovní pozici, zašlete nám svůj životopis na job@okay.cz a do předmětu zprávy napište - Hradec Králové. Pracoviště: Okay s.r.o. - hradec králové - rašínova třída 1669, 500 02, Rašínova třída, č.p. 1669, 500 02 Hradec Králové 2. Informace: Radka Pospíšilová, +420 724 661 593.

Doprava a logistika - Skladník 22 000 Kč

Přes deset let rozvíjíme náš výrobní závod v Novém Bydžově, z něhož zásobujeme přesnými pryžovými díly globální dodavatele automobilových systémů. Pro posílení našeho týmu hledáme zodpovědné uchazeče o pozice. Náplň práce: nakládka a vykládka materiálů a zboží. Uskladnění zboží na správnou pozici. Identifikace a porovnání dodaného zboží podle přiložených dodacích listů. Příprava expedice (balení směsí). Příprava materiálu pro mísírnu dle plánu výroby. Dodržování FIFO principu.

Výroba - Výroba Seřizovači 20 000 Kč

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů SEŘIZOVAČ/-KA A OBSLUHA CNC OHRAŇOVACÍHO LISU. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Místo výkonu práce: Libřice č.p. 1, 503 44 Libřice, , SEŘIZOVAČ/-KA A OBSLUHA CNC OHRAŇOVACÍHO LISU, Nástupní mzda podle kvalifikace 20-30 tis.Kč, Mzda po zaškolení dle produktivity, V případě zájmu kontaktujte: Antalová Veronika, tel.: 778 477 089, e-mail: jobs@svmetal.cz. Pracoviště: Sv metal spol.s r.o. - provozovna libřice, 503 44 Libřice. Informace: Veronika Antalová, +420 778 477 089.

Street Food Rocks zve na speciality

Videosouhrn 22. června 2018

Historicky první jaderná svatba a od císařpána k bolševikům: zhlédněte videa dne

Sportovní víkend aneb Kam v okrese vyrazit při sobotě

Hradecko - Deník přináší čtenářům přehled sportovních událostí, které se v hradeckém okrese konají v sobotu 23. června.

Za znásilnění a zneužití nezletilé sestřenice dostal mladík podmíněný trest

Hradec Králové - Za znásilnění a pohlavní zneužití nezletilé dívky udělil soud 21letému mladíkovi roční podmíněně odložený trest.

Z kamionu spadl tunový náklad. Na dvě hodiny zablokoval okruh

Hradec Králové - Ačkoliv obávaná rekonstrukce okružní křižovatky Na Kotli ještě nezačala, řidiči na Gočárově okruhu už nyní ztrácejí trpělivost v nekonečných kolonách.

Panenka: Vše je o hlavách hráčů

Královéhradecko, Náchod /ROZHOVOR/ - Fotbalisté Náchoda se po roční epizodě v krajském přeboru vrací zpátky do divize. „Po pádu z divize jsme se museli naučit znovu vyhrávat,“ zmiňuje jedno z pozitiv letošní úspěšné sezóny trenér Jaroslav Panenka.