V dalším kole fotbalového okresního přeboru se blýskl čtyřmi brankami do sítě Probluze smiřický Malina a přispěl tak svému týmu k vysokému vítězství.

Naopak Stěžery překvapivě doma obdržely půltucet gólů od Kobylic. Starému Bydžovu pomohla ke třem bodům až trefa Kutíka ve druhé minutě nastavení. Fotbalisté Myštěvsi porazili Nepolisy. Dobrou formu prokázala Červeněves, která si odvezla cenný bod z Orlické Kotliny. Vedoucí Třebechovice výrazně zvítězily v Třebši a Velichovky těsně zdolaly Chlumec B/Klamoš.

Myštěves - Nepolisy 3:0

Pouze v první části bylo utkání vyrovnané. Poté domácí, hlavně zásluhou dvou proměněných penalt Ulvrem, strhli vítězství na svou stranu.

Fakta - branky: Ulvr 2 (oba z pen.), Petráček, ŽK 3:2, ČK 0:1 (89. Pulec), PK 2:0, poločas 0:0, diváci: 100, rozhodčí Růža z Urbanic (Vondráček ze Starých Nechanic a Koza z Hradce).

Myštěves: Pugzik - Vobořil, Bednář, Ulvr (86. Havlíček), Draštík - Luk. Ryba, Lib. Ryba, Bielčik, Petráček - Klapka, Kopuletý.

Nepolisy: Kysilka - Zámečník, Marek, P. Hanuš, Šustr - Pasker, Mušek (83. Doležal), Chaloupka, T. Hanuš - Schmidt, Líhan (85. Pulec).

Smiřice - Probluz 7:1

Lepšící se výkon domácích přinesl jejich výraznou produktivitu. Hráči Probluzi mohou litovat, že hlavně v úvodu své šance neproměnili.

Fakta - branky: Malina 4, J. Koutník, Vrabec, Šurin - Kalhous, ŽK 3:4, ČK 0:1 (Ziegler), PK 0:0, poločas 4:0, diváci: 100, rozhodčí Sobotka (Liebisch a Svoboda z Hradce).

Smiřice: Hottmar - Vrabec, Matějček, Kotrba (57. Čížek), Zapadlo - J. Koutník, Smrček, Šurin, Koza - Fof (85. Zemek), Malina.

Probluz: Antal - Hampl, Brambora, Pánek (46. Vobejda), Záruba - Kotlant, Boniš, Karlík, Kalous - Ziegler, Brzek.

Starý Bydžov - Kunčice B 1:0

V utkání slabé úrovně se pověstné štěstí přiklonilo na stranu domácích, kteří vsítili jedinou branku až ve druhé minutě nastavení po rohovém kopu Michalem Kutíkem.

Fakta - branka: 90. + 2. Kutík, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 60, rozhodčí Stránský z Nového Města (Dostál a Ryšavý z Hradce).

Starý Bydžov: Šula - Daxner, Roubal, Bark (88. Semerák), Kutík - Svěcený, Šenk, Bradna (46. L. Drobný), Ondráček - Jetmar (61. Lechmann), J. Drobný.

Kunčice B: Šanda - J. Matoušek, Kvasnička, Mihl, Šulc - Novák, Málek, Kneifel, Vítek - M. Matoušek (85. Hornych), Jaroš (35. Fiala).

Stěžery - Kobylice 2:6

Hosté ve druhé půli dokonale rozebrali Stěžerskou obranu a zaslouženě si připsali tři body.

Fakta - branky: Kudrna, Zoubek - Drábek 2, Knytl, Černý, Vávra, Dvořák, ŽK 1:3, ČK 0:0, PK 0:1 (hosté nedali), poločas 2:3, diváci: 60, rozhodčí Moravec (Feichtinger a Kerhat z OFS Rychnov).

Stěžery: Strejcius - Částka (46. Pešl), Klouček, Patzelt, Samšeňák (52. Syrůček) - Kopecký, Bečka, Kudrna - Hynek, Zákravský, Zoubek (62. Stárek).

Kobylice: Gall - Pozler, Khol, Ornst, Štefan (80. Němec) - Vávra, Černý (70. Dvořák), Dúcký - Filip Marek, Petráček (77. Drábek), Knytl.

Slavia HK - Červeněves 1:1

Ani velmi dobrý výkon „sešívaných“ na výhru nestačil. Štěstí se tentokrát přiklonilo na stranu Červeněvsi. Pro domácí tým je remízový výsledek ztrátou.

Fakta - branky: 10. Krempa - 80. Vantura, ŽK 2:4, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 55, rozhodčí Kincl z Neznášova (P. Hrabík z Chlumce a Kubišta z Humburk).

Slavia Hradec: Nekvapil - Chobotský, Veselý (46. Čejchan), Steiner (30. Militký), Linhart - Kašpar, Krempa, Klicnar - Lán, Hutla, Horák.

Červeněves: Duha - Janáček, Novák, Myška (88. Jech), Trejbal - Vrabec, Vincour, Gorel - Janeček, Hlásek, Vantura.

Velichovky - Chlumec B 2:1

Vyrovnané utkání se šťastnější koncovkou pro domácí.

Fakta - branky: 57. a 75. Hiesl - 78. Škrha, ŽK 3:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 100, rozhodčí OFS Rychnov.

Velichovky: Hasník - Hořínek, Tokár, Balda, Hornych - Hiesl (90. Novotný), Kroupa (46. Jelínek), D. Šubrt – Bém, Šolc, Karban.

Chlumec B/Klamoš: Stejskal - Staňo, Appl, Volný, Konvalina - Hanzl, Vopátek, Jerie – Škrha, Jelínek, Borůvka.

Třebeš - Třebechovice 0:5

První poločas dokázali hrát domácí fotbalisté vyrovnanou partii. Od 65. min. druhé půle převzali taktovku utkání hosté a pěti góly rozhodli o vysoké výhře.

Fakta - branky: T. Kouba 2, Lukášek, V. Krejčí z pen., Sehnal, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 0:0, diváci: 300, rozhodčí Křinka (Sobotka z Hradce a Růža z Urbanic).

Třebeš: Martin Hruška - Steklý, Matějka, Heglas, Pražák - Došek, Haškovec (82. Michal Hruška), Malina, Veis, Burian – Bezvoda (65. Obst).

Třebechovice: Kvapil - Kafka, Pavelka, V. Krejčí, P. Krejčí - Sehnal, T. Kouba, Lukášek, A. Kouba - Horák, Enoch (60. Morvai).