K střídání stráží rovněž došlo v čele tabulky, kde Velichovky přepustily první místo fotbalistům hradecké Slavie.

Smiřice - Lovčice 1:1

Domácí měli více ze hry, nastřelili dvě břevna i tyče, ale nedokázali se více prosadit v koncovce. Fakta - branky: Šubjak - Kupka, ŽK 2:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 60, rozhodčí Feitinger (Moravec a Slezák z Rychnova). Sestavy - Smiřice: Hottmar - Mergl, Melichárek, Janeček, Matějček - Vrabec, Hruška, J. Koutník - Koza, Tokár (46. Fof), Zapadlo (78. Čížek). Lovčice: Appl - R. Volejník, M. Havlíček, Vavřínek, J. Havlíček - Chára, Myška, Kupka - L. Volejník (60. Kloz), T. Volejník, Erban (75. Hladík).

Třebechovice - Kobylice 4:0

Po velmi dobrém prvním poločase a pohledné kopané ve druhých 45 minutách přešla hra do průměru. Fakta - branky: Kouba st., Krejčí Vl., Filip, Hronek, ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:0, diváci: 120, rozhodčí Křinka (Sobotka z Hradce a Lněnička z Černilova). Sestavy - Třebechovice: Kvapil - Krejčí P., Kafka, Hronek, Kouba ml. - Filip (54. Schüller), Kyral, Krejčí Vl., Pavelka - Polák (81. Morvai), Kouba st. (70. Vích). Kobylice: Gall - Buben, Khol, Novotný, Fof - Pozler, Dúcký, Knytl, Filip Marek - Dvořák (60. Němec), Veselý (74. Nový).

Starý Bydžov - Lokomotiva Hradec 2:1

Hosté byli fotbalovější, ale svou nedisciplinovaností se připravili o lepší výsledek. Domácí velkou bojovností vydřeli tři body. Fakta - branky: 65. Drobný, 90. Štěpánek - 78. Schejbal, ŽK 3:6, ČK 0:1 (85. Schejbal za 2. ŽK), PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 120, rozhodčí Tlustý z Hlušic (Zavázal a Matějka z Hradce). Sestavy - Starý Bydžov: Šula - Daxner, Roubal, Jetmar (76. Štoček), Kutík - Trejbal, Šenk, Drobný (90. Bradna), Ondráček - Lechmann (81. Semerák), Štěpánek. Lok. Hradec: Beránek - Šimek, Vodák, Svatoň, Kittler - Fric, Tomek, Šimerda, Schejbal - Navrátil (66. Rajnoch), Šubrt.

Slavia Hradec - Myštěves 5:2

U Orlice podal kolektiv Slavie dobrý výkon, když diváci viděli celkem sedm gólů. Fakta - branky: T. Vaněk 2, Drapák, Lán, Mukařovský - Lib. Ryba, Gall, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 3:0, diváci: 50, rozhodčí Štancl (Svoboda z Hradce a Fajfr z Černožic). Sestavy - Slavia Hradec: M. Dujsík - Klicnar, Hertík (46. Mukařovský), J. Vaněk, Bureš - Čejchan, Drapák, Slavíček (54. Pokorný) - Lán, Hutla (46. Kašpar), T. Vaněk. Myštěves: Vik - Vobořil, Bednář, Vlček (46. Hájek), Draštík - Lukáš Ryba, Libor Ryba, Bielčik - Petráček, Kužela (62. Gall), Saksl.

Nepolisy - Chlumec nad Cidlinou B 4:1

Za početné návštěvy předvedli domácí důrazný výkon a svoji převahu zužitkovali střelecky hlavně ve druhém poločase. Fakta - branky: 43. P. Hanuš, 52. a 60. z pen. T. Hanuš, 88. Chaloupka - 17. Škrha, ŽK 0:2, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 1:1, diváci: 250, rozhodčí Zavázal z Hradce (Klempíř z Osiček a Kukla ze Zadražan). Sestavy - Nepolisy: Kysilka - Zámečník, Marek, Spejchal, P. Hanuš - D. Šustr (84. Jirásko), Hudec, T. Hanuš, Macura (46. Mušek) - Chaloupka (89. Berousek), Schmidt. Chlumec nad Cidlinou B/Klamoš: Koliáš - Staňo, Čepek, Volný, Kubíček - Škrha, Hanzl (76. Budský), Valenta, Kloz - Borůvka, Jelínek (56. Čáslavský).

Třebeš - Probluz 2:1

V bojovném a zbytečně nervózním utkání šli domácí do dvoubrankového vedení. Hosté v 65. min. snížili, ale na bod nedosáhli. Fakta - branky: 11. Burian, 62. Munzar - 65. Machaň, ŽK 4:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 200, rozhodčí Sobotka (Štancl a Markvart z HK). Sestavy - Třebeš: Menšl - Machek, Malina, Steklý, Štěrba - Hruška, Munzar (72. Vácha), Haškovec (71. Holas), Obst - Burian, Bezvoda (53. Veis). Probluz: Antal - Sadílek, Brambora, M. Dresler, Záruba - L. Dresler, Boniš, Ziegler, Pánek (82. Vobejda) - Machaň (85. Kučera), Brzek.

Stěžery - Velichovky 0:0

Útočný zápas nepřinesl sice gól, ale měl zajímavý průběhu se šancemi na obou stranách. Fakta - ŽK 2:0, ČK 0:0, PK 0:0, diváci: 80, rozhodčí Blažek (Křinka z Hradce a Bečvář z Třebovětic). Sestavy - Stěžery: Strejcius - Částka, Bartoněk (75. Tuček), Široký (66. Zoubek), Zeman - Jelínek, Derner, Syruček - Vácha, Sehnoutek (46. Klouček), David. Velichovky: Hasník - Hořínek, Tokár, Šubrt, Hornych - Hiesl, Rezek (55. Munzar), Šedivec - Bém, Kroupa, Jelínek.

Tabulka v pondělním vydání Hradeckého deníku (23. dubna 2007)!