III. TŘÍDA

Červeněves - Hořiněves 5:0

Před slabou návštěvou byl k vidění fotbal nevalné úrovně, když domácí se přizpůsobili hostům. Fakta - branky: Gorel 2, Martinič, Rohlíček, Hlásek, ŽK 4:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 50, rozhodčí R. Tlustý z Hlušic. Sestavy - Červeněves: Duha - Janáček, Albrecht, Myška, Smutný (86. Strnad) - Mikacsi (86. Hnát), Hlásek, Gorel, Martinič - Rohlíček, Vantura (46. Jech). Hořiněves: Dus - Satranský, Kopecký, Koza, Fejk - Kaplan, Paradi, Borůvka (67. Špás), Navrátil - Gorol (80. Beneš), Hlavatý.

Libřice - Černilov B 2:2

V rušném utkání, hraném před početnou návštěvou, byly šance na obou stranách, nakonec se v sousedském duelu zrodila zasloužená remíza. Fakta - branky: Dan. Pleskot 2 - Schwarzer 2, ŽK 3:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 120, rozhodčí Knapek (Kohoutek a Hencl Rychnova). Sestavy - Libřice: Kosina - Mildner, Štrajt, J. Pleskot, Handl - Fabián (46. Reich), Kovačevitý, Kotland (60. Gajdoš), Svoboda - Ličman (75. Plíška), Dan. Pleskot. Černilov B: Němec - Souček, Schwarzer, Hlína (75. Havlas), Veselovský - Králík, Hypš, J. Hrubý - Imlauf, Jukl (27. Hryzlík), P. Hrubý.

Skřivany - Dolany 0:2

Domácí měli hlavně v 1. poločase převahu, ale po zahození 3 čistých šancí se do vedení dostali po zaváhání obrany hosté. Ti pak chytrou hrou po přestávce své vedení ještě zvýšili a dovedli zápas k vítěznému konci. Fakta - branky: 8. Novotný, 57. Kořínek, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:1, diváci: 70, rozhodčí Matějka z Hradce. Sestavy - Skřivany: Emanovský - Zálabský, Kubík, Žďárský, Žalman (59. Cudrák) - Pekárek, Zima (72. Půš), Bužík, Horák - Khelil, Brož. Dolany: Stehlík - Vondra, Brož, Cejnar, Měšťan - Cipra, Růta, Bedlek, Pádr (63. Hofman) - Kořínek (75. Záliš), Novotný.

Kosičky B - Dobřenice 2:2

Vyrovnané utkání skončilo po zásluze remízou. Fakta - branky: Pšenička, Pozler z pen. - Pavelka, Plíšek, ŽK 0:2, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 2:2, diváci: 60, rozhodčí Ryšavý z Hradce. Sestavy - Kosičky B: Hanuš - Leden (46. Gottwald), Špás, Hron, Pozler (46. Šanda) - Mach, Midloch, Schovanec, Dusbaba - Volejník, Pšenička. Dobřenice: Brož - Rohlík, Grof, Hanuš, Knížek - Císař (78. Chlapek), Moravec, Drápal, Štajer - Pavelka, Plíšek.

Kunčice B - Nové Město 7:1

Domácí rozhodli o svém vysokém vítězství v nástupu do 2. půle, kdy během 10 minut vstřelili 4 branky. Fakta - branky: Pultar 2, Jaroš 2, Pražák, Málek, Kneifel - P. Midloch, ŽK 2:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 90, rozhodčí Částka z Hradce. Sestavy - Kunčice B: O. Vítek - J. Matoušek, Kneifel, Mihl, M. Matoušek - Pražák (70. Rychtera), Málek, Turek (46. Čáslavský), Pultar - Jaroš, Hruška (46. Hrubý). Nové Město: Vlk - Kopřiva, Matys, P. Midloch, Brzák - Krnáč, Morávek, Čepelák, Steklý - Šťastný (46. M. Midloch), R. Midloch.

Kobylice B - Malšova Lhota 0:5

Hostující tým maximálně využil hrubých chyb domácí obrany, a tak si připsal vysoké a zasloužené vítězství. Fakta - branky: 42. a 52. Filipi, 20. Freiberg, 40. Jezdinský, 71. Hladík, ŽK 1:1, ČK 0:0, PK 1:0 (26. nedal Klimt), poločas 0:3, diváci: 100, rozhodčí Koza z Hradce. Sestavy - Kobylice B: Soldán - Šenk (46. Nový), Ornst, Tuhý, Zámečník - Holešovský, Khol, Klapka (27. Dvořák) - Klimt, Petráček (74. Hrubý), Novotný. Malšova Lhota: Křičenský - Rücker, Jezdinský, Kutnar, Scháněl - Hochmann, Freiberg (71. Kotlant), Mulač - Moder (61. Královský), Hladík, Filipi (74. Marek).

Předměřice B - Lhota p. L. B 1:0

Hosté byli lepší v 1. poločase, když měli v zádech vítr. Situace se změnila ve 2. půli, nakonec ve vyrovnaném zápase byli domácí šťastnější. Fakta - branka: Lejp z pen., ŽK 2:5, ČK 0:0, PK 1:0, poločas 0:0, diváci: 100, rozhodčí Doubrava z Hradce. Sestavy - Předměřice B: Petráček - Modrý, Zapletal, Strakatý, Hopko - Voborník, Lejp, Polák (85. Šimek), Dostál (88. Pekáč) - Kořínek (46. Nosek), Zemek. Lhota p. L. B: Saidl - Kučera, Mádlo, Dvořák, Hynek - Skřivan (50. Vodička), Nývlt, Pavlis, Margolien - Hruška, Peroutka.