VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový víkend

Přehled vákendových zápasů.

12.4.2007
SDÍLEJ:

Foto:

Sobota 14. dubna


Divize C: AFK Chrudim – Liberec B (10.15), Dvůr Králové – Tesla Pardubice, Letohrad – Choceň, Předměřice – Sedmihorky, Hlavice – Hlinsko, Dobrovice – Ústí n. O. (16.30).

Pardubicko – krajský přebor: Holice – Lanškroun, Dobříkov – Stolany, Prachovice – Litomyšl, Skuteč – Moravany, Vysoké Mýto – Živanice vše 16.30.

I. A třída: Semanín – Tesla Pardubice, Rosice n. L. – Heřmanův Městec, Hrochův Týnec – Valy, Libchavy – SK Chrudim vše 16.30.

I. B třída: Verměřovice – Dolní Újezd B 16.00, Přelouč – Staré Hradiště, Chrast – Kameničky, Polička B – Česká Třebová B, Pomezí – Vysoké Mýto B, Rychnov n. M. – Sebranice, Svitavy B – K. Horka (hř. SY-Lány) vše 16.30.

Dorost – krajský přebor: Polička – Česká Třebová 12.00 a 14.15, Tesla Pardubice – Třemošnice 9.30 a 11.45, SK Chrudim – Ústí n. O. 14.15 a 16.30, Vysoké Mýto – Litomyšl 12.00 a 14.15, Lanškroun – Letohrad 10.15 a 12.30, Svitavy – AFK Chrudim B 11.30 a 13.45.

Dorost – I. třída: Nasavrky – Slatiňany 10.00, Přelouč – Živanice, Dolní Dobrouč – Jevíčko, Březová n. S. – Holice, Pomezí – Moravany, Prosetín – Sebranice vše 14.15, Tuněchody – Řečany n. L. 16.30.


Královéhradecko – krajský přebor: Nová Paka – Přepychy, Libčany – Náchod Deštné B, Doudleby – Lhota p. L. vše 16.30.

I. A třída: Dvůr Králové B – Vrchlabí (hř. Podharť) 10.15, Malšovice – Jičín, Roudnice – Trutnov B, Kunčice – Police n. M., Nový Hradec – Žacléř, Chlumec n. C. – Rudník vše 16.30.

I. B třída: Staré Buky – Robousy 14.00, Hlušice – Miletín, Mostek – Sobotka, Dohalice – Nové Město, Kratonohy – Černíkovice, Hronov – Opočno, Č. Meziříčí – Velké Poříčí, Teplice n. M. – Ohnišov vše 16.30.

Dorost – krajský přebor: RSCM Rozkoš – Červený Kostelec/Úpice (hř. Č. Skalice) 14.15 a 16.30, Babí – Týniště n. O. 10.15 a 12.30, Kunčice – N. Bydžov B (hř. Kunčice) 12.00 a 14.15, MFK Úpa – Vrchlabí 10.15 a 12.30.

Dorost – I. třída: Sobotka – Hlušice, Milíčeves – Jičín, Jičíněves – Dolní Branná vše 10.00, Nová Paka – Žacléř, Volanov – Robousy, Bílá Třemešná – Hostinné, Solnice – Předměřice, Kostelec n. O. – Rychnov B, Vamberk – Třebechovice, FKM Úpa C – Smiřice, Č. Meziříčí – Lhota p. L. vše 14.15.


Neděle 15. dubna


Divize: Týniště n . O. – Velim (odloženo na středu 2. května).

Pardubicko – krajský přebor: AS Pardubice – Polička (hř. Slovany) 10.15, Moravská Třebová – Letohrad B a Svitavy – Česká Třebová 16.30.

I. A třída: Choceň – Ústí n. O. B, Dolní Újezd – Žamberk, Morašice – Srch vše 16.30. I. B třída: Paramo Pardubice – Načešice, AFK Chrudim B – Rozhovice, Prosetín – Mikulovice, Hlinsko B – Slatiňany (hř. Rváčov), Třemošnice – Řečany n. L., Králíky – Horní Újezd, Zámrsk – Proseč vše 16.30.

Dorost – krajský přebor: Choceň – Moravská Třebová 12.00 a 14.15.

Dorost – I. třída: Dolní Třešňovec – Horní Újezd 13.00, Pardubičky – Heřmanův Městec, Chrast – Vítanov, Dolní Újezd – Žamberk, Morašice – České Heřmanice vše 14.15, Chroustovice – Stolany 16.00, AFK SKP Pardubice – Mikulovice (hř. PAMAKO) 16.30.

Královéhradecko – krajský přebor: Milíčeves – Olympia Hradec, Rychnov n. K. – Libáň, Černilov – Ćeská Skalice vše 16.30.

I. A třída: Červený Kostelec – Lázně Bělohrad 16.30. I. B třída: Jičín B – Pecka, Železnice – Lánov, Nový Bydžov B – Hostinné, Kosičky – Hořice, Babí – Častolovice, Jaroměř – Vamberk vše 16.30.

Dorost – krajský přebor: Dvůr Králové – Rychnov n. K. (hř. Podharť) 10.30 a 12.45, Nové Město – Dobruška 14.15 a 16.30, Nový Hradec Králové – Broumov 13.00 a 15.30, Hořice – Třebeš 12.00 a 14.15.

Dorost – I. třída: Chlumec n. C. – Lovčice 10.30, Kopidlno – FKM Úpa B, Police n. M. – Přepychy, Doudleby – Meziměstí, Jaroměř – Černilov vše 14.15.(re)

12.4.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vizualizace stánku Pardubického a Královéhradeckého kraje.
5

Hejtman pozve turisty do východních Čech z prvorepublikové kavárny

Videosouhrn Deníku – středa 17. ledna 2018

Vylekaný chmaták a rosomáci pobláznění sněhem: prohlédněte si videa dne

Koukal není sám, Slováci berou trio

Hradec Králové - Hned čtyři muži, kteří nosí hradeckého lva na dresu, se předvedou na globálním festivalu sportu, na únorové olympiádě v Koreji.

OBRAZEM: Mezi jeleny a laněmi

Královéhradecko, Horní Maršov /FOTO/ - I návštěvníkům Krkonoš se můž naskytnout tento nevšední pohled.

Petrovku stavěli s nejvýše postaveným jeřábem v republice

Královéhradecko, Špindlerův Mlýn - Výrazným způsobem pokročila výstavba nové Petrovy boudy v Krkonoších.

Hasiči se především kvůli nehodám na sněhu nenudili

Hradecko /LINKA 112/ - Hasiči v Královéhradeckém kraji zaznamenali v poslední době celou řadu událostí.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT
>