2. LIGA

FC Hradec Králové - FK Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)

KRAJSKÝ PŘEBOR

SK Bystřian Kunčice - FK Trutnov 1:4 (0:2)
SK Jičín - Velešov Doudleby n.Orlicí 2:1
FC Nový Hradec Králové - SK Týniště n.Orlicí 5:1 (2:0)

10:15 FC Olympia Hradec Králové - RMSK Cidlina Nový Bydžov B 2:2 (1:2)
17:00 Spartak Police n.Metují - FK Náchod-Deštné B 2:2 (1:2)
17:00 Slovan Broumov - FK Černilov 1:0 (0:0)
17:00 FC Spartak Rychnov n.Kněžnou - SK Přepychy 0:0 (0:0)
17:00 Sokol Lhota p.Libčany - Jiskra Česká Skalice 3:2 (0:2)

1. A TŘÍDA

FC Kostelec n.Orlicí - Sokol Roudnice 2:0 (1:0)
SK Třebechovice p.Orebem - FK Trutnov B 6:2 (0:1)
FK Chlumec n.Cidlinou - Jiskra Hořice 0:1
Dobruška - SK Libčany 4:1 (0:1)

17:00 Jiskra Jaroměř - Sokol Kratonohy 3:3 (2:1)
17:00 FK Lázně Bělohrad-Pecka - Červený Kostelec 4:0 (1:0)
17:00 FC Vrchlabí - Dvůr Králové B 3:0 (0:0)

1. B TŘÍDA SKUPINA A

Sokol Stará Paka - kol Železnice 6:5
SK Janské Lázně - SK Sparta Úpice 5:0 (1:0)
FC Mladé Buky - SK Trutnov-Horní Staré Město 0:2 (0:2)
FC TJ Avon Rudník - SK Jičín B 3:0 (1:0)
SK Miletín - SK Čechie Hlušice 0:1 (0:0)

17:00 FC VTJ Milíčeves - FK Mostek 2:2 (1:0)
17:00 Sokol Libáň - SK Sobotka 3:3 (0:0)

1. B TŘÍDA SKUPINA B

Spartak Opočno - Sokol Dohalice 3:1 (1:1)
MFK Nové Město n.Metují - Lokomotiva Hradec Králové 1:1 (1:0)
Baník Vamberk - Slavoj Předměřice n.Labem 1:1 (1:1)
FC České Meziříčí - kol Malšovice 2:0 (1:0)
Start ZD Ohnišov - AFK Častolovice 5:1 (2:1)
SK Babí-Náchod - FC Slavia Hradec Králové 3:2 (0:1)

SK Albrechtice n.Orlicí - kol Černíkovice 3:4 (2:2)

OKRESNÍ PŘEBOR

Sokol polisy - Spartak Kosičky 2:1
Spartak MSV Kobylice - kol Myštěves 1:3
Jiskra Prasek - kol Smidary-Červeněves 2:3
SK Smiřice - Velichovky 2:2

AFK Probluz - Sokol Třebeš
FK Chlumec n.Cidlinou B - Sokol Stěžery
SK Bystřian Kunčice B - Sokol Lovčice

III. TŘÍDA

Sokol Nové Město n.Cidlinou - Spartak Kosičky B 5:0 (2:0)
SK Starý Bydžov - SK Slavia Libřice 1:1 (0:0)
Sokol Lhota p.Libčany B - AFK Urbanice 0:3 (0:3)
Sokol Malšova Lhota - RMSK Cidlina Nový Bydžov C 0:0 (0:0)

10:00 FC Nový Hradec Králové B - FK Vyká n/L. 0:0 (0:0)
FK Černilov B - Slavoj Skřivany
Spartak MSV Kobylice B - AFK kol Dobřenice

IV. TŘÍDA SKUPINA A

Sokol Dohalice B - Sokol Dolany
SK děliště - Rašky-Josefov 9:1 (2:0)
SK Jeníkovice - Lokomotiva Hradec Králové B 3:0 (2:0)
FK Vyká n/L. B - Sokol Cerekvice
Sokol Třebeš B - Sokol Sendražice
Sokol Malšova Lhota B - kol Hořiněves 4:0 (1:0)

IV. TŘÍDA SKUPINA B

Sokol Roudnice B - Agro ZD Lužec n.Cidlinou
Ohnišťany - Bystřice Boharyně 0:0 (0:0)
Sokol Stěžery B - Sokol Myštěves B 4:0 (1:0)
SK Převýšov B - Sokol Kratonohy B
SK Libčany B - Slavoj Syrovátka
Sokol Lovčice B - AFK Probluz B 3:1 (2:0)