Hradecká rezerva, jež má po dvou kolech plný počet šesti bodů, zavítá v sobotu na hřiště Agrie Choceň. Duel nováčků uvidí v Holicích, kde loňský vítěz krajského přeboru Pardubicka hostí v sobotu vítěze Královéhradecka, tým SK Převýšov. S cílem navázat na poslední bojovný výkon s Týništěm odjedou v neděli fotbalisté Předměřic na půdu Dvora Králové.

SO 17.00: SK Holice – SK Převýšov

S jasným cílem odčinit předchozí domácí porážku s Hlavicí odjedou do Holic hráči Převýšova. „Určitě budeme chtít bodovat,“ prohlásil převýšovský kouč Bohuslav Pilný. Jeho svěřence rozhodně nečeká procházka růžovým sadem, vždyť Holice mají na svém kontě šest bodů. „Soupeře jsem viděl hrát, jednoduchý zápas to rozhodně nebude,“ poznamenal Pilný na adresu Holic. Mužstvo Převýšova se bude chtít prezentovat stejným fotbalem, na který je zvyklé. „Budeme chtít hrát aktivně a presinkem se snažit donutit soupeře k chybám,“ poodkryl taktiku trenér. Do zajímavého utkání nebudou moci zasáhnout zranění Holý, Štoček a Trval. Vrásky na čele dělá Pilnému také zdravotní stav Bredy. Naopak stoprocentně v pořádku jsou už oba gólmani R. Petr s Pilařem.

SO 17.00: FK Agria Choceň – FC Hradec Králové B

Do nedaleké Chocně k prestižnímu derby odjedou fotbalisté hradecké rezervy. Trenér juniorky Martin Barbarič si dává před tímto zápasem předsevzetí navázat na předchozí zápasy, alespoň co se týče výsledků. „V tomto utkání budeme chtít jako vždy vyhrát a získat další tři body,“ řekl Barbarič. K tomu bude určitě zapotřebí nenepustit domácí tým do hry. „Musíme na ně vyrukovat s agresivní hrou plnou napadání, tak, jak je nám to vlastní,“ podotkl kouč ke hře svého týmu. „Klíč k úspěchu povede přes časté se dostávání do koncovky,“ dodal závěrem lodivod béčka „votroků“. O tom, zda bude jeho mužstvo posíleno hráči A týmu, se dozví až v den zápasu. Zdravotní stav celého kádru je velmi dobrý. Pikantní bude zápas pro Barbaričova asistenta Pavla Matějku, jenž v nedávné době choceňské mužstvo vedl a mohl by mít o tomto protivníku nějaké informace.

NE 17.00: TJ Dvůr Králové – TJ Slavoj Předměřice

Fotbalisté Předměřic pojedou do Dvora pro dobrý výsledek. „Za určitých okolností bychom brali i remízu. Podřídíme tomu všechno,“ řekl trenér Slavoje Vratislav Lokvenc starší. Jeho mladý kádr se bude chtít prezentovat stejným herním pojetím, jakým uspěl minulý týden proti Týništi. „Hráči musí zápas odmakat, bez bojovnosti nemáme nárok na úspěch,“ podotkl předměřický lodivod. Slavoj by měl hrát ze zajištěné obrany a spoléhat na rychlé brejky. Ze zdravotních potíží se už snad dostal Mlynář.