„Votroci“ se s pozdějšími finalisty utkali ve skupině a oběma soupeřům podlehli. Nejprve ve středu nestačili na FC St. Pauli (3:6), poté zvítězili nad hamburským halovým mistrem Altona 93 (6:2) a o den později těsně prohráli 2:3 s dánským Bröndby IF. Do semifinále tak místo „votroků“ postoupil severský protivník.

V rozhodujícím duelu s dánským celkem svěřenci trenéra Václava Kotala opět promarnili první poločas, který prohráli 0:3. Po přestávce se stejně jako v předchozím duelu se St. Pauli herně i střelecky zvedli. Nejprve Voltr a J. Dvořák snížili, ale vyrovnat se hradeckému týmu už nepodařilo, i když šance měl. Zejména možnost Fischera dvacet vteřin před koncem zápasu, kdy netrefil odkrytou branku, byla gólová.

„Ve skupině jsme narazili na dvě nejlepší mužstva turnaje, která dokázala v prvních poločasech potrestat naše chyby i náš respekt ze soupeře. I když jsme se ve druhých poločasech zlepšili a dokázali soupeřům střílet branky, na obrat to bohužel nestačilo. Pro naše mladé hráče to byla, věřím, dobrá zkušenost a snad ji zúročí v přípravě na těžké ligové zápasy,“ řekl pro webové stránky hradeckého klubu Václav Kotal.

FC HRADEC V HALOVÉM TURNAJI – skupina B:

FC St. Pauli - FC Hradec Králové 6:3 (5:0). Branky Hradce: Pávek, Jandík, Chleboun.
Altona 93 - FC Hradec Králové 2:6. Branky Hradce: Chleboun 2, Pávek 2, Pokorný, Pilař.
Bröndby IF – FC Hradec Králové 3:2 (3:0). Branky Hradce: Voltr, J. Dvořák.

Další výsledky: Bröndby IF - Altona 93 6:1, Bröndby IF - FC St. Pauli 1:1, St. Pauli - Altona 93 8:3.

Konečné pořadí ve skupině B: 1. FC St. Pauli (15:7) 7 bodů, 2. Bröndby IF (10:4) 7, 3. FC Hradec Králové (11:11) 3, 4. Altona 93 (6:20), 0 bodů.

Konečné pořadí skupiny A: 1. Lygby BK, 2. Olympik Sarajevo, 3. Varteks Varaždín, 4. Eintracht Norderstadt.

Semifinále: St. Pauli – Olimpik Sarajevo 2:0, Bröndby IF – Lygby BK 1:1, na pen. 5:4.

O 3. místo: Lygby BK – Olimpik Sarajevo 3:1 na pen.

Finále: St. Pauli – Bröndby IF 4:2 (1:1).

Soupiska a branky FC Hradec Králové v turnaji: Lindr, Koubek – Poděbradský, Kasálek, Pávek (3), Chleboun (3), Fischer, Pokorný (1), Jandík (1), Janoušek, Dvořák Jan (1), Voltr (1), Pilař (1).