TJ Sokol Třebeš – HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 5:5 (3:4), na penalty 4:5.

Za Třebeš v prvním poločase nastoupil kombinovaný tým A a B mužů. Druhé dějství pak odehrála třebešská U19. Od začátku zápasu měli převahu hokejisté a brzy se dostali do tříbrankového vedení. Domácí poté přidali a do poločasu snížili na rozdíl jediné branky. Po změně stran Třebeš dokonce vedla 5:4, ale Pardubičtí vyrovnali v poslední minutě a na penalty byli úspěšnější (rozhodla sedmá série). Diváci odcházeli po zápase spokojeni, neboť viděli v akci hokejové hvězdy, padlo hodně gólů a hrálo se v duchu fair-play.

Fakta – branky: Štajer, Heglas, Bezvoda, Fischer, Sochor – Kousal 3, Radil, Čáp; pokutové kopy: Drapák – Radil 0:1, Tesař – Kousal 1:2, Heřman – Beneš 1:3, Štajer – Cetkovský 2:3, Krykorka – Lubina 3:3, Kordač – Nosek 4:4, Fischer – Semorád 4:5. Diváci: 270. Rozhodčí: Kincl. Třebeš – I. poločas: Vocl – Farkaš, Žoček, Bezvoda, Sochor, Zeman, Vašátko, Černý, Mizerík, Štajer, Krykorka, Heglas, Vlkanova; II. poločas: Kašpar – Drapák, Kordač, Krykorka, Matějka, Tesař, Černý, Štajer, Fischer, Heřman, Rychtár, Sochor. Pardubice: Cetkovský - Kočí, Benák, Radil, Drtina, Nosek, Semorád, Kousal, Beneš, Čáp, Číp, Lubina, Bárta, nehrající kapitán a trenér Salfický.   (pm, ld)

Mužstvo HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - extraligoví hokejisté v rámci fotbalového duelu na třebešském pažitu.