Smiřice - Probluz 3:1

Domácí byli lepší po celý zápas, když ještě spoustu příležitostí neproměnili. Fakta - branky: Šubjak, Tokár, J. Koutník - Kalhous, ŽK 2:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 60, rozhodčí Kincl z Neznášova (Krejska z České Skalice a Zeman z Hradce). Smiřice: Hottmar - Mochan, Melichárek, P. Janeček, Koza - J. Koutník, Bohatý, Tokár, Vrabec - Šubjak (85. T. Janeček), Hruška (85. Šlesinger). Probluz: Antal - Sedílek, Brambora, Vobejda, Machaň - Dresler, Boniš, Kalhous, Pánek - Ziegler (80. Rejvold), Záruba (80. Balický).

Nepolisy - Myštěves 4:2

Za stálé převahy domácích bylo k vidění průměrné utkání. Nepolisy řadu šancí ještě zahodily, ale i přesto slavily zasloužené vítězství. Fakta - branky: 8. a 65. T. Hanuš, 20. Chaloupka, 50. Zámečník - 43. Luk. Vik z pen., 80. Šťovíček, ŽK 3:2, ČK 0:0, PK 0:1, poločas 2:1, diváci: 80, rozhodčí Dostál (Ryšavý z Hradce a Klempíř z Osiček). Nepolisy: Kysilka - Zámečník, Doležal (83. Marek), P. Hanuš, Schmidt - Hudec, T. Hanuš, Chaloupka, D. Šustr (69. Macura) - Spejchal, Líhan (65. Mušek). Myštěves: M. Vik - Vobořil, Bednář, L. Vik (53. Blecha), Draštík - Kužela, Luk. Ryba, Bielčik, Petráček – Hájek, Matějka; střídal Šťovíček.

Třebechovice - Stěžery 7:0

Hosté hráli vyrovnanou partii pouze prvních dvacet minut. Po úvodní brance se rozjel domácí brankostroj. Výsledek byl pro Stěžery až příliš krutý. Hru domácích skvěle dirigovali Kyral (prosadil se i třikrát střelecky) s Vlastimilem Krejčím, hattrickem se rovněž blýskl Milan Kouba starší. U hostů snesli přísnější měřítko zkušení Bartoněk se Zemanem. Fakta - branky: Kyral 3, Milan Kouba st. 3, V. Krejčí, ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 4:0, diváci: 113, rozhodčí Blažek (Hlavsa z Hradce a Lněnička z Černilova). Třebechovice: Kvapil – M. Kouba ml., Hronek, P. Krejčí, Vích (69. Novotný) – J. Pavelka, V. Krejčí, Kyral, Morvai (64. Morávek) - Polák, M. Kouba st. Stěžery: Strejcius - Kudrna, Bartoněk, Mareš, Klouček (80. Tuček) - Schmidt (46. Jelínek), Vácha (46. Široký), Zeman, Zoubek - Derner, David.

Starý Bydžov - Slavia Hradec 0:2

Smolná porážka domácích, když hosté se trefili až v závěru z přímého kopu a penalty. Fakta - branky: 75. Drapák, 90. Horák z pen., ŽK 3:1, ČK 1:0 (89. Svěcený), PK 0:1, poločas 0:0, diváci: 100, rozhodčí Křinka (Šmolka z Hradce a Kukla ze Zadražan). Starý Bydžov: Šula - Daxner, Roubal, Jetmar, Kutík - Trejbal, Šenk, Drobný, Ondráček - Štoček (76. Semerák), Svěcený. Slavia Hradec: Nekvapil - Hertík, Bureš, Vaněk, Čejchan – Kašpar (63. Horák), Drapák, Hutla, Lán (88. Lukačišin) - Mukařovský (60. Veselý), Pokorný.

Chlumec B - Kobylice 3:1

 Pohledné utkání, v němž domácí v závěru otočili výsledek a zaslouženě zvítězili. Fakta - branky: T. Rusín 2, Miške – F. Dvořák. ŽK 1:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 70, rozhodčí Zavázal z Hradce (Stránský z Nového Města a Kukla ze Zadražan). Sestavy - Chlumec B/Klamoš: P. Černohlávek – Kubíček (60. Kloz), Appl, J. Volný, Konvalina – Staňo, Jerie (46. Jankovský), T. Rusín, Sedláček – Škrha, Borůvka (60. Miške). Kobylice: Gall – M. Pozler, Ornst, L. Novotný, Fof – F. Dvořák (70. Klapka), Dúcký, J. Pozler (46. P. Dvořák), Petráček – Knytl, Veselý (88. P. Novotný).

Lovčice - Lok. Hradec 3:5

 Lacinými góly v úvodu obou poločasů hosté získali náskok. Přestože domácí dotahovali a měli šance na vyrovnání, oslabená Lokomotiva si podle mínění domácích za přiměřené podpory hlavního arbitra odvezla tři body. Fakta - branky: Pilař, Erban z pen., J. Havlíček – Tuček 2, Vodák, Rajnoch, Šimerda z pen. ŽK 4:4, ČK 0:1 (55. Svatoň za 2. ŽK), PK 1:1, poločas 1:2, diváci: 70, rozhodčí Sobotka (Markvart z Hradce a Vízek z N. Bydžova). Sestavy - Lovčice: Appl – Vavřínek (58. M. Kafka), R. Volejník (58. D. Koubek), Drozen, J. Havlíček – P. Chára, L. Volejník, O. Koubek, Erban (75. Tůma) – M. Chára, Pilař. Lok. Hradec: Beránek – Šimek, Vodák, Rajnoch, Svatoň – Navrátil, Tomek, Šubrt (59. Paštika), Šimerda – Tuček (87. Mareček), Fric.

Třebeš - Velichovky 2:1

 Domácí byli v prvním poločase lepší a zaslouženě šli do vedení. Ve druhé půli ale neproměnili tři šance a obávali o výsledek. Fakta - branky: 36. Obst, 44. Veis – 73. Petráček. ŽK 1:1, poločas 2:0, diváci: 50, rozhodčí Průša (Moravec a Feichtinger) z OFS Rychnov. Sestavy - Třebeš: Menšl – Machek (89. Vácha), Malina, Steklý, Štěrba – Veis, Munzar, Haškovec, Obst – Burian, Holas (57. Chýtek). Velichovky: Hasník – Kořínek, Tokár, Štohanzl, Bém – Hiesl, Kroupa, Šedivec, Šolc (46. Šubrt) – Petráček, Jelínek (75. Hrobský).