Vstupné na zápas, který se uskuteční v úterý 9. června od 17 hodin, bude dobrovolné a vybraná částka bude předána vedení Diagnostického ústavu pro děti a mládež v Hradci Králové na zakoupení sportovního vybavení pro chovance.

Dále bude o poločasové přestávce vydražen dres FC Hradec Králové s podpisy “votroků“, míč s autogramy fotbalistů, kteří se zúčastní utkání, dres HC VCES Hradec Králové a hokejka s podpisy hokejistů. Všechny získané prostředky z aukce půjdou rovněž na zakoupení potřebného vybavení Diagnostického ústavu v Hradci Králové. „Spolupráci jsme navázali již v zimě, kdy byli hráči předat dětem vánoční dárky a měli s nimi besedu. Všem se to líbilo, proto chceme i nadále s ústavem spolupracovat,“ poznamenal Richard Jukl, generální ředitel FC Hradec Králové.

Účast na této akci mimo jiné přislíbili: Michal Šmarda, Richard Jukl, Luboš Kubík, Pavel Černý st., Pavel Černý ml., Rostislav Macháček, Adrian Rolko ml., Karel Podhajský, Jiří Lindr, Vlastimil Karal, Pavel Dvořák, Jakub Chleboun a David Přibyl.
Za HC VCES se zúčastní celý hokejový tým. (re)