NÁCHOD B – ČERNILOV 0:1
O vítězství hosté rozhodli v podstatě ze své první šance osm minut po změně stran, kdy z pravého křídla centroval Šmied a jeho přízemní centr usměrnil za Weissera zakončující Svatoň.

První příležitost utkání měl po jedenácti minutách hry domácí Chládek, ten se sice tlačil z úhlu přes svého strážce, jenže v pádu mířil mimo hostující branku. O čtvrt hodiny později to zkoušel hlavičkující Goll, ale ani on na brankáře Černilova nevyzrál. Krátce před poločasem donutil k zákroku hostujícího brankáře ještě Chládek.

Pět minut po změně stran se zastřeloval nad branku Rojšl. Pak přišel už v úvodu zmíněný gólový moment hostů, na který mohl Černilov navázat po hodině hry, tentokrát ale bylo zakončení hostů nepřesné.
Nádherný moment si schoval na 63. minutu domácí Rojšl, který se položil do polonůžek, jenže trefil jen záda hostujícího stopera. Pojistku mohl Černilov přidat v 68. minutě, kdy dobře mířenou střelu Šmieda vytáhl Weisser konečky prstů nad břevno. Nejblíže vyrovnání byli Náchodští čtvrt hodiny před koncem, hlavička střídajícího Jahody, ale mířila těsně vedle.

Sestava Náchoda B: Weisser – Růžička, T. Vejprava, Bareš, Rorbach – Chládek, Goll, J. Nejman, Zelman – Gois, Pípek.