Belsport OP st. žáci – 6. kolo: M. Lhota – Vysoká 3:0 kont. 7. kolo: Kosičky – M. Lhota 5:3, Nepolisy – Třebeš B 5:7, Smiřice/Předměřice – Stěžery/Probluz 1:2, Lhota p. L. – Červeněves 2:5.
1.    Třebeš B                 6    6    0    0        59:12    18
2.    Smiřice/Předměřice 6    5    0    1        51:2      15
3.    Stěžery/Probluz      6    5    0    1        42:9      15
4.    Kosičky                   6    4    0    2       27:18    12
5.    Vysoká                   6    2    0    4        19:34    6
6.    Nepolisy                  6    2    0    4        14:35    6
7.    Červeněves            7    2    0    5        19:43    6
8.    Lhota p. L.             6    1    0    5        19:35    3
9.    Malšova Lhota        7    1    0    6          9:71    3

BD Group OP ml. žáci, východ – 4. kolo: Třebeš dívky – Nový HK 0:2. 6. kolo: FC HK žákyně – Smiřice 2:9, Slavia HK B/Malšovice – Nový HK 5:1. 7. kolo: Třebeš B – Cerekvice 14:2, Nový HK – Dohalice 2:3, Smiřice – Slavia HK B/Malšovice 2:5, Probluz/Stěžery – Třebeš dívky 6:1, Slavia HK B/Malšovice – Nový HK 5:1.
1.    Slavia/Malšovice B  8    8    0    0       41:4      24
2.    Třebeš B                8    6    1    1       49:15    19
3.    Probluz/Stěžery     7    6    0    1       53:20    18
4.    Smiřice                  8    5    0    3       40:30    15
5.    Dohalice                8    4    2    2       28:22    14
6.    Nový Hradec         8    4    0    4       32:22    12
7.    Předměřice            8    2    1    5        19:19    7
8.    Třebeš dívky         8    2    1    5          5:23    7
9.    Černilov B             7    1    1    5        15:32    4
10.    FC HK žákyně     7    1    1    5          9:44    4
11.    Cerekvice            9    0    1    8       16:76    1

BD Group OP ml. žáci, západ – 7. kolo: Ohnišťany – Prasek 0:1, Kobylice – Lovčice 14:0 (Macháček 6), Libčany – Skřivany 0:5, Kunčice – Roudnice 1:3.
1.    Roudnice     9    9    0    0      122:9      27
2.    Skřivany      8    7    0    1        54:10    21
3.    Kunčice        8    6    1    1       82:14    19
4.    Kobylice       8    5    1    2       66:26    16
5.    Prasek          8    5    0    3       34:34    15
6.    Červeněves  7    4    0    3       57:39    12
7.    Kratonohy    7    2    0    5       21:42    6
8.    Libčany        8    2    0    6       21:57    6
9.    Ohnišťany    9    2    0    7         8:78    6
10.    Lovčice       8    1    0    7      10:72    3
11.    Urbanice     8    0    0    8         5:99    0

OP st. elévové 7+1 – 5. kolo: Kobylice/ Myštěves – Třebeš dívky 1:5, Hořiněves – Chlumec B 5:1, Třebeš B – Třebeš C 2:7, Nový HK – Stěžery 1:0.
1.    Nový Hradec        5    4    0    1    17:7      12
2.    Hořiněves             5    4    0    1    15:5      12
3.    Třebeš dívky         5    4    0    1    19:11    12
4.    Třebeš C               5    3    0    2    20:11    9
5.    Chlumec B            5    3    0    2    24:22    9
6.    Stěžery                 5    2    0    3      7:10    6
7.    Třebeš B                5    0    0    5      6:20    0
8.    Kobylice/Myštěves 5    0    0    5      4:26    0

Mekr´s OP st. elévové 4+1 – 5. kolo: Kunčice – Předměřice 3:4, Roudnice – Kosičky 22:2, Lhota p. L. – Nepolisy 26:1, Slavia HK – Myštěves/Kobylice 9:3.
1.    Roudnice              5    4    1    0        83:29    13
2.    Předměřice           4    4    0    0        39:8      12
3.    Lhota p. L.            4    3    1    0        49:20    10
4.    Nové Město           4    3    0    1        51:18    9
5.    Kunčice                 5    1    3    1        27:27    6
6.    Slavia HK               4    1    1    2        23:27    4
7.    Kosičky                  4    0    1    3          7:58    1
8.    Nepolisy                 5    0    1    4        19:76    1
9.    Myštěves/Kobylice 5    0    0    5         20:55    0

OP ml. elévové 4+1 – 2. kolo: Libčany – Myštěves 3:6, Libčany – Skřivany 0:12.
Turnaj 5B hř. Stěžery: Stěžery – Kratonohy 6:3, Stěžery B – Kratonohy B 7:0, Stěžery B – Kratonohy 2:2, Stěžery – Kratonohy B 5:0.
Turnaj 5C hř. Háječek: FC HK – Černilov 6:10, FC HK B – Černilov B 10:2, FC HK B – Černilov 3:10, FC HK – Černilov B 7:3.
Turnaj 5D hř. Dohalice: Dohalice – FC HK dívky 4:1, Předměřice – Urbanice 2:5, Předměřice – FC HK dívky 0:2, Dohalice – Urbanice 2:2.
Turnaj 5E hř. Hořiněves: Hořiněves – Slavia HK 2:2, Velichovky – Nový HK 1:5, Velichovky – Slavia HK 0:7, Hořiněves – Nový HK 6:3.
Turnaj 5F hř. Libčany: Kunčice – Malšovice 0:6, Libčany – Třebeš B 1:5, Libčany – Malšovice 0:7, Kunčice – Třebeš B 0:10.
Turnaj 5G hř. Loko HK: Loko HK – M. Lhota 8:0, Lhota p. L. – Třebechovice 15:0, Lhota p. L. – M. Lhota 11:1, Loko HK – Třebechovice 3:3.

Kanonýři mládeže

Belsport OP st. žáci: 19 – Vávra (Kosičky); 15 – Mrázek (Stěžery/Probluz); 13 – Štosek (Stěžery/Probluz); 12 – Jaborník (Smiřice/Předměřice), Voříšek (Lhota p. L.); 10 – Bělobrádek (Vysoká).

BD Group OP ml. žáci, východ: 17 – Ledvinka (Probluz/Stěžery); 14 – Mikunda (Smiřice); 11 – Jedlička (Probluz/Stěžery); 10 – Dostálová (Nový Hradec), Novotný (FC Slavia HK/Malšovice B).

BD Group OP ml. žáci, západ: 33 – Pospíšil (Roudnice); 30 – Lošanová (Červeněves); 26 – Gábor (Kunčice); 24 – Vodička (Roudnice); 21 – Žahourek (Kunčice); 19 – Vízek (Roudnice).

OP st. elévové 7+1: 11 – Jedličková (Třebeš dívky); 7 – Fejglová (Třebeš dívky); 6 – Dvořák (Chlumec nad Cidlinou B); 5 – D. Bačina (Hořiněves).

Mekr´s OP st. elévové 4+1: 25 – Rejl (Roudnice); 18 – Sobotka (Roudnice); 17 – Vaněk (Roudnice); 15 – Císař (Lhota p. L.), F. Jelínek (Nepolisy); 14 – R. Šimák (Nové Město n. Cidl.).   (ld)